Arama sonuçlarınız

1. Anathory

Salem Network

SalemNetwork adına yapılan çalışma.
  2. Anathory

felixnw

Paylaştığım bir tasarımın istenmesi sonucunda diğer konuyu sildirmek durumunda kaldım. Ayrıca birkaç küçük düzenleme de yaptım. Behance'de Anathory
  3. Anathory

Liones konu tasarımı.

Yine boş zamanımda yaptığım bir tasarım. Bu IP adresine sahip bir sunucu yoktur ve reklam amacı güdülmemektedir. behance.net/anathory
  4. Anathory

Anathory konu tasarımı.

Şu çarpıtılmış şekiller olayını denemeye çalışırken yaptığım bir konu tasarımı. behance.net/anathory Bilemiyoruum, sanırım fazla iyi olmadı.
  5. Anathory

İmza tasarımları.

Bir kaç saat önce paylaşmıştım, bir sebepten uyarı aldım. Neyse düzelttim, tekrar atıyorum.
  6. Anathory

Forumlar için imza tasarımı.

Yine can sıkıntısından yaptığım başka bir tasarım. behance.net/anathory
  7. Anathory

Profil fotoğrafı tasarımı.

Canımın sıkılması sonucu yaptığım profil fotoğrafı tasarımı. behance.net/anathory
  8. Anathory

Forumun enleri!

Forumun en başarılı üyesinden, en sert üyesine kadar herkese merhabalar! Hepiniz dostlarınızı iyi tanıyorsunuzdur. Fakat ya onların "forum eni" olduğu kısımlar? Bu kısımları da biliyor musunuz? Herkes bu konu altına forumda bildiği tüm "enleri" yazsın. Böylelikle herkes kimin hangi alanda veya...
  9. Anathory

Kararsız kalınca ne yapıyorsunuz?

Herkese merhaba! Hepimizin yaz tatili sıcaklar dışında iyi geçiyor gibi. Çoğumuz günümüzü denizde geçiriyor, bazılarımızda evde bilgisayar başında oyun oynamayı tercih ediyor. Çok küçük bir kısımda "bugün ne yapsam ya" diyerek vaktini harcıyor. Bu kişilere veya birbirimize kararsız kalınca neler...
  10. Anathory

Çekiliş Konu tasarımı çekilişi

Çekilişe katılmak için konuyu beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın. Ayrıca yorumlara katılım mesajı gönderenler çekilişe katılamayacak.
  11. Anathory

Okulun en sevdiğiniz yanları

8 Haziran 2018'de okulların kapanmasıyla çoğu insan denizle buluştu, tatile gitti, bazı küçük kısımda tatile gidemedi ve evde kaldı: Hepimizin bildiği üzere yaz tatili tüm öğrencilerin kalbinin bir köşesinde yer edinir. Fakat bu sene öyle olmadı bence. Çünkü ancak gece saat 10'da düşen sıcaklık...
  12. Anathory

CS GO sistem gereksinimleri 2018

Merhaba dostlarım! Forum Gamer'ın Counter Strike: Global Offensive köşesine hoş geldiniz! Bu köşede çoğu zaman oyunla ilgili haberleri, bilgileri, incelemeleri paylaşırız. Fakat bu gün konumuz farklı. Bugünkü konumda CS GO'nun sistem gereksinimlerini paylaşacağım. Günümüzde tonlarca oyun var...
  13. Anathory

İmza Tasarımı #1

Forumda kullanabileceğiniz sade ve şık bir imza tasarımı. Kullandığım fontun ve bu tasarımın .psd dosyası aşağıda. 1) Siz sormadan ben söyleyeyim, forumdaki imza özelliğini sadece premium, sponsor ve üzeri kullanabiliyor. Yani bir imza kullanabilmek için bu üyeliklerden birine sahip...
  14. Anathory

EU 4 Türkçe yama indir

Merhaba millet! Strateji oyunları piyasasındaki dev oyunlardan biri olan EU 4'ün Türkçe yama konusu ile karşınızdayım. Oyun 4 dili destekliyor ve tonlarca DLC'si var. Fakat ne yazık ki Türkçe dil paketi yok. Fakat oyuncuların her şeye çözümü vardır, işte çözüm. Bugünkü konumda, sizlere EU 4...
  15. Anathory

Seçmesi zor sorular #2

16. Anathory

Farklı bir forum oyunu: Seçmesi zor sorular.

Oyuna katılacak herkese teşekkürler! Umarım eğleniriz.
  17. Anathory

Konu tasarımı #1

Farklı bir tasarım yapmak isteyişim sebebiyle ortaya çıkan bir tasarım. Eleştirilere açığım.
  18. Anathory

"Anathory" - Tanışalım.

Bendeniz Anathory. Basketbol oynamayı ve tasarım yapmayı çok severim. Aslında basketbol dışında pek bir spor yaptığım söylenemez fakat basketbolu gün içinde 3-4 saat oynadığım söylenebilir. Aynı zamanda manga okumayı ve anime izlemeyi çok severim. En sevdiğim anime Naruto ve en sevdiğim manga...