Arama sonuçlarınız

1. mertkm5345

blademc.denince. biz *Kasalar* *ScKredi* *Görev* *YetkiAlımı* *Event* Ve daha Fazlası Gelsene İçeriye...

Herkese Merhabalar BladeMC yi hiç Duymuşmuydunuz Şöle Bi açıklayalım BİLGİ: Server IP: blademc.denince. biz Web Site: BladeMC.keyubu.com Max Kişi sayısı: Sınırsız Kurucu-Yetkili: GamingProTV Sürüm: 1.8x / 1.12x...
  2. mertkm5345

Efsane OpSkyBlock OpSkyBlock İçinde Bedwars Bi İçeri Gel HADİ !

Merhaba Serverimize Gelceksen Çok İyi Edeceksin! Bilgiler: 16GB Ram 0 Lag Lag Varsa Sıkıntı Sizde 200 Kişilik Kapeste (Artılırabilir) İp En Sonda Verilecek.. Fotolar: Market:Burdan İhitiyacınızı Gidere Bilirsiniz...
  3. mertkm5345

Benim her sw de kulandım skin sizde kulanın! Nasıl yapcanızı açıklicam Teker teker

İsmi:WolfPVP Foto: İsteyen Kunlansın Şimdi nasıl yapcanıza geçelim %appdata% Yazın Orada .minecraft tı açın Ve Bid Yazın googleye Bid dosyasını indirin Ve Bid dosyasındaki Önünüze Çıkan ilk dosyanın içine skini atın Ve İsmini Steve veya alex koyun siz ne kulanıyosanız Ve bitti! Kulan! Nolur...
  4. mertkm5345

Herobriene Gerçek Hikayesi !!!!!

-> Herobrine hikayesi: Bir Gün Minecraft oynuyordum odun toplayıp ev yapçaktım Ama Ormanın orda birini gördüm Online oynamıyodum ? Şaşırdım Onu göremiyodum çünkü Görüş mesafem kısıktı yanına yaklaştımda birden kayboldu Çok merak etim ismini Herobrine Koydum Sonra Ev yapmaya devam ederken Bi...