Arama sonuçlarınız

1. Madeindead

Uzun süre sonra görüşmek dileği ile ara veriyoruz.

Güzel yorumun için teşekkür ederiz.
  2. Madeindead

3. Madeindead

Aviana & Noname & L33t Dolandırıcılığı :)

askdjsakldsajdklas NONAME Ah ulan ah :D zamanında bana bot atıp bot koruması satmaya çalışan extra olarak lol hesabı verirsende korumayı veririm diyen NONAME ya kadıköyde oturuyor telefon numarası gibi bilgilerine internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
  4. Madeindead

[SIFIRLANDI] play.thevity.pw | [1.16.5] | Emek Survival | Çiftçi | Gelişmiş Claim | Lonca | Ünvan | Kanlı Ay | Tüccar | ve daha fazlası!

Yeterli bir seviye de ki konu tasarımı olarak görüyoruz yorumunuzu gereksiz buldum ancak teşekkürler cevap verip konuyu kirletmeye gerek yok.
  5. Madeindead

[SIFIRLANDI] play.thevity.pw | [1.16.5] | Emek Survival | Çiftçi | Gelişmiş Claim | Lonca | Ünvan | Kanlı Ay | Tüccar | ve daha fazlası!

TheVity, Hedefimiz Minecraft Türkiye oyuncularına sürdürülebilir bir sunucu deneyimi ve yeni arkadaşlar, dostluklar edinebilecekleri bir oyuncu platformu oluşturmak. Diğer sunuculardan en büyük farkımız ise ilk ve tek amacımız olan Minecraft Türkiye topluluğuna daha iyi bir oyun ve eğlence...
  6. Madeindead

Yardım Farm lagi onleme

NachoSpigot kullanabilirsin. daha önce kullanmadım bir sorunu yok diye biliyorum. İndirmek için tıkla!
  7. Madeindead

ss

**Yama Notları Pacth V1.5** 1- Rütbeler yenilendi **( Kömür III - Kömür II - Kömür I - Demir III - Demir II - Demir I - Altın III - Altın II - Altın I ) şeklinde güncelleme almıştır bu sayede toplamda 9 rütbe** olmuştur. 2- Spawn bölgesinde ki kasa alanı değiştirildi. 3- Sunucu optmize...
  8. Madeindead

ss

09.03.2021 Saat: 18:00'da VIP Çekilişi yapılacaktır.
  9. Madeindead

ss

Saat: 17:00'de sunucumuz hizmete açılıyor hepinizi aramızda görmek için can atıyoruz!
  10. Madeindead

ss

ss
  11. Madeindead

Yardım Hetzner hakkında...

Bu yorumu neye dayanarak yaptınız hiç anlamış değilim 10mbit interneti ile bile düşürecek birisi varsa helal olsun yani aktif olarak kullanan bir sürü tanıdığım gayet memnunlar tek sorunları yüksek yoğun şekilde gelen DDOS saldırıları bunu engellemekte Hetznerin tek sorunu DDOS konusunda detaylı...
  12. Madeindead

sss

Giriş yapamadığınız için çok üzgünüz aktif yetkililerimiz şuanda bulunuyor discord üzerinden kayıt çağırma kanalına !Kayıt yazarak destek alabilirsiniz.
  13. Madeindead

sss

ss
  14. Madeindead

Konu silinsin.

Yorumun için teşekkür ederiz. bekliyoruz :)
  15. Madeindead

Konu silinsin.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz bekliyoruz :)
  16. Madeindead

Konu silinsin.

Konu silinsin.
  17. Madeindead

Konu Kapatılmıştır.

Konu tasarımı güncellenecektir yorumlarınız için teşekkür ederiz.
  18. Madeindead

OrderWeb V1 | Web Script Tanıtım

Demo adresiniz neden kaldırıldı ?
  19. Madeindead

Sunucu entegrasyonlu launcher kaynak kodu (hile korumalı, falanlı, filanlı)

kullanımını pek anlayamadım bu işlere yabancıyım da :D
  20. Madeindead

mc.RavenTR.com | OPSkyBlock | JackPot | AdaKit | /PShop Oyuncu Pazarı | /Market | /SCMarket | Kasalar | /Event Takvimi | Edit Kazı Alanı | /Discord |

Güncellemeler. Kasa Sistemi değişti. Çeşitler arttı. Optimize Çalışması yapıldı sunucu güçlendirildi. RAM takvisyesi yapıldı.