Arama sonuçlarınız

1. Whalter

Mount and blade warband'ı olanları buraya bekleriz.

M&B Warband'da Persident kingdom modun'da çeşitli roller yaptığımız Töton tarikatı'nı canlandırdığımız bu mod için orjinal Mount And Blade Warband gereklidir. Acemi olmanız hiç önemli değildir biz size yardımı olacağız. Bu mod bize full bir şekilde açık dünya sunar. Tab'a basıp şehirden ayrıl...
  2. Whalter

Lol Küfür Sorunu Ve Report sistemi.

Dün akşam saat 3 gibi maçtayım seriye çıktım ve son 5 maç hayatımdaki en iyi maçlardandı. Küfür yok takım oyunu oynadık ne ben desteğim diye feedleyende olmadı son maçta adam geldi -rakan banladın o***** ç***- diyince millet küfür etti vs. sonra oyunu ben taşıyorum fakat benim skorum 5/12/4 siz...
  3. Whalter

Dizi The Mentalist

The mentalist izleyenler ona kitlenmişler ve bir mentalist gibi davananlar hakkında düşünceleriniz ?
  4. Whalter

İçi En Şık Olan Tır

Bana Göre İçi En Şık Tır DAF Dışı İse Scania Ama Hız+Sağlamlık Olarak Tartışmasız Volvo Renoda Şık Olan bir şey Yok Sizde Görüşlerinizi Yorum Olarak Atarsanız Sevinirim ets üstünden prim kasma+plus
  5. Whalter

Euro Truck 2 1.32 Güncellenme

Merhaba Arkadaşlar Bugün 2018 Sonlarına Doğru Gelecek 1.32 Güncellemesi Hakkında Bilgi Vereceğim 1.32 Daha Çok Tır Ağırlıklı Değil Harita Ağırlıklı Önem Vermişler Almanyanın Birçok Bölgesi Değişecek...
  6. Whalter

Paladins Yeni Başlayanlara Hero Ve Op Hero Önerileri

Merhaba Bayanlar Baylar Paladins Çocuk Oyunu Diyenler Var Doğru İlk Başlarda Oyun Zor Olmuyor Ben Barik İle 67 kill Almıştım Tam Kaçıncı Oyunumdu Bilmiyorum Ama İlerki Seviyelerde Yani 60-70 Arası Ranked Maçlarda Oyun Csgo Rekabetçi Tarzı Oluyor Oyun Ciddileşiyor İşte O Zaman Hero Şeçimi...