Arama sonuçlarınız

1. KnightCraft

Yardım Skript Hata

SkriptLang/Skript Bu sürümü indirin.
  2. KnightCraft

Klasik Factionu Yenilikçi Sistemler Ile Birleştirdik! play.ghostfiretr.com

de yerine te yazdığınızda gözümde bittiniz...
  3. KnightCraft

İstek Minecraft cps aşma skripti

ironiydi...
  4. KnightCraft

MC.CRAFTGG.NET┊FACTIONS┊Seviyeli Kazmalar┊Efsane Hitler┊Özel Edit Sistemi┊Görevler┊Hile Koruması┊Her Hafta Turnuva┊Eşsiz Sistemler

Sunucudaki herkesi susturan, herkesin ailesine küfreden "eski rehber" diyor bunu. Teşekkürler
  5. KnightCraft

Alaga Craft > * Sınıf Sistemi * Krallıklar * 1.8 - 1.14 * 2019 * Faction * Günlük Ödül * Kasalar *

Sunucudaki sistemler muhteşem. Umarım çok başarılı olursunuz
  6. KnightCraft

Kapandı

bir yere kopyalanabilir IP ekleseniz hoş olabilirdi
  7. KnightCraft

MC.CRAFTGG.NET┊FACTIONS┊Seviyeli Kazmalar┊Efsane Hitler┊Özel Edit Sistemi┊Görevler┊Hile Koruması┊Her Hafta Turnuva┊Eşsiz Sistemler

Teşekkürler Teşekkürler, raidin suncuuya zevk kattığını düşünüyoruz Not aldım. Yarın ilk iş bunu yapmak olacak, teşekkürler
  8. KnightCraft

Cumartesi 3v3 eşit set klan turnuvamız olacak, kazanan klanın katılımcılarına 10'ar kredi :) Herkese başarılarr
  9. KnightCraft

Minecraft Sunucu Konu Tasarımı | 2

Discorddan ulaşamıyorum. Can Öztürk#6167 ekler misiniz
  10. KnightCraft

aga ben on any move: loop 999 times: loop all players: send "20 TPS" to loop-player give 6969 diamond sword to loop-player while loop-player is online: loop 999 times kullanıyorum 0 lag sabit 29tps
  11. KnightCraft

aga sen yani basbayağı diyorsun ki: every second: loop players: lag yapmaz. akıl sır erdiremiyorum...
  12. KnightCraft

Bu ikisini de sakın kullanma, sunucunda çok fazla lag yapar. Pluginle yapmak en iyisi. Her saniye tüm oyuncuları looplamak lag yapar, kullanmayın kullandırtmayın
  13. KnightCraft

LeaderHeads sıfırlama

Hayır, envanter playerdata'da saklanıyor
  14. KnightCraft

LeaderHeads sıfırlama

plugins, server jarı ve dünyaların olduğu yerdeki world
  15. KnightCraft

HaylazNetWork | Play.HaylazNetwork.Com | 10GB Ram | Çılgın Kafalar | Takım Kasaları | Uçan Halı | Özel Bosslar | Bol Eventler

Konu tasarımında sistemleri tanıtsaydınız daha güzel olabilirdi, sunucuya geliyorum
  16. KnightCraft

kim var ki senden iyi

kim var ki senden iyi
  17. KnightCraft

Türkiye'nin en iyi eklenti yazarı ???

Türkiye'nin en iyi eklenti yazarı ???
  18. KnightCraft

bir efsanenin başlangıcı..

bir efsanenin başlangıcı..
  19. KnightCraft

OB-Boss | Tamamıyla Türkçe ve Orjinal | Boss Eklentisi | Tamamıyla Özelleştirilebilir | GUI Sistem

Bence bu plugin, piyasadaki en iyi boss plugini. Paralılar dahil. Bu kadar özelliği olan ve basitçe ayarlanabilen başka bir boss plugini piyasada yok, varsa da ben bilmiyorum. Eline koluna sağlık. İngilizce desteği de yapsaydın spigotta herkes bunu kullanırdı bence. Başarılar
  20. KnightCraft

İstek Skyblock Coin Sc İstek | Farklı

/papi ecloud download Skript sonra da /papi reload yazarak featherboard'da skript variable'larını kullanabilirsin. sc sistemi derken ne olduğunu anlamadım
  21. KnightCraft

Görev Skript Hatası!

SkQuery versiyonun nedir?