Arama sonuçlarınız

1. ERENCAGLI

Wynd E-Sport

Wynd E-Sport Merhaba Gamer.com.tr ailesi, Wynd E-Sport olarak e-spor dünyasına adım atmak istiyoruz. Hedefimiz adımızı duyurmak ve bir sürü oyuncuyu bir çatı altında toplamaktır. Kulübümüz League of Legends odaklı olup, Rainbow Six Siege, Counter Strike: Global Offensive gibi oyunlarda da...
  2. ERENCAGLI

GRID 2019'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı !

Codemasters, 2008 yılında yaptığı GRID oyununun REMASTERED (yeniden yapılmış sürümü) sürümünü 11 Ekim 2019'da çıkarmaya hazırlanıyor. Oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunun sistem gereksinimleri oldukça yüksek. Ve büyük bir depolama alanına ihtiyaç duyuyor. MİNİMUM...
  3. ERENCAGLI

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum, gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick'in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel...
  4. ERENCAGLI

Yardım Skript Hata

Merhabalar herkese, Bugün sunucu açacaktım 1.13.2 sürümü için (Craftbukkit) herşeyi ayarladım fakat 1.13.2 ile uyumlu Skript pluginini bulamadım. Tüm bulduğum sürümler "An iternal error occurred while attempting to perform this command" hatası çıkıyor yada hangi skript plugin komutları yazsamda...
  5. ERENCAGLI

3D Model Nasıl Yapılır ?

Merhabalar, Oyunda bir Tokyo Ghoul serveri yapmak istiyorum. Planlama vs. her şey tamam fakat 3D Model nasıl yapacağımı, nerden yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa minnetar olurum.
  6. ERENCAGLI

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları

Warner Bros. J.K. Rowling’in büyücü dünyasındaki beş seriden ikinci macerası Fantastik Canavar: Grindelwald’ın Suçları filmini sunar. Güçlü büyücü Gellert Grindelwald (Johnny Depp), Newt Scamander (Eddie Redmayne) yardımıyla MACUSA (Magical Congress of the United States of America) tarafından...
  7. ERENCAGLI

Skript Plugin Sorunu

Merhabalar, oyunda server açmayı planlıyorum ve bunun hakkında birkaç skript yazmaya karar verdim. Fakat bir sorunum var. "sk reload giriscikis.sk" yazıyorum "/skript help" yazıyor. Bu seferde "/skript help" yazınca tekrar aynı mesajı veriyor ve hiçbir komut çalışmıyor. Yardım edecek kişilere...
  8. ERENCAGLI

3D Model Yapmak İçin Program Önerisi

Merhabalar, Minecraft'ta Tokyo Ghoul serveri açacağım. Fakat bir sorunum var. Sorunum ise şu Kaguneler vs. için 3D Model yapcak programım yok. Yardımcı olur musunuz ? Program önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar...