Arama sonuçlarınız

1. SametKing

Yetkili Alımları SaykoNetwork

IP Adresimiz = Saykonetwork.keyubu.com Alımlarımız 1 tane Rehber 1 Tane Reklamcı 2 Tane Youtuber
  2. SametKing

noldu :)

noldu :)
  3. SametKing

ArmorStandTools Plugini Çalışmıyor

cok teşekkür ederim oldu :)
  4. SametKing

ArmorStandTools Plugini Çalışmıyor

Selam ben AarmorStandTools pluginini indirdim ve sunucuya girdim /ast yazıyorum ama itemleri gelmiyor ve hatada vermiyor yardımcı olabilicek birileri varmı?
  5. SametKing

SaykoNetwork.keyubu.com | - OPSKYBLOCK - | - YENİ AÇILDI - | - (1.8x)| - /adakit , /adafly , /market , /rapor

kyaomer21 siz açık bulmadınız pluginer olabilrmiyim dedin hayır dedim sonra sw kötülmeye başladın ve bende banladım boş boş konuşup konuyu baltalamaya calışma
  6. SametKing

Minecraft Server Açacağım Ama Çok Kararsız Kaldım 1.13 En Güncel Versiyonda mı Açmalıyım Yoksa 1.8 İdeal Alışkın Olduğumuzda mı ?

Ben direk size 1.13 veya 1.8 size demiyeceğim ben olucak şeyleri söyliyeceğim karar sizin eğer opskyblock,faction,opfaction gibi server açıcaksanız veya minigames gibi 1.8 olması daha uygun ama concon survival gibi serverler açıcaksanız 1.13 daha uyumlu olur (1.8 survival oynıyanda var ama 1.13...
  7. SametKing

SaykoNetwork.keyubu.com | - OPSKYBLOCK - | - YENİ AÇILDI - | - (1.8x)| - /adakit , /adafly , /market , /rapor

o plugin paketini cidden daha yeni duydum ve o serveri bilmiyorum bile :) yorumunuz için teşekkür ederim
  8. SametKing

Yetkili Alımları Hosting Bedava Değil İçeri

Selam ben severime yetkili arıyorum 2 youtuber ve 1 denemerehber Sunucu IP = saykonetwork.keyubu.com
  9. SametKing

RAM = 4GB SLOT = SINIRSIZ IP ADRESİ = SaykoNetwork.keyubu.com SITE = saykonetwork.denince. biz Biz 2016'da kurulan bir sunucu muzu açtık ama geri kapandı.bizim amacımız oyuncularımızın günlük stresinden uzaklaştırmak eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak isteyen bir sunucuyuz. Sunucumuzun...
  10. SametKing

Otomatik Satış Duyurularını Slot Barlarının Üzerinde Yazdırmak!

tab skoreborad yaptıysan scoreboard ın altında anouncer i ayarlıyabilirsin eğer yapamıyorsan discord adresim Samet#2171
  11. SametKing

Deactive

iyi ozaman şükür genelde böyle yazan çoğu kişinin serverinin hostu aternos veya server.pro oluyorda onun için demiştim benimde server açma düşüncem var olamsa serverinizde yetekili olmak isterdim :)
  12. SametKing

Deactive

inşallah aternos veya server.pro değildir hostunuz :D
  13. SametKing

Deactive

ben bubrda yetkili değil oyuncu olmak istiyorum server ıp nedir ?
  14. SametKing

minecraft 1.8 skyblock uzman rehber ve rehber aranır ip=EasyBlockTR.aternos.me

aternos olmasaytdı serveriniz gelirdim ama aternosdan benim pek bir beklentim yok sizinde olmasın cünkü verdikleri server 1GB pek bi işinize yarayacağını sanmam.
  15. SametKing

Skript Plugini Çalışmıyor

denedim ama maalesef hala aynı
  16. SametKing

o sürümü bulamadımda bulmamda yardımcı olabilme şansın varmı
  17. SametKing

onlara baktım ama bulamadım sk reload eventskripti yapınca şöyle bir hata veriyor [17:54:27 ERROR]: null org.bukkit.command.CommandException: Unhandled exception executing command 'sk' in plugin Skript v2.2-Fixes-V8b at org.bukkit.command.PluginCommand.execute(PluginCommand.java:47)...
  18. SametKing

sk reload >skriptadı< yazınca consol da baya bir yazı cıkıyor sunucu sürürmüm 1.8 skript plugini olarak Skript_2.2_Fixes_V8b bunu kullanıyorum herhangi bir skript yükledikten sonra olmadı en son grupmanager de denemerehber in tagını ayarlamıştım ondan sonra bozuldu
  19. SametKing

Selam ben skript plugininde ilk defa böyle bir hata ile karşılaştım yardımcı olurmusunuz skript reload <skriptadı> yazınca şöyle bir hata veriyor yardımcı olurmusunuz Hata: An internal error occurred while attempting to perform this command