Arama sonuçlarınız

1. HasNW

İstek Sinematik Sunucu tanıtımı

pixelcam modu ile kendin yapmayı deneyebilirsin kullanımı çok kolay.
  2. HasNW

Alonenw.batihost.com AloneFaction 1.9-1.12 Yeni Nesil Emek Faction

Serverinize gelmediğimi nerden biliyorsun? Gelip baktım, zaman kaybı bir sunucu... Ayrıca sunucularda gezip, reklam yapacak kadar düşük bir sunucu sahibisiniz.
  3. HasNW

Yenilikçi Hub Sunucusu! | MC:GO & Factions & OPSkyblock | play.hasfaction.com |

Teşekkürler :) Sunucuyu daha iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz. Yakında Türkçe ve ingilizce dil destekli MinecraftPubG ve Katil Kim Eklenecektir. Sunucu Aktif+
  4. HasNW

Alonenw.batihost.com AloneFaction 1.9-1.12 Yeni Nesil Emek Faction

Yeni nesil faction bu mu? Diğer serverlardan farklı bir sistem göremedim açıkcası.
  5. HasNW

Ücretsiz Minecraft Lobi Plugin Paketi İstek

Bu devirde paylaşılan lobi paketlerinin çoğu uyumsuz ve hatalı olabiliyor, bilen birinden ücretli almanı tavsiye ederim.
  6. HasNW

Beğenmene sevindim, yorumun için teşekkürler.
  7. HasNW

The Bridge Plugin Paketi İsteği

Özelden mesaj at oradan konuşalım.
  8. HasNW

Savaşmaya Varmısın? | Rütbe Kuponu - Yepyeni Sistemler - Büyük Klan Toplulukları | Gizlioyuncu.Network | Yepyeni Server!

Doğrudan kullanmıyormusunuz?? Güldürdün... Sadece spawn ı değiştirmişsiniz ve ek olarak 2-3 skript. Doğrudan kullanmıyorsunuz Aynen Aynen
  9. HasNW

Savaşmaya Varmısın? | Rütbe Kuponu - Yepyeni Sistemler - Büyük Klan Toplulukları | Gizlioyuncu.Network | Yepyeni Server!

Hazır paket kullanan sunuculara nazaran bu sunucuyu tercih ederim diyorsun, bu sunucunun paketi internette 45TL ye satılıyor. :para:
  10. HasNW

Değerli Yorumun için teşekkürler. Sunucu Aktif! Güncel.
  11. HasNW

Yolladım, Geldi mi? :D

Yolladım, Geldi mi? :D
  12. HasNW

│ColeraMinecraft│ Yeni Açıldı│TnT Aktif │Bitcoin │ Piyango │ Parçacıklar │ @Turkiyenin Sunucusu

Diğer faction sunuclarından farklı bir şey göremiyorum Standart faction sunucusu
  13. HasNW

Has Network |Faction Sunucusu için Oylama |

b6822494-844e-438a-a789-a479688a86dc
  14. HasNW

Has Network |Faction Sunucusu için Oylama |

DIKKAT! BU OYLAMA FACTIONS SUNUCUSU İÇİN GEÇERLİDİR. OPSYKBLOCK VE MC:GO'DA ÇALIŞMAZ! Merhaba sevgili HasFaction oyuncuları ve Forumgamer takipçileri sunucumuz için oylamaları buradan yapabilirsiniz. Oyladığınız Zaman Kazanacağınız Ödüller; 1 adet Şafak kasası anahtarı. 32 diamond block 500k...
  15. HasNW

Has-Faction \ Faction sunucusunu oylayın ve ödül kazanın!

DIKKAT! BU OYLAMA FACTIONS SUNUCUSU İÇİN GEÇERLİDİR. OPSYKBLOCK VE MC:GO'DA ÇALIŞMAZ! Merhaba sevgili HasFaction oyuncuları ve Forumgamer takipçileri sunucumuz için oylamaları buradan yapabilirsiniz. Oyladığınız Zaman Kazanacağınız Ödüller; 1 adet Şafak kasası anahtarı. 32 diamond block 500k...
  16. HasNW

Texture pack hatası.

Teşekkürler. çözüldü konu kilit.
  17. HasNW

Texture pack hatası.

Selamlar Forum Gamer Ailesi, Sunucumda factions için texture packleri etkinleştirdim yani factions a girince texturepack geliyor otomatik. fakat factionsdan skyblock a geçince texturepack kalıyor yine gitmiyor gitmesi için oyundan cıkıp girmesi gerekiyor. başka türlü nasıl engelleyebilirim?
  18. HasNW

Citizens

Selamlar Forum Gamer Ailesi, Sunucumda citizens pluginini kullanıyorum. Hypixel deki skinleri buldum. Fakat skin isimlerini bilmiyorum, citizens'de /npc skin <url> gibi bir şey var mı? yoksa skinin ismini mi bulmam gerekiyor?
  19. HasNW

ışınlanma nasıl ayarlanır

Npc Ve CommandNpc pluginlerini yüklemen gerek. Bu VİDEO yu izleyerek öğrenebilirsin
  20. HasNW

Konu Düzeni en yakında düzeltilecektir! Sunucu AKTIF!
  21. HasNW

The Bridge Plugin Paketi İsteği

Ben Yapabilirim ama ücretli :/
  22. HasNW

Çekiliş Konu tasarımı çekilişi

Tasarım Çok Hoş Duruyor. Elinize Sağlık!