Arama sonuçlarınız

1. racefail

Gladyo.keyubu.com | TekBlok Skyblock | [1.8 1.16] | Tutorial Sistemi | Görev Sistemi | Kapanma Sıkıntısı Yok | Belirli Saatlerde Günlük Event |

Merhaba ben Hüseyin, uzun süredir Minecraft plugin kodlama ve yönetim işiyle uğraşıyorum, ekibimiz ile birlikde belirli bir süre içinde düşündükten sonra Minecraft ortamına kaliteli bir server sunmak istedik ve Gladyator Network ismiyle piyasaya kendimizi sunduk size ne gibi şeyler mi sunacağız...
  2. racefail

Roleplay Zevkini Doruğunda Yaşamak İsteyenler İçin 2 Tane Roleplay Oyunu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1- Samp ((SanAndreas Multiplayer)) Açıklama: 1. listede samp bulunmakta samp üstün roleplay bilgisi olan...
  3. racefail

Minecraftaki En İyi 10 Tane Mod

:DMinecraftaki En İyi 10 Tane Mod:D ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1- MrCrayFish's Furniture Mod Bu Güzel Mod Sayesinde Evinizin İç Ve Dış Görünüşünü Değiştire...
  4. racefail

Benimle Minecraft Roleplay Server Kurcak Arkadaşlar

Merhaba Arkadaşlar 1 haftadır düşündüğüm minecraft roleplayi düşünüyorum ve sonunda yapmak için arkadaşlar istiyorum samp mta vb. oyunlarda roleplay oluyorsa minecraftada roleplay yapabileceğimi düşünüyorum.
  5. racefail

Minecraft Hakkında Bilinmeyen 5 Bilgiler

^_^Minecraft Hakkında Bilinmeyen 5 Bilgiler^_^ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1- Minecraft Dünyası Gerçek Dünyadan 7000 kat daha büyüktür...
  6. racefail

Minecraftı Nasıl Öğrendim ve Minecraftaki gelişmelerim

Merhaba ben racefail bugün sizlere minecraftı nasıl öğrendim ve minecraftaki gelişmelerimi anlatacağım. Minecraft 1.6.2 de Racefail ismiyle başlamıştım bu benim en sevdiğim takma ad racefaildi ilk minecrafta bir arkadaşım sayesinde başlamıştım o bana söylemiştim indirme linkini atı ve bende...
  7. racefail

Minecrafta Sıkılınca Yapılacak 5 Tane Bazı Şeyler

Minecraft Sıkılınca Yapıla bilecek 5 Tane Bazı Şeyler ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1- Creative Modunda Ev Yapmak...