Arama sonuçlarınız

1. OgulcanBey_

| SAFEMC | EFSANE OPSKYBLOCK SUNUCUSU| safemc.batihost.net | /adakit ile adanıza güzellik katın | 1.8x

Hepinize merhabalar, yeni açtığımız SAFEMC sunucusunu tanıtmaktayım. eğer sizde vakit geçirmek ve eğlenmek istiyorsanız gelin derim. Alımlar: 2 adet rehber alımı vardır. Sunucu IP : safemc.batihost.net SUNUCU İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR: SANAL MARKETTE MEVCUTTUR. Hepinizi...
  2. OgulcanBey_

SafeMC özleyenler BURAYA !! | AÇIYORUZ | Eskilerin kokusunu alıcaksınız !!

Senin yerin ayrı sen merak etme :) Bana sana ulaşabileceğim adres bırak yeter. Discord Skype ne varsa.
  3. OgulcanBey_

SafeMC özleyenler BURAYA !! | AÇIYORUZ | Eskilerin kokusunu alıcaksınız !!

Evet arkadaşlar, bildiğiniz gibi zamanında SafeMC vardı 2016 zamanları ve daha gerisinde. Ahmet Hakan kurucusuydu. ve aşırı bir şekilde zarar ettiği için kapatmak zorunda kaldı. o sunucunun çok kişi değerini anladı. Ahmet Hakan adlı şahısa ulaşmak için elimden geleni yaptım, ulaşamadım...
  4. OgulcanBey_

SINIRSIZ AÇILAN SUNUCUMUZ ( İP YE BAKIP GİTMEYİN LÜTFEN SINIRSIZDIR! ) SKYBLOCK SUNUCUMUZA YETKİLİ ALIMI HER TÜR ADMİN MOD VB..

BİLGİLİ YETKİLİ ARIYORUZ SKYBLOCK HAKKINDA ESSENTİALS WE WG HAKKINDA HERŞEYİ BİLSİN. İP : mc23.serveromat.gs:24258 BAŞVURU İÇİN SUNUCUYA GELİNİZ.
  5. OgulcanBey_

DamageTR.Batihost.Com | Ayıptır Ya Terbiyesizliğe Bak

bu sw çok güzel valaha efso
  6. OgulcanBey_

CrazyPVP Ekibimize 3 Tane DenemeRehber ve 2 Tane Builder Araniyor!

Adınız: Oğulcan Soyadınız: Katırcı Yaşınız: 15 Skype adresiniz: ogulcanbeyhd:oglktrc Mikrofonunuz var mı: Var Oyun içi isminiz: OgulcanBey_ Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5 Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Bugünden beri Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel...