Arama sonuçlarınız

1. BurakMC5545

Yardım Aternos para plugini bulamıyorum

Aternosta arkadaşlarla conconcraft oynayacağız ama quickshop için para plugini bulamıyorum.Bunlar denediklerim bir daha yazmanıza gerek yok: iConomy Recreation(Aternostan kaldırıldı) EssentialsX(Kit ve benzeri karmaşık şeyler ekliyor) Fe Economy(Türkçeye çevrilmiyor) Multi Verse Money(Bu sanırım...
  2. BurakMC5545

Merhaba şimdi diyeceksiniz yeni onca konu var sen neden konu açıyorsun diyeceksin.

Hacı ben oynarım ama yaş sınırı falan var mı?Benim yaş küçük çünkü
  3. BurakMC5545

BUTTERFLY BRİDGE NASIL yapılır ? - Minecraft Craftrise Skywars

Birde olta kullanmayı anlatır mısın?Sırf olta kullanamadığım için skywars giremiyorum
  4. BurakMC5545

minecraft 1.16.3 survival ekiimize katılın

XXXBURAKXXX#8755 Sanada istek attım
  5. BurakMC5545

Yardım Ps4 multiplayer mc oynamak

Tamam teşekkürler
  6. BurakMC5545

onu biliyorum hatta bölünmüş ekran bile oynanabiliyor benim sordugum hypixel gibi sunucular
  7. BurakMC5545

Yeni ps4 sahibi oldum.Minecraft almayı düşünüyorum.Ps4 sürümünde online oynayabilir miyim?Oynayabilirsem bildiginiz survival-skyblock sunucusu var mı?
  8. BurakMC5545

Gamerway Towny | Krallığını Kur, Düşmanlarını yok et! |1.12 - 1.17| Türk Towny Sunucusu

Hocam sunucuya girdiğimde faction diyor gene faction mu kalcak yani zaten towny-faction çok fazla farkı yok ama ona göre girem.Ha bide 2.sezon ne zaman gelcek ve oyun komple sıfırlancakmı yoksa dünya falan mı reset atcak yoksa sadece bi update tarzı mı olcak
  9. BurakMC5545

Yardım hl2 console aktif etme

saolun oldu
  10. BurakMC5545

Yardım Fifa 20 ut güçlü rakip geliyor

Sana sürekli güçlü adamların gelmesinin sebebi(online den kastediyorsan eğer) EA in "dynamic match" dediği bir sistem yüzündendir eğer çok fazla maç kazanırsan oyun seni kendi liginden çok daha üst liglere çıkartıp kaybettiriyo sende kazanmak için para ödemek zorunda kalıyosun EA oyunlarının...
  11. BurakMC5545

Yardım hl2 console aktif etme

hl2 oynuyorum ravenholmde takıldım hile kullanmak istiyom " tuşuna basıp sv_cheats yazmam lazım ama ben " e basınca console gelmiyo seri yardım plz
  12. BurakMC5545

Gamerway Towny | Krallığını Kur, Düşmanlarını yok et! |1.12 - 1.17| Türk Towny Sunucusu

yeni sunucuda towny mi olacak eger towny faction gibi birsey olacaksa maden kazıcı şeyinin üzerine gidilebilir çünkü towny sunucularda e büyük sorun vatandaş bulmaktır sadece 10 kişi bile bulmak çok zor oluyor ve buda oyunu survival haline getiriyor mesela taş kazıcılar eğer düşündüğüm gibi...
  13. BurakMC5545

Yardım HL crackli nasıl indirebilirim

Half Life 1 ve Half Life 2 oynamak istiyorum.Steamde episodelarla beraber 60 TL ediyo internette crackli ya mobil var yada virüslü olduğu bariz siteler var bana hl 1 ve 2(episodelarla beraber)crackli indirebileceğim bir site önerir misiniz
  14. BurakMC5545

Yardım MC açılınca pc kapanıyo

Cevaplarınızı şimdi gördüm ben dün akşam internette ararken bi video buldum ve sonrasında çözdüm yardımlarınız için teşekkürler Video:
  15. BurakMC5545

GeForce GT 630 ama ekran kartıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü yukarıda yazdığım gibi daha önce oynayabiliyordum ayrıca ben bu oyunu intel hd graphics de açtığımı hatırlıyorum
  16. BurakMC5545

Benim kendi bilgisayarım bozuk.Bizim ailenin ortak bilgisayarı var onda mc oynayayım dedim.Daha önceden oynayabiliyordum.Kendi bilgisayarım olunca launcheri silmemiştim(Oyunu açmıyor diye sildiğim için hangi launcher oldugunu hatırlamıyorum).Neyse girdim launchera bi survival açtım yaklaşık 1-2...
  17. BurakMC5545

Yardım Sunucuda spawner problemi

teşekkürler etrafta köylü bulursam iteleyerek getirecem
  18. BurakMC5545

Yardım Sunucuda spawner problemi

Ben bi survival sunucuda sp farm yaptim ama ben sp nin yaninda degilken mob dogmuyo afk kalamam bilgisayar surekli acik durursa isinabilir bunun bi cozumu var mi
  19. BurakMC5545

Yardım Minecraft Default resource pack nerden indirebilirim?

Sanırım direk %appdata% de olmasi lazim.Ben oyle hatirliyorum
  20. BurakMC5545

Candy Craft

Kapandı.Satılcak