Arama sonuçlarınız

1. kayra5138

2021 Yazında Vanilla Survival Sunucumuza Bekleriz! Samimi & Saygılı Ortam

konuya 1 yıldır mesaj atılmadığı için eski görünebilir, konu güncel arkadaşlar. Oynamak istiyorsanız beklerim ^^
  2. kayra5138

bu yaz yeniden başlayacağız. Discorddan mesaj atman yeterli ilgini çektiysek. Son sürüm vanilla oynuyoruz her yaz :)
  3. kayra5138

dostum yazının tamamını okuduysan zaten gelmişsindir (:
  4. kayra5138

Play.PearlTurk.Com > UltraOpSkyBlock - 0 Lag Garantisi! / AdaKit / Günlük Ödül / EdIT Sistemi / Kolay Gelişme / Girişte v15 Kazma Hediye!

tanıdık ya güzel yapmıştır diye girdim de bu opskyblockları bi ben anlamıyorum sanırım :D 2 dakikada skylord oldum 25k ada levelim oldu 2-3 dakika daha oynasam skygood mu ne olacakmışım bu spawner olayları falan çok saçma geliyor herkes adasına sünger döşemiş falan. özet: işsizseniz ve rekabet...
  5. kayra5138

Selamlar arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi yazın vanilla survival oynuyoruz ve oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Kriterlerimiz saygı ve samimiyet, yaşınızın ve oyun bilginizin önemi yok! Dünyaya sıfırdan başlayacağız yani kimseye yetişmek gibi bi derdiniz olmayacak merak etmeyin :D...
  6. kayra5138

En sevdiğiniz film?

filmini salın kitabını okuyun hocam, film kötü değil ama kitaptaki heyecan yok. en sevdiğim bilim kurgulardandır kendileri
  7. kayra5138

[YENİ]-VANİLLA 1.14.2 Sunucu Hyrule Legacy Yine Yine Yeniden

istek yolladım discord ismim forum ismimle aynı, istek yollamadan mesaj atamıyormuşum da bi kabul edersen (:
  8. kayra5138

En sevdiğiniz film?

2 sayfa mesaj var kimse Matrix yazmamış aşk olsun (:
  9. kayra5138

link vermek serbest mi bilmiyorum o yüzden discordu açıp sunucu ekle'ye bas ve discord nokta gg / 6qnsBS yaz (sadece sondaki kodu yazınca da çalışıyor olabilir bilmiyorum discord sık kullanmadığımdan)
  10. kayra5138

muhtemelen 1.14.3 spigot çıktığında açılır (yönetici değilim sunucuda oynuyordum)
  11. kayra5138

öff fena çıkmışım xd samimi bir ortam ve vanilla survival seven herkesi bekleriz :)
  12. kayra5138

WannaPlay | Emek+ Sunucu | SkyFaction | Dünya'da ilk | Farklılık, kalite, ejderhalar, ilgi ve daha fazlası ! | Lapisimiz ve kolaylık mevcut değildir.

çok farklı gözüküyordu bir gireyim bakayım dedim, en dandik sunucuda bile 20 adam varken neden kimse yok burada?
  13. kayra5138

Pipe's & Potatos Teknik Minecraft Sunucusu | IP pipespotatoes.tk

Son mesajın üzerinden 3 ay geçmiş de, sunucu kapandı mı acaba? Technic Launcher'dan paketi indirmeye çalıştığımda da hata alıyorum. Lütfen kapanmamış olsun canım modlu sunucu çekiyor Türkiye'de başka bulamadım.
  14. kayra5138

Eklentisiz Minecraft Survival Sunucumuz

Merhaba arkadaşlar. Sunucuda herhangi bir eklenti/yapı olmadığından konu tasarımına gerek duymadık. Özet geçmek gerekirse samimi ve saygılı bir ortamda kendi aramızda oynadığımız sunucuya arkadaş arıyoruz. Sunucu (eğer o sürümde bir hata vb. yoksa) her zaman en güncel sürümde olur ve herhangi...