Arama sonuçlarınız

1. LilNykS

Roadin Craft Maaşlı Reklamcı Arıyor!

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizelere Sunucumuzdaki Maaş Alan Reklamcıya İhtiyaç Duyduğumuzdan Bahsedecektim ; Reklamcı Olursanız Yapcağınız Reklamın Başına Düşen SS Miktarına Göre Normalde Para İle Satın Alına Vip'lerin Kitlerini Bunun Yanında Çok Fazla SS Yaparsanız Daha Değerli Maaşlar...
  2. LilNykS

Roadin Craft Yetkili Alıyor roadinskyblock.mcoyna.com

Arkadaşlar Acil 0 Dan Emek Skyblock Plugin Yazablecek Arkadaş Arıyoruz Onun Dışında Reklamcı , Youtuber , Mimar Ve Rehber Alıyoruz Herhangi Bir Alım İçin ; :kalp: 1. Tecrübe Seviyen (%) :kalp: 2. Kaç Yaşındasın? :kalp: 3. Günlük Akitflik Süren? :kalp: 4. Oyuna Ne Zamanlar Girersin? :kalp: 5...
  3. LilNykS

Play.MumieEfsanesi.xyz {Yetkili Alımları} { Efsane Sistemlerimiz ile Kaşınızdayız }

Mod Alım Form: Ad: Ömer Soyad: Sevgi Yaş: 17 Aktiflik: 5-6 Saat Seçilirsem Daha Fazla Olacaktır. Tecrübe: Birçok Oyun Ve Sunucuda Bu Görevi Başarı İle Yaptım.
  4. LilNykS

Roadin Craft Yetkili Arıyor (Rabisu) roadinskyblock.mcoyna.com

Roadin Craft Emek Skyblock Sunucusu İçin Mimar Ve Rehber Arıyor ( Sunucuya Kalıcı Oyuncu Getirenlerin Şansı Daha Fazla) OP Skyblock'tan Sıkıldıysanız Tam Size Göre Bir Emek Skyblock Ne Çok Zor Ne De Kolay Tam Tadında . roadinskyblock.mcoyna.com Alımlarımız ; Rehber Ve Mimar
  5. LilNykS

Wretor - Alımlar Başladı - Wretor.Batihost.Net

Merhaba ben katılmak istiyorum
  6. LilNykS

> RoyaleNetwork [1.8v - 1.14v] | Admin ve Asistan Alımı! | OPSkyBlock Sunucusu!

-> Oyunculara karşı saygılı olmaları gerekmektedir. Heryerde ve Her Zaman Herkese Saygılıyımdır. -> Türkçe karakter kullanımını iyi bilmeleri gerekmektedir. Biliyorum. -> Sunucu hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Minecraft Hakkında Fazlaca Bilgiye Sahibim. -> Sunucumuzda aktifliğinin...
  7. LilNykS

Knight Network > 2 Kişi Moderator Alınacaktır! (BAŞVURULAR KAPANDI)

Başvuru Formu: İsim:Ömer Yaş:17 Sunucumuza Günde En Az Kaç Saat Ayırabilirsiniz : 6-7 saat Diğer kişilerden farklı mısınız, farklıysanız özelliğiniz nedir : Herhangi birdurumda kaçma içgüdüsü gözetmeksizin ihtiyaçları yerine getiririm Yetkili olmak istediğiniz sunucu : Skyblock Discord Adresi ...
  8. LilNykS

Kendine Güveniyorsan Gel!

Yaş 13 Üstü Zorunlu; 17 yaşındayım Tecrübeli Olmalı;Sadece minecarft değil yaklaşık 4-5 oyunun sunucusnda görevli oldum WorldEdit Vb Komutlardan Anlamalı;Anlıyorum Oyuncularla Iyı Gecinmeli;pozitif bir insanım bir oyun için kalp kırmaya gerek yok Mikrofon Şart;Var Discordu Olmalı;Var , Lil...
  9. LilNykS

CrafterMC | Rehber,mod, builder alımları !

Rehber,mod,builder alımlarından Moderatör olmak istiyorum Bilgilerimi isterseniz discord'da konuşabiliriz Discord;Lil NykS#9948
  10. LilNykS

|> Scarest <|> Türkiyenin'En İyi OpFaction Sunucusu <|> ALIM VAR YETKİLİ ARANIYOR <|> Scarest.Batihost.Net

Merhaba Yaşım 16 Adım Ömer Sevgi. Admin olmak istiyorum. 4 yıllık bir tecrübe sürecinden geçtim ; Cs : Go , Minecarft olmak üzere 2 oyunda kendi server'lerim ve başka serverler'da yetkiliklerim olmuştur . Kurallardaki herşeyi günlük hayatta da yapmam hiçbirisinin yapmıyorum , güvenilirimdir ...
  11. LilNykS

ElenoxNW ≽ Sunucu Yetkili Alımları ≽ Spawner ≽ Saat Başı Event ≽ Ve Dahası...

Ad:Ömer Soyad: Sevgi Yaş:16 Aktiflik:4 Saat (dolu dolu 4 saat) Yetki:Yardımcı,Moderatör,Rehber Bilgi:Kendi serverim vardı sadece minecarft değil csgo da da başarılı bi serverim olmuştu yetkilerii biliyorum Tecrübe:4 yıl tecrübem var Neden Siz:Kaliteli karakter,saygılı,çok yönlülük ve...
  12. LilNykS

dayicraft.batihost.net 20+ yetkili alımı sunucu hub olmadan erkenden kasılmak için koşş

güncel mi güncel ise mimaer pluginer dışında her yetkiyi iyi şekilde yaparım
  13. LilNykS

Allah aşkına hyardım edin bilgisayarımda 6 gb ram var fakat 2 gb takılı diyor

ARKADAŞLAR RAMLERİ ÇIKARIP TAKTIK SORUN ÇÖZÜLDÜ ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN
  14. LilNykS

ya hocam kokladım da koku yok yanmamıştır dimi ? mesela senin başına aynısı gelseydi ne diye düşünürdün
  15. LilNykS

// ZeoCraft Alimlar Aktif // Kendi Dalinda Yetkiliysen İceri Gir Durma //

Moderatör Ad :Ömer Yaş :16 Mikrofon :Var Telefon : Alındıktan Sonra veya discord tan özel olarak verebilirim Kaç Yıldır Bu İşi Yapıyorsun :3 Tecrübeni Yüzdelik Oranla Belirtiniz :%85 Discord Adresin : ⛧Lil NykS#9948
  16. LilNykS

Xuaction'a Hoş geldiniz

asistan , mod veya admin olabilirim
  17. LilNykS

merak ediyorum 3 gb lik ramlerden takılı 2 nasıl gösteriyor acaba ?
  18. LilNykS

bilgisayarda ram takıp çıkarmışlığım var ve bilgisayar sıkıntısız çalışıyor ama bunda yapmadım , csgo da 100 fps alan bilgisayar minecarft oynarken ram yakmaz heralde . csgo ya da uzun zamandır girmiyorum bu arada
  19. LilNykS

bilgisayarda 2 adet 3 gb lık ram var nasıl oluyorda 2 gb ram okuyr anlamadım