Arama sonuçlarınız

1. Kralorti90

LaikaNetwork Modern Emek Skyblock / Profil / Nusret / Kumar Sistemi / Tılsım / Parakutusu / KazıKazan

Sunucuya yeipsyeni bir o kadar da güzel sitstemler ekledik tüm bu sistemler siszin gelmenizi bekliyor.. laikanetwork.batihost.net
  2. Kralorti90

LaikaNetwork Modern Emek Skyblock / Profil / Nusret / Kumar Sistemi / Tılsım / Parakutusu / KazıKazan

:bayrak: L∆IK∆ NETWORK™:bayrak: TÜRKİYE'DE ILK > :asık:MODERN-EMEK-SKYBL∞CK:asık: Öncelikle Hepinize Selamlar "Forum Gamer" vatandaşları ben LaikaNetwork Kurucusu > NexiMaSkrypty Bu konumda sizlere...
  3. Kralorti90

En İyi Emek Skyblock Sunucusuna Yetkili ALIMLARI

KENDİNE GÜVENEN PROFESYÖNEL ALLAH KORKUSU OLAN VE BU İŞİ İYİ BİLEN KİŞİLERİ BEKLERİZ DİSCORD ZORUNLUDUR!!!!!!!!!!!!!! IP: laikanetwork.sytes.net laikanetwork.serveminecraft.net
  4. Kralorti90

laikanetwork.batihost.net YOUTUBER REKLAMCI ALIMLARI!!

laikanetwork.batihost.net > İp adresli sunucumuza sunucunun tanıtım videosunu çekmek isteyen ve reklamını yapmak isteyen kişiler lütfen sunucuya buyursun! SUNUCU EMEK SKYBLOCKDUR!! SUNUCUMUZDA REKLAMCI OLAN KİŞİLER SUNUCUMUZDA MVİP+ TAGI ALACAKTIR!! SINIRSIZ REKLAMCI VE...
  5. Kralorti90

LaikaNetwork -> OpSkyblockdan Sıkıldıysan Modern EmekSkyblock Seni Bekliyor: Kumar, Donate, Evlenme

LAIKA NETWORK YENI NESIL EMEK SKYBLOCK > (1.8x) NEDEN BİZ...
  6. Kralorti90

Laika Network > Sunucu Yetkili Alımları

SELAMLAR LAİKA AİLESİ -------------------------------- Batihosttan açmış olduğumuz sunucunun ilk alımları başlamıştır! Sunucuya alımlar discord adresimiz üzerinden olacaktır! Sunucuya giren ilk 5 kişiye VIP verilecektir! Discordumuz: https://**********/PsH4bqe Discord linkindeki yazıya sansür...
  7. Kralorti90

AECraft

dc yi açamam
  8. Kralorti90

AECraft

ip ne acaba?
  9. Kralorti90

TrFlyNetwork.aternos.me gel yetkini al !

hadi artık cevap verin la yarım saattir yazıyorum cevap vermiyorsunuz la
  10. Kralorti90

alooo hadi artık banımı açın benim bir suçum yook ya hadiii ben yarım saat sizi mi beklicem benim su çum yok nickim berkay080 diyorum hadi artık
  11. Kralorti90

aloooo açıcakmısınız biriniz cevap verse?
  12. Kralorti90

/pardon-ip berkay080 yazın
  13. Kralorti90

ben reklam yapmadım nickim berkay080
  14. Kralorti90

banımı açıcak mısınız?
  15. Kralorti90

berkay080 dı ve reklam yapan ben değildim
  16. Kralorti90

/pardonip berkay080 yazın
  17. Kralorti90

sunucunuzdan ıp nzden yasaklandınız sebep: none böyle bir dünya mı var la?
  18. Kralorti90

lütfen banımı açın hata yapıyorsunuz ben bir şey yapmadım ki
  19. Kralorti90

la neden beni ip den banladınız?
  20. Kralorti90

-TayfaCrafter- Sunucu Yetkili Alımları ve Usta Pluginer Alımı

Öncelikle merhaba. Ben TayfaCrafter sunucusunun kurucusu Arda, namıdeğer -Nova6767 Sunucumuz Türkiyenin en iyi aternos sunucularından biri olma yolunda hızlı...
  21. Kralorti90

TayfaCrafter Hub Alımları: tayfacrafter.aternos.me

Sunucuya geln konuşalım! tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me