Arama sonuçlarınız

1. buta98

Minecraft Vanilla Survival

beraber minecraft vanilla survival oynayabileceğimiz 3 4 kişi arıyorum, serveri şimdiden aternostan kuruyorum ki zaten sadece vanilla oynayacağımız için pek bir etkisi olmayacaktır. sunucuda sadece güvenli giriş çıkış için authme plugini olacak iletişim için bu konuya yazabilirsiniz
  2. buta98

%100 Vanilla Survival (gamervanilla00.aternos.me)

Arkadaşlar beraber multiplayer bir şekilde vanilla survival oynamak için sunucuyu açtım. gelirseniz hep beraber sade minecraft oynarız. sunucu 2-3 dakika içinde açılır versiyon 1.12.2 hepinizi bekliyorum ip: gamervanilla00.aternos.me
  3. buta98

survival oynamak isteyen gelsin (max 4 kişi)

maalesef hayatımın hatasını yaparak axitr'den server aldım, bari süresi bitene kadar beraber survival oynayalım. İP: 185.29.120.67:1137
  4. buta98

survival oynamak isteyen gelsin (4 KİŞİ)

maalesef hayatımın hatasını yaparak axitr'den server aldım, bari süresi bitene kadar beraber survival oynayalım. İP: 185.29.120.67:1137
  5. buta98

Survival Oynuyoruz (4 kişi)

maalesef hayatımın hatasını yaparak axitr'den server aldım, bari süresi bitene kadar beraber survival oynayalım. nickinizi aşağıya atın whiteliste ekleyeyim, yoksa giriş yapamazsınız. İP: 185.29.120.67:1137
  6. buta98

VenoNW - Yetkili Alımları

Arkadaşlar, serveri daha demin açtım. Ayarlarken yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum, ip aşağıda yazmaktadır. Plugin paketi atıldıktan sonra ip verilecektir.
  7. buta98

alpeReset - buta98 | Bir rehber, moderatör veya admin'den daha fazlası!

Adım: Burak TAYHAN Yaşım: 15 Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri: Faction or HUB Sahip Olmak İstediğim Yetki: Rehber, moderatör veyahut admin. Deneyimlerim: Daha önce birçok defa kendi serverimi açtım ve yönettim(aternos, server.me'den açılan sunuculardan bahsetmiyorum), ileride ise süper bir...