Arama sonuçlarınız

1. onursivasli

İmibiyum; Sen yoksan bir kişi eksiğiz! >『play.imibiyum.com』 <>『1.8 - 1.16.x』 >

sunucu 1.12 istiyor ama başlıkta 1.8 yazıyor.Düzenlerseniz hoş olur :)
  2. onursivasli

SuchArt: Creative Space Mini İnceleme

Teşekkürler :) .
  3. onursivasli

SuchArt: Creative Space Mini İnceleme

SuchArt: Creative Space Mini İnceleme Hepinize merhaba arkadaşlar bugün sizlere SuchArt: Creative Space oyununu tanıtacağım. Çok beklemeden konumuza geçelim. SuchArt: Creative Space Tarihi SuchArt: Creative Space, Voolgi tarafından geliştirilen ve Hype Train Digital tarafından yayınlanan bir...
  4. onursivasli

Valorant Tırmanış Modu

Valorant Tırmanış Modu Hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Valorant' a yeni gelen "Tırmanış" modu hakkında bilgilendirme yapacağım. Valorant Tırmanış Modu Nedir? Valorant tırmanış modunu kısaca "silah yarışı" olarak tanımlayabilirim. Oyunda kill aldıkça level atlıyorsunuz. Her seviyede...
  5. onursivasli

Visage Mini İnceleme

Visage Mini inceleme Hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Visage oyununu tanıtacağım. İsterseniz konumuza geçelim. Visage Tarihi Visage, SadSquare Studio tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Oyun 2 Ekim 2018 tarihinde erken erişime açılmıştır. Oyunun beğenilmesinin ardından 20 Ekim 2020...
  6. onursivasli

Hunt Showdown Mini İnceleme

Hunt Showdown Mini İnceleme Hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün güzel bir oyunu sizlerle birlikte inceleyeceğiz. İsterseniz oyunu incelemeye başlayalım. Hunt Showdown Tarihi Hunt Showdown Crytek tarafınından yapılmış bir oyundur. 22 Şubat 2018'de Steam'e erken erişim oyunu olarak çıkmıştır. 29...
  7. onursivasli

Footbal Manager 2021 Tanıtım

Katılıyorum dostum
  8. onursivasli

Dostum touch dlc sini oynamadım ama anladığım kadarıyla bi farkı yokmuş. Bayram yaklaşıyor harçlıklarını biriktirerek alabilirsin :D
  9. onursivasli

Futbol Manager 2021 Tanıtım Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere Futbol Manager 2021 oyununun tanıtımını yapacağım. Futbol Manager 2021 Tarihi Futbol Manager 2021 oyunu 20 Kasım 2020 tarihinde çıkmıştır. Sport Interactive tarafından geliştirilen bu oyunu Sega yayınlamıştır. Futbol Manager...
  10. onursivasli

Bigfoot Tanıtım

Bigfoot Tanıtım Herkese merhaba değerli forum kullanıcıları bugün sizlere Bigfoot oyununun nasıl oynandığını anlatacağım. İsterseniz başlayalım. Bigfoot Tarihi Bigfoot oyunu Cyber Light Game Studio tarafından 31 Ocak 2017 de erken erişim oyunu olarak çıkmıştır. Günümüzde hala erken erişim oyunu...
  11. onursivasli

Scum Tanıtım

Scum Türkçe Tanıtım Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Scum oyunu tanıtacağım. Umarım sizler için yararlı olur. Hızlıca konuya giriş yapalım. Scum Nedir? Scum, Gamepires tarafından yapılan hayatta kalma tarzı bir oyundur. 29 Ağustos 2018 yılında erken erişime açılmış olmasına rağmen günümüzde...
  12. onursivasli

Play.GizemliOyuncu.Com l [Klan Sponsorluğu] - [Görev sistemi] - [Akıcı Hitler] - [Gelişmiş Hile Koruması] - [Düzenli turnuva ve Eventler] [+90] AKTIF

Sunucunun sistemleri vs. çok hoşuma gitti mapler (belki bana hoş gelmedi sadece) daha iyi olabilirmiş.Onun dışında aktif oyuncusunu hakeden bir sunucu başarılarınızın devamını diliyorum.
  13. onursivasli

