Arama sonuçlarınız

1. Airlove

FIFA 18 Rehberi: Taktik, ipucu ve bilgiler.

FIFA 19 çıksa bile tüm oyuncuların hemen yeni oyunu oynamayacağından eminim. FIFA 18 bir süre daha oynanır. Gerek çevrimiçi gerek çevrimdışı olsun FIFA 18 gibi bir oyun direkt terkedilmez. Bunun dışında zahmet edip yorum attığın için de teşekkür ederim. :)
  2. Airlove

Profil fotoğrafınