Arama sonuçlarınız

1. ERENCAGLI

Wynd E-Sport

Wynd E-Sport Merhaba Gamer.com.tr ailesi, Wynd E-Sport olarak e-spor dünyasına adım atmak istiyoruz. Hedefimiz adımızı duyurmak ve bir sürü oyuncuyu bir çatı altında toplamaktır. Kulübümüz League of Legends odaklı olup, Rainbow Six Siege, Counter Strike: Global Offensive gibi oyunlarda da...
  2. ERENCAGLI

Çekiliş 3 Aylık Süper Üye Çekilişi

Katılıyorum.
  3. ERENCAGLI

Yardım Bilgisayarım Call of Duty kaldırır mı?

Aynı bilgisayarın i7-7700hq'lu versiyonu bende var. AC:Origins önermem doğrusu. Düşük FPS alıyoruz en düşükte oynasakta.
  4. ERENCAGLI

Yardım Bilgisayarım Call of Duty kaldırır mı?

Öncelikle COD: Black Ops 3 çook rahat oynarsın. Farklı oyun olarak ise The Witcher 2 ve 3, Rainbow 6 Siege, Astroneer, Battlefield 1 ve 5. Söylediklerim en sağlam oyunlardır. Ha oynamadıysan Mafia serisini unutma :)
  5. ERENCAGLI

Turnuva League of Legends Taktik Savaşları Turnuvası

İyi yendin bizi :D (Ben dünki turnuvadan Leo D Blood)
  6. ERENCAGLI

GRID 2019'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı !

Codemasters, 2008 yılında yaptığı GRID oyununun REMASTERED (yeniden yapılmış sürümü) sürümünü 11 Ekim 2019'da çıkarmaya hazırlanıyor. Oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunun sistem gereksinimleri oldukça yüksek. Ve büyük bir depolama alanına ihtiyaç duyuyor. MİNİMUM...
  7. ERENCAGLI

Yardım Minecraft Tam Ekran Sorunu

Oyunda ilk olarak tam ekrandan çıkıp ALT + ENTER tuşlarına aynı anda basar mısın ? Bir de laptop mu yoksa masaüstü mü kullanıyorsun ?
  8. ERENCAGLI

Yardım edebilir misiniz ?

Oyunu açabilirsin bunda sıkıntı yok. Fakat en düşük ayarlarda bile alacağın ortalama FPS 20 civarı olur. Bu bir FPS (First Person Shooter) oyunu grafik felan önemli olmasada bu tür oyunlarda önemli olan FPS(Frame per Second)'dir. Bence bu sistemle boşver Battlefield 1'i. Exkaar haklı.
  9. ERENCAGLI

Onaylı Tanıtım Origin 0xc000007b Hatası...

vcredist 2015'i kurmak için vcredist 2017 ve vcredist 2019 silmen gerekiyor sanırım. Eğer 2019 yoksa 2017'yi sil ve kurmayı dene. Eğer 2017 yoksa 2019'u sil ve kurmayı dene.
  10. ERENCAGLI

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum, gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick'in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel...
  11. ERENCAGLI

Yardım Minecraft fps aniden düşüyor

Ilk olarak büyük ihtimalle oyunu açarken Entegre Grafik kullanıyorsun. Sana şimdi çözümü göstereceğim. Yazdığım talimatları tamı tamına uygulamanı istiyorum. [UYARI!: Eğer bilgisayarın Windows 10 64bit değil ise alttaki sürücüyü indirme. GeForce Experience uygulamasına girip üst kısımdan...
  12. ERENCAGLI

Yardım Skript Hata

Merhabalar herkese, Bugün sunucu açacaktım 1.13.2 sürümü için (Craftbukkit) herşeyi ayarladım fakat 1.13.2 ile uyumlu Skript pluginini bulamadım. Tüm bulduğum sürümler "An iternal error occurred while attempting to perform this command" hatası çıkıyor yada hangi skript plugin komutları yazsamda...
  13. ERENCAGLI

3D Model Nasıl Yapılır ?

Merhabalar, Oyunda bir Tokyo Ghoul serveri yapmak istiyorum. Planlama vs. her şey tamam fakat 3D Model nasıl yapacağımı, nerden yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa minnetar olurum.
  14. ERENCAGLI

Minecraft serverlere girmiyor, her şeyi denedim!

Ya arkadaşın verebilecek RAM'i yoksa ? Sanal bilgisayar kesinlikle gereksiz bir çözüm yolu.
  15. ERENCAGLI

O önemli fotoğrafların felan yedeklerini alabilirsin.
  16. ERENCAGLI

Sanal bilgisayar mı ? :yıkıl:Adam o kadar uğraşcağına gitsin bilgisayarına Format atsın oynasın. Hayatta gördüğüm en saçma çözüm şekli olabilir. Sanal bilgisayarda böyle bir sorun olmasa biler kasma sorunu olur.
  17. ERENCAGLI

Kardeşim Sanal Bilgisayar felan salla. Direk bilgisayarına format at tekrar yükle oyunu bitsin bu iş.
  18. ERENCAGLI

Tutar mı?

Tutmaz. Artık bu tür sunucular bitti. Ama eğer RPG bir server açarsan tutar.
  19. ERENCAGLI

Film Önerebilirmisiniz.

Hem neresini beğenmedin ki ?
  20. ERENCAGLI

Film Önerebilirmisiniz.

İzlediğin Yüzüklerin Efendisi gibi filmlerden 100 kat daha iyi filmler bunlar. Önyargılı olma bence izle.
  21. ERENCAGLI

Film Önerebilirmisiniz.

Aradığın kriterlere uyumlu değil fakat sana şöyle önereyim: 1- The Foreigner (2017), 2- The Fugitive (1993) Bu filmleri kesinlikle izlemelisin. Yoksa hayatında büyük bir hata yapmış olursun. İyi forumlar :D
  22. ERENCAGLI

Elder Scrolls 6

İnşallah MB 2: Bannerlord daha önce çıkarda TES6'nın yokluğunu azda olsa gidermiş oluruz :D
  23. ERENCAGLI

Minecraft Skor Tablosu Plugini

Yazdığımı iyi oku.
  24. ERENCAGLI

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları

Warner Bros. J.K. Rowling’in büyücü dünyasındaki beş seriden ikinci macerası Fantastik Canavar: Grindelwald’ın Suçları filmini sunar. Güçlü büyücü Gellert Grindelwald (Johnny Depp), Newt Scamander (Eddie Redmayne) yardımıyla MACUSA (Magical Congress of the United States of America) tarafından...