Lol Tft Set 4.5

Lol Tft 4.5 Seti Tanıtım Hepinize merhaba değerli forum gamer üyeleri bugün sizlere Lol Tft 4.5 setinden bahsedeceğim. İsterseniz hemen konumuza değinelim. Şampiyonlar Brand (1 Altın) Brand, ejderha ruhu ve büyücü güçlendirmelerini açmakla görevlidir. Brand’ın yeteneği küçük ve dairesel...
  14. onursivasli

Minecraft sunucunuzu büyütmenin yolları.

İyi günler sevgili forum kullanıcıları,bugünki konum birçok kişinin yapmak istediği fakat oyuncu çekemediği için kapattığı minecraft sunucunuzu büyütmek hakkında ufak tüyolar vereceğim. Sunucu Açılmadan Önce Öncelikle sunucunuzu büyütmeniz tek başınıza yapabileceğiniz bir iş değildir.Yanınıza...
  15. onursivasli

Ration Network | Emek Skyblock | Play.RationNetwork.com - Ada Eventi - Çiftçi Sistemi - Ejderha Eventi - Levelli Fırın - Minyonlar

Sunucuya bakmak için girdim ama sonrada oynamaya başladım.Sunucu hoşuma gitti fakat bazı zamanlarda lag sorunu oluyor.Bu düzeltilebilirse çok güzel olur.
  16. onursivasli

Valorant'ı daha iyi oynama rehberi

Merhaba forum severler bugün sizlere valorantta aiminizi geliştirmeniz hakkında küçük tüyolar vereceğim. 1. Öncelikle bol bol ölüm maçı girmeniz gerekmektedir.En iyi aim geliştirme yolu budur sizin için. 2. Oyna kısmından sol alt kısmında olan alıştırma modundan atış testini...
  17. onursivasli

Valorant Skye Özellikleri

Çok güzel olmuş ellerine sağlık
  18. onursivasli

Lol şampiyon rehberi Elise

Herkese merhaba değerli arkadaşlar,bugün sizlere ormanda karşımıza gelen ve severek oynadığımız Elise karakteri hakkında ufak bir rehber yapacağım. Pasifimiz insan halinde örümcek yavurusu hazırlamamızı sağlarken örümcek halinde büyü hasarımızın artmasını ve buna bağlı iyileşmemizi sağlar...
  19. onursivasli

Minecraft sunucu adminlerinin bilmesi gereken komutlar

oyun içerisinde panel kullanmayan mod-admin bunları bilmesi yeterlidir bence.Zaten oyundan yapılabilen çoğu şey paneldende yapılabiliyor.O yüzden oyun içi bi tag bozuldu mesela hızlıca düzeltmek için bunların bilinmesi lazım diye yazdım.
  20. onursivasli

Süper

Süper
  21. onursivasli

Minecraft sunucu adminlerinin bilmesi gereken komutlar

Konu biraz daha renklendirilebilirmiş.Sonradan fark ettim bundan sonraki rehberlerimde dikkate alacağım.
  22. onursivasli

[ Play.RubyCraft.Network ] - [1.8-1.16] - FACTIONS & OP/EMEKSKYBLOCK - HİLE KORUMASI - Görev Sistemi - RÜTBE - 1VS1 - LevelMarket - YENI SIFIRLANDI !

Gayet başarılı.Konu tasarımınız hoş onun dışında sunucuda bir süre oynadım gayet iyi.Kit almak için vote olayını kaldırabilirsiniz.Başarılarınızın devamını dilerim.
  23. onursivasli

Top lane mainlerin korkulu rüyası vayne temo kennen gibi şampiyonlara çözüm.

Darius oynuyorsunuz diyelim ve karşınızda temo veya vayne var.Yapmanız gereken şey kule altında minyon kaçırmamaya çalışıp bot seçiminizi karşınızdaki heroya göre yapmak olacaktır.Sizi kesmek için kule altına yakın bir noktaya kadar gelirse saldırmaktan çekinmeyin.Stan yeteneğinizle karşı...