Arama sonuçlarınız

1. HasNW

Has Network |Faction Sunucusu için Oylama |

DIKKAT! BU OYLAMA FACTIONS SUNUCUSU İÇİN GEÇERLİDİR. OPSYKBLOCK VE MC:GO'DA ÇALIŞMAZ! Merhaba sevgili HasFaction oyuncuları ve Forumgamer takipçileri sunucumuz için oylamaları buradan yapabilirsiniz. Oyladığınız Zaman Kazanacağınız Ödüller; 1 adet Şafak kasası anahtarı. 32 diamond block 500k...
  2. HasNW

Has-Faction \ Faction sunucusunu oylayın ve ödül kazanın!

DIKKAT! BU OYLAMA FACTIONS SUNUCUSU İÇİN GEÇERLİDİR. OPSYKBLOCK VE MC:GO'DA ÇALIŞMAZ! Merhaba sevgili HasFaction oyuncuları ve Forumgamer takipçileri sunucumuz için oylamaları buradan yapabilirsiniz. Oyladığınız Zaman Kazanacağınız Ödüller; 1 adet Şafak kasası anahtarı. 32 diamond block 500k...
  3. HasNW

Texture pack hatası.

Selamlar Forum Gamer Ailesi, Sunucumda factions için texture packleri etkinleştirdim yani factions a girince texturepack geliyor otomatik. fakat factionsdan skyblock a geçince texturepack kalıyor yine gitmiyor gitmesi için oyundan cıkıp girmesi gerekiyor. başka türlü nasıl engelleyebilirim?
  4. HasNW

Citizens

Selamlar Forum Gamer Ailesi, Sunucumda citizens pluginini kullanıyorum. Hypixel deki skinleri buldum. Fakat skin isimlerini bilmiyorum, citizens'de /npc skin <url> gibi bir şey var mı? yoksa skinin ismini mi bulmam gerekiyor?
  5. HasNW

İstek Pluginer & Plugin Paketi Arıyorum.

Arkadaşlar bir hub sunucum var, Fakat survival paketim elimde yok. Pluginer Arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim, Karşılıksız kalmaz. Survival'ı pluginer arkadaşa bırakacağız yani o yönetecek. iletişim : www.hasfaction.com
  6. HasNW

Has Faction Yetkilisini Arıyor!

+15 Ad-Soyad : Oyundaki Adınız : Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : Doğum Tarihiniz (Eğer, 15 yaşından küçükseniz bu anlaşılacaktır çünkü sesiniz kontrol edilecektir) : Mikrofonunuz Var mı? (zorunlu)...
  7. HasNW

Yenilikçi Hub Sunucusu! | MC:GO & Factions & OPSkyblock | play.hasfaction.com |

Closed.
  8. HasNW

Viphammadde wg

Arkadaşlar sunucumda viphammadde'ye wg atmakta sorun yaşıyorum . Yardım edecek arkadaş var mı? Karşılıksız Kalmaz.