Arama sonuçlarınız

1. R

Optifine nasıl kurulur

2. R

Bedava item spawner plugini

herkes yararlansın paylaşırsanız güzel olur
  3. R

Arda Taşkın 130 Skriptlik skript paketi

Videoda anlattım indirme Linki videonun açıklamasında
  4. R

Skript Nasıl Yazılır Ders #2 ||Detaylı Anlatım|| GUİLİ event skripti

Hatalarımı Mazur görün
  5. R

Skript Nasıl Yazılır Ders #1 ||Detaylı Anlatım|| Kırıktaş kazınca maden gelmesi skripti

Videoda Anlattım
  6. R

Skript Paketi Tam 111 Adet Skript

merhaba forum üyeleri burada derlediğim 111 tane skriptten oluşan skript paketini paylaşacağım videosu İndirme linki videonun açıklamasındadır
  7. R

Vebacraft Geri Döndü Hazırlanın ! Vebacraft.batihost.net

8. R

REKLAM Aternos Minecraft Opskyblock Sunucuma ortak arıyorum

merhaba ben opskyblock sunucuma ortak arıyorum sunucunun her işini tek yapmak yorucu oluyor ayrıca tek başıma sıkılıyorum bu yüzden bana maddi manevi destek çıkacak bi ortak arıyorum ilgilenenler iletişim kısmından herhangi birşeyle bana ulaşsın alta da kısa bi tanıtım koydum T
  9. R

Vebacraft.batihost.net Efsane Geri Döndü OpSkyblock Sunucusu|Sanal çiftlik|Çek sistemi|Nadirlik dereceli yumurtalar|Özel obsidyen sistemi|Metintaşı|

Vebacraft.batihost.net MERHABA DEĞERLİ İNSANLAR; Öncelikle Vebacraft nedir ile başlamak istiyorum Vebacraft bir ekiptir oyuncu kelebek ismiyle başlayan bu maceramız insanları eğlendirmek ve güzel,Samimi ortam oluşturmak amacıyla başlamıştır. "hiçbir zaman yaptıklarımı yeterli görmeyeceğim"...
  10. R

vebacraft.batihost.net OPSKYBLOCK -/adakit -/parakit -/anahtaral -/kit adakit -/bar -/çiftlik -/kumar al -/lottery -/bloklevel -/istatistik -/zulala

Kopyalanabilir IP Adresi: vebacraft.batihost.net Merhaba Forum Üyeleri bugün size opskyblock sunucumu tanıtacağım uzun soluklu eğlenerek oyun mu oynamak istiyorsunuz doğru yerdesiniz Bizi farklı kılan hiçbir zaman kendimizi yeterli görmememizdir Güçlenerek geliyoruz ... Özellikler...
  11. R

Yardım minecraft yere sandık konulmuyor

Merhaba ben sunucumda yere kimse sandık koyamıyor oplar bile eskiden yoktu şimdi oldu neden olabilir bi hata vermiyor pl listesini atayım mı ? lütfen biri yardım etsin
  12. R

Yardım sunucumda bazı komutlar çalışmıyor

merhaba değerli forum üyeleri ben sunucuma bazı skriptler ekliyorum en son mesela -/sat -/profil falan ekledim fakat bunları chate yazınca olmuyor hata da vermiyor bir şey de açmıyor bu neden oluyor lütfen bilenler yardım etsin çok sinir bozucu
  13. R

Yardım MOTD değiştirme

MOTD NEREDEN DEĞİŞTİRECEĞİM ?
  14. R

Yardım Yazı öncesi prefixleri değiştirmek [HELP]

Merhaba sunucum için prefixleri nasıl değiştirecem baştaki yerini söylermisiniz PLSS
  15. R

İstek Plugin+Map opskyblock paketi lazım

merhaba arkadaşlar sunucum için 10 gündür uğraşıyorum her seferinde sıkıntı çıkıyor bana plugin+map önerecek varmı link atarlarsa sevinirm hatasız olsun lütfen editliyeceğim kullanacağım plugi+map yani mapte olsun çünkü genelde map kurunca sıkıntı çıkıyor mapler çalışmıyor o dünyada ve mapi...
  16. R

İstek /bloklevel menüsü

merhaba bana bir bloklevel menüsü lazım oyuncular -/bloklevel yazdığında sanal menü açılcak Sünger=150 end stone=300 prizmarin=500 kırmızı kumtaşı= 750 elmas cevheri = 1000 olacak ChestCommands üzerinden yapabilirsiniz TŞK
  17. R

Yardım Skyblock blok levellerini ayarlama

merhaba ben blok levellerini ayarlamak istiyorum da askyblock/blockvalues giriyorum ordan sünger=150 end stone=300 prismarine = 500 kırmızı kumtaşı = 750 elmas cevheri= 1000 level vericek şekilde ayarlamak istiyorum nasıl yapıcam sonuna 2 SIFIR FAZLADAN MI KOYMALIYIM BİRDE PRizmarin kırmızı...
  18. R

Yardım Yeni mapte taglar çalışmıyor

MERHABA DEĞERLİ FORUM GAMER ÜYELERİ BEN SKYBLOCK SERVERİMDE WORLEDİT LE YAPTIĞIM SPAWNI KULLANIYORDUM SONRA HAZIR MAPE GEÇTİM -/MV TP İLE GİTTİĞİM SPAWNDA TAGLAR ÇALIŞMIYOR BUNU NASIL DÜZELTECEM ACABA LÜTFEN YARDIM EDİN ARTIK CANIM ÇOK SIKILDI BİRİ YARDIM ETSİN
  19. R

İstek Sanal market

merhaba sunucum için sanal market plugini istiyorum verebilirmisiniz fiyatları vs ayarlayabileceğim bir sanal market plugini
  20. R

otosat skripti

merhaba ben opskyblock serveri yapıyorum ve bana otosat skripti lazım -/otosat yazınca satmayı açacak tekrar yazınca otosatmayı kapatacak stekine vereceği fiyat bu liste : demir=40k altın=65k elmas=90k zümrüt=115k demirblok=140k altınblok=200k elmasblok=250k zümrütblok=300k kaktüs=450k
  21. R

İstek Kelime Oyunu Skripti Gerekli !!

MERHABA FORUM ÜYELERİ YETKİLİLERİ BANA BİR KELİME OYUNU SKRİPTİ LAZIM GEÇEN YAZIYI İLK YAZANA KASA ANAHTARI VERECEK CRATES PLUS KULLANIYORUM VERECEĞİ ANAHTAR İSMİ : spawner 2-3 tane denedim olmadı lütfen yardımcı olun
  22. R

Yardım Framepicture link kabul etmiyor !

MERHABA DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ ÇOĞUNUZUN BİLDİĞİ FRAMEPİCTURE PLUGİNİNİ KULLANIYORUM FAKAT LİNKİ YAPIŞTIRDIĞIMDA KABUL ETMİYOR BEN RESMİ HANGİ SİTEDEN YÜKLESEM KABUL EDER BİLGİSİ OLAN YAZABİLİR Mİ
  23. R

Yardım Duyuruları editlemek

Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri, görevlileri. Benim Skyblock sunucumda, duyurularda farklı, prefixlerde duyurular oluyor. Biri kendi editlediğim, diğerini ise başka sunucunun ismiyle nasıl değiştircem? Bildiğiniz duyuru plugini veya duyuru olan bölümleri söylermisiniz rica etsem. Şimdiden...