Arama sonuçlarınız

1. Kralorti90

LaikaNetwork Modern Emek Skyblock / Profil / Nusret / Kumar Sistemi / Tılsım / Parakutusu / KazıKazan

:bayrak: L∆IK∆ NETWORK™:bayrak: TÜRKİYE'DE ILK > :asık:MODERN-EMEK-SKYBL∞CK:asık: Öncelikle Hepinize Selamlar "Forum Gamer" vatandaşları ben LaikaNetwork Kurucusu > NexiMaSkrypty Bu konumda sizlere...
  2. Kralorti90

En İyi Emek Skyblock Sunucusuna Yetkili ALIMLARI

KENDİNE GÜVENEN PROFESYÖNEL ALLAH KORKUSU OLAN VE BU İŞİ İYİ BİLEN KİŞİLERİ BEKLERİZ DİSCORD ZORUNLUDUR!!!!!!!!!!!!!! IP: laikanetwork.sytes.net laikanetwork.serveminecraft.net
  3. Kralorti90

laikanetwork.batihost.net YOUTUBER REKLAMCI ALIMLARI!!

laikanetwork.batihost.net > İp adresli sunucumuza sunucunun tanıtım videosunu çekmek isteyen ve reklamını yapmak isteyen kişiler lütfen sunucuya buyursun! SUNUCU EMEK SKYBLOCKDUR!! SUNUCUMUZDA REKLAMCI OLAN KİŞİLER SUNUCUMUZDA MVİP+ TAGI ALACAKTIR!! SINIRSIZ REKLAMCI VE...
  4. Kralorti90

LaikaNetwork -> OpSkyblockdan Sıkıldıysan Modern EmekSkyblock Seni Bekliyor: Kumar, Donate, Evlenme

LAIKA NETWORK YENI NESIL EMEK SKYBLOCK > (1.8x) NEDEN BİZ...
  5. Kralorti90

Laika Network > Sunucu Yetkili Alımları

SELAMLAR LAİKA AİLESİ -------------------------------- Batihosttan açmış olduğumuz sunucunun ilk alımları başlamıştır! Sunucuya alımlar discord adresimiz üzerinden olacaktır! Sunucuya giren ilk 5 kişiye VIP verilecektir! Discordumuz: https://**********/PsH4bqe Discord linkindeki yazıya sansür...
  6. Kralorti90

-TayfaCrafter- Sunucu Yetkili Alımları ve Usta Pluginer Alımı

Öncelikle merhaba. Ben TayfaCrafter sunucusunun kurucusu Arda, namıdeğer -Nova6767 Sunucumuz Türkiyenin en iyi aternos sunucularından biri olma yolunda hızlı...
  7. Kralorti90

TayfaCrafter Hub Alımları: tayfacrafter.aternos.me

Sunucuya geln konuşalım! tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me tayfacrafter.aternos.me
  8. Kralorti90

Hub Sunucusu Açtık Bir Kaç Düzeltme Lazım! Alım Var!

SUNUCUMUZUN ÖZELLİKLER RAM: 1400 HOST: ATERNOS KAÇ OYUN: 6 diye hatırlıyorum .d IP: tayfacrafter.aternos.me ________________________________ Alımlar Sunucuda!!!!
  9. Kralorti90

TayfaCrafter Yetkili Alım

tayfacrafter.aternos.me gelin yetkili almı hakkında konuşalım! kendine güvenen kişiler gelsn
  10. Kralorti90

REKLAM Aternos Alım Vardır

Selamlar forumgamer sakinleri ben sunucum 1 senedir vardı sunucumu kullanamıyordum çünkü boş zamanım yoktu sunucumu tekrardan kullanıyorum yetkili alımları yeniden başladı.Eğer Kodlama bilginiz varsa sunucuya katılıp bizlere katılabilirsiniz sunucu İP: TayfaCrafter.aternos.me Sunucuyu 1saat...
  11. Kralorti90

REKLAM Aternos NebulaTurk Yetkili Alımları

nebulaturk.aternos.me Tüm Yetkiler ver Kurucu ve Pluginer HARİÇ
  12. Kralorti90

Alım Var 1.12.2

Selam Forum Gamer Sakinler Bugün Size Eşsiz bir sunucu göstercem Kendi Tasarımım :D Evet Şimdi sunucumun ipsini vercem PyPixelMc.aternos.me Evet Bu ama Sunucumu tanıtayım Önce Sunucumda:Eggwars,BedWars,Skywars,ve IşıkSavaşları olcaktır en acil yetkiler ise Youtuber Mimar ve Admin dir...
  13. Kralorti90

Alım Vardır

Merhaba öncelikle Sunucu hub olcaktır bunun için 3x Mimar 2Admin 2Mod 4Rehber vardır Sunucu Sahibi berkay080 ip ise PyPixelMc.aternos.me eğer yanlışsa yazınız alımlar içerde konuşulur İyi günler - İyi akşamlar
  14. Kralorti90

Alım !!!!

PlatinSkyblock.aternos.me eğer yanlışsa yaz düzelteyim alımlar içerde teşekkürler
  15. Kralorti90

Alım Var

WhiteForever.aternos.me i bu alımlar içerde
  16. Kralorti90

Alım Var

Alımlarımız Sunlardır: Mimar,Mod,Rehber alımları mevcuttur içerde konuşulur ip: PhanteonNW.aternos.me
  17. Kralorti90

Alım Vardır

Dikkat: Sunucu İp: PhanteonNw.aternos.me dir Alımlarımız Mod rehber yt alımlarımız vardır içerde konuşulur
  18. Kralorti90

REKLAM Aternos Alım Var

PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me
  19. Kralorti90

REKLAM Aternos Yetkililer Sıfırlandı Sil Baştan Alımlar Başladı! -->İçerde

PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me PhanteonNW.aternos.me
  20. Kralorti90

Skywars alımı

Bütün alımlar vardır pluiner ve Skrypterde dahildir ip: PhanteonNW.aternos.me dir alımlar içerde konuşulur !!!!
  21. Kralorti90

Alım Var

NexaonNetwork.aternos.me Skyblock alımlar içerde konuşulur Ne bekliyorsun sencede iyi değil mi neyse neyse hadi ip bu: NexaonNetwork.aternos.me hadi hemen gir
  22. Kralorti90

Alım Vardır

Öncelikle merhabalar nasılsınız şimdi size tanıtacağım server bir skyblock serveridir alımlar içerdedir şimdi duruma bir bakalım Durum: Aktif İp: NexaonNetwork.aternos.me alıımlar içerde konuşuur şikayetlerinizi yetkililere bildirin ve yeni alınmış bir yetkiliden şikayetiniz olursa Lütfen Warp...
  23. Kralorti90

Alım Var

Öncelikle Merhaba Serverin ipsi: CraftHeroesy.aternos.me Bütün alımlar açıktır server durumu:aktif server sahipleri NexiMaSkrypty ve berkay080 dır
  24. Kralorti90

Mimar alımı vardır

PrayskyNETWORK.aternos.me ip mizdir daha yeni açılmıştır oyunlar gelecekte 1 Hologramer 4Mimar vs alımları vardır
  25. Kralorti90

Alım Hepsi

Server rollercoester serveridir özellikle pluginer aranır 3 mimar aranır İp: HUBRoller.aternos.me