Arama sonuçlarınız

1. FurkanKayhan

SquidNetwork 1.16.X Emek Skyblock (Hub) Serveri!

2. FurkanKayhan

İstek Bir item alıp başka bir item verme olayı

Öncelikle sunucumda özel para birimi olarak kullandığım &2Kredi şeklinde bir item var ve bu item gold_nugget yani Altın Külçesi türkçe hali ile.Ben bunlardan 1 tane elde edene 1 demir vermek istiyorum yani oyuncu bundan 1 tane biriktiricek /takas1 şeklinde bir komut yazıcak (/takas yapmazsanız...
  3. FurkanKayhan

İstek Özel Enchli itemlerin tamir olmasını kapatmak

Öncelikle asıl amacım koruma 6 bir iteme büyü bastırmamak , büyü basma işlemi sadece örsde olduğu için konu başlığını tamir olmasını kapatmak diye açtım aynı yola çıkıyor sanırım. Essentials ile Koruma 6 ve kırılmazlık 6 bir zırh alıyorum bunu özel ismide var size iki seçenek sunmak istiyorum...
  4. FurkanKayhan

1.15.2 En Güncel Sürümde(Rehber Alımlı) En Güncel Survival Sunucu SquidSurival

Sunucu İP: Squidsurvival.batihost.net Oyun Sürümü: 1.15.2 Sunucu Slotu: 100 Sunucu türü: Survival SQUİD SURVİVAL *Lagsız emek survival deneyimi Minecraft'in en güncel ve en kaliteli sunucusu olmaya geldik. Her güncel sürümde yeni özellikler ile karşınızda olmaya çalışacağız. Diğer...
  5. FurkanKayhan

%100 Emek Skyblock Sunucusu Squidgaming.batihost.com

Sunucu Adı: Squid Gaming Sunucu Adresi: SquidGaming.Batihost.Com WebSite: YAKINDA Sunucu Türü: EmekSkyBlock Sunucu Lokasyonu: Türkiye Sunucu RAM: 8 GB Sunucu Slot: SINIRSIZ Sunucu Version: 1.8.x - 1.12.x SkyBloğu İle Tanınan Yabancı PREMİUM Server: JerryAndHarry'i Çoğunuz Bilirsiniz...
  6. FurkanKayhan

SquidGaming %100 Emek Skyblock Sunucusu

Sunucu Adı: Squid Gaming Sunucu Adresi: SquidGaming.Batihost.Com WebSite: YAKINDA Sunucu Türü: EmekSkyBlock Sunucu Lokasyonu: Türkiye Sunucu RAM: 8 GB Sunucu Slot: SINIRSIZ Sunucu Version: 1.8.x - 1.12.x SkyBloğu İle Tanınan Yabancı PREMİUM Server: JerryAndHarry'i Çoğunuz Bilirsiniz...
  7. FurkanKayhan

Squid Gaming Efsanevi buildleriyle sizlerle

#1 Sunucu Adı: Squid Gaming Sunucu Adresi: SquidGaming.Batihost.Com WebSite: YAKINDA Sunucu Türü: EmekSkyBlock Sunucu Lokasyonu: Türkiye Sunucu RAM: 8 GB Sunucu Slot: SINIRSIZ Sunucu Version: 1.8.x - 1.12.x SkyBloğu İle Tanınan Yabancı PREMİUM Server: JerryAndHarry'i...
  8. FurkanKayhan

SquidGaming.batihost.com %100 yerli Full emek serveri

9. FurkanKayhan

SquidGaminG EmekSkyblock Serveri

SquidGaming.Batihost.com KURUCU--->FurkanKayhan Admin--->Joee43 Admin--->xbittax Rehber--->TheXeyal • Amacımız • SkyBloğu İle Tanınan Yabancı PREMİUM Server: JerryAndHarry'i Çoğunuz Bilirsiniz. Bizim Amacımız Oranın SkyBloğunu Buraya Taşımak. Oranın Maplerine Kadar Özenmedik tabii ki, Bütün...