Arama sonuçlarınız

1. B

Yardım Minecraft Crash Yiyorum

Hocam ekran kartınının Driver'ı güncel, Minecraft'a girmeden önce indirip kurmuştum. Java'yı da silip tekrardan kurdum. Olmuyor kafayı yemek üzereyim.
  2. B

Yardım Minecraft Crash Yiyorum

Merhaba, format atmadan önce MC oynayabilirken, formattan sonra crash yemeye başladım. Crash Logu:
  3. B

Yardım Minecraft Server Crash Veriyor

Hocam teşekkür ederim, locatefixer'ı Server mods dosyasına atınca düzeldi.
  4. B

Bu argümanı nereye girmem lazım?
  5. B

Merhaba, bir Minecraft Serveri kurmaya çalıştım sürüm 1.12.2 de fakat server crash veriyor. Neden crash verdiğini bir türlü anlayamadım. Modları kurup oyuna girmeye çalıştığımda sıkıntısız giriyor fakat server açılmadan crash veriyor. Crash reportuna baktığım zaman LCE olarak Extra Utilities...
  6. B

Minecraft 1.12.2 Oyun yüklenmiyor!

Teşekkürler peki 1.12.2 için önerebileceğiniz bir skyblock ya da düz dünyada görevli bir modpack var mı? Modern Skyblock 3'ü bitirdim 1 aylık oynayışın sonunda şu an boşlukta kaldım baya sıkılıyorum.
  7. B

Minecraft 1.12.2 Oyun yüklenmiyor!

Merhaba 190+ modluk bir pack yaptım kendime, fakat şöyle bir durum varki modpack açılmıyor! Nasıl açılmıyor şunu diyim, şimdi açıyorum minecraftı ve forge yüklemeye başlıyor 1 ve 2 aşamayı 2 dakikada aşıyor fakat 3'ü aşamayı 30 dakika bekledim aşmıyor, hiç tepki yok, texture yükleme falan...