Arama sonuçlarınız

1. BurakMC5545

Yardım Aternos para plugini bulamıyorum

Aternosta arkadaşlarla conconcraft oynayacağız ama quickshop için para plugini bulamıyorum.Bunlar denediklerim bir daha yazmanıza gerek yok: iConomy Recreation(Aternostan kaldırıldı) EssentialsX(Kit ve benzeri karmaşık şeyler ekliyor) Fe Economy(Türkçeye çevrilmiyor) Multi Verse Money(Bu sanırım...
  2. BurakMC5545

Yardım Ps4 multiplayer mc oynamak

Yeni ps4 sahibi oldum.Minecraft almayı düşünüyorum.Ps4 sürümünde online oynayabilir miyim?Oynayabilirsem bildiginiz survival-skyblock sunucusu var mı?
  3. BurakMC5545

Yardım hl2 console aktif etme

hl2 oynuyorum ravenholmde takıldım hile kullanmak istiyom " tuşuna basıp sv_cheats yazmam lazım ama ben " e basınca console gelmiyo seri yardım plz
  4. BurakMC5545

Yardım HL crackli nasıl indirebilirim

Half Life 1 ve Half Life 2 oynamak istiyorum.Steamde episodelarla beraber 60 TL ediyo internette crackli ya mobil var yada virüslü olduğu bariz siteler var bana hl 1 ve 2(episodelarla beraber)crackli indirebileceğim bir site önerir misiniz
  5. BurakMC5545

Yardım MC açılınca pc kapanıyo

Benim kendi bilgisayarım bozuk.Bizim ailenin ortak bilgisayarı var onda mc oynayayım dedim.Daha önceden oynayabiliyordum.Kendi bilgisayarım olunca launcheri silmemiştim(Oyunu açmıyor diye sildiğim için hangi launcher oldugunu hatırlamıyorum).Neyse girdim launchera bi survival açtım yaklaşık 1-2...
  6. BurakMC5545

Yardım Sunucuda spawner problemi

Ben bi survival sunucuda sp farm yaptim ama ben sp nin yaninda degilken mob dogmuyo afk kalamam bilgisayar surekli acik durursa isinabilir bunun bi cozumu var mi
  7. BurakMC5545

Yardım Modpack nasıl kuracağım?

Selamın Aleyküm.Ben forge'dan modPACK indirdim .zip şeklinde geldi içini açtım.Config-Mods-Resources-scripts diye klasörler bide perms diye bi .txt var sadece mods yazan yerin içindekileri %appdata% ya atsam olurmu yoksa diğerlerinidemi atmam gerek.Atacaksam nereye?Bi yardım edermisiniz...
  8. BurakMC5545

Seed Arıyorum

Selam.MCPE oynayanlar bilir "Ayçiçeği Tarlası" adında bi seed var.Şimdi o seedin ravine nin icinden mineshaft gecen bi halini düşünün.Bana o tarz bişi lazım.İnternette aradım ama bulamadım.Siz bulduysanız ve yollarsanız sevinirim. Not:Mineshaft çok gerekli değil ama olursa iyi olur Not2: Sürüm 1.12
  9. BurakMC5545

Yardım Mod olmuyo

Merhaba forum üyeleri.Ben şimdi bir şehir yapacaktım.Forge indirdim.Daha sonra %appdata% ye girip .minecraft a girdim oraya olmadıgı icin kendim mods diye klasör açtım modları indirdim(Worldedit ve Furniture) ve mods un içine attım.Daha sonra oyuna girdiğimde modlar yoktu.İnternette baktım...
  10. BurakMC5545

Buildi iyi olan bana ulaşsın Conconcraft yapıyorum (1.12)

Bana acilen builder lazım oyunda hiçbir şey yapamıyom world edit kurdum aklım afikir gelmiyo gelse yapmıyom eğer yapabilcek varsa discorddan yazsın discordum QuantumPlayer#7560 yardım lazım server biterse build yapan kişi 2.kurucu olcak ve yeni bi konuyla server bilgisi verilcek