Arama sonuçlarınız

1. K

Kafa Alma Skripti %100 Türkçe

kendim yaptım çünkü bro skripti kendim yazdım türkçe yazmadım ki çalıp skript full benim
  2. K

bu türkçe ama
  3. K

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kafa alma skripti paylaşacağım. Skript tamamen bana aittir! Lütfen çalmayınız. CREATİVE VEYA BAŞKA SUNUCULARINIZDA KULLANABİLİRSİNİZ! command /kafa [<text>]: permission: kafa.alma permission message : &7[&6Kafa&7] &cSadece...
  4. K

Yardım Skript yazılar değişik çıkıyor yardım

evet hepinize merhaba arkadaşlar katil kim sunucumda arkadaş skripti yükledim aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi yazılar çıkıyor arkadaşa mesaj attığımızda falan, bunu nasıl çözebilirim??? RESİM GELMİYORSA: https://i.resimyukle.xyz/2aIHb8.png
  5. K

LAPIS - OTO - SAT SKRIPTI v1.0 Açıksız - Bugsuz

maalesef yapamam menülü yani guili skriptleri daha yapamıyorum
  6. K

skyblock eşya alma menüsü mü ?
  7. K

muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesinesiniz

muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesinesiniz
  8. K

l Arsalarda Fly Skripti l Hatasız, Bugsuz! l v.0.1.7

:notch: Merhabalar :notch: Bugün sizlere Arsalarda Fly (Uçma) skriptini paylaşacağım. Not: :şapka:Alıntı değildir. Çalmak yasaktır.:ninca: command /fly: trigger: if world is "plotworld": set player's fly mode to true message "&8[&6ArsaFly] &6Arsalarda...
  9. K

önemli değil kardeşim <3
  10. K

l MCSG l FeatherBoard Config! l Tamamen aynısı!

O zaman minecraft serveri neden kuruyorlar ?
  11. K

Türkçe yapmak çok mu zor dünyanın en kolay şeyi bunu Türkçeleştirmekdir.
  12. K

Türkçe yap kullan neresi gereksiz ayrıca ?
  13. K

l Komut Spamı'na Son l Artık 3 Saniyede Bir Komut Girebileceksiniz l

anladım dostum yani herkes bir komut girerken 3 saniye bekleticeği için lag yapar peki craftrise'da bu işlemi nasıl yapıyorlar ?
  14. K

Hepinize merhabalar! MCGamer yani MCSG adlı bir server vardı bilirsiniz onun FeatherBoard configini paylaşacağım. Config: # ------------------------------ # # # FeatherBoard 1.9.0 # Runs like a feather on your server # (c) Maxim Van de Wynckel # # ------------------------------ # #...
  15. K

on break of lapis lazuli: set event-block to air give 1 lapis block to player cancel event lapis kazınca otomatik onu lapis bloğuna çeviriyor birde envantere geliyor
  16. K

dur kardeşim yazabilirsem o skripti sana atacağım
  17. K

dostum 486 mb rami olan sunucuda kullanıyorum tps 20 hiç düşüş yok ?
  18. K

l FeatherBoard l %100 MCSG FeatherBoard'ı l

Merhabalar bugün sizlere MCGAMER (MCSG)'nin FeatherBoard configini paylaşıcam. Save New Duplicate & Edit Just Text Twitter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60...
  19. K

Merhaba bugün sizlere sadece 3 saniyede bir komut yazdıran skripti paylaşıcam ALINTI DEĞİLDİR ! ÇALMAK YASAKTIR ! on command: if command sender is player: if {cd.%player%} is not set: set {cd.%player%} to true wait 3 seconds delete {cd.%player%}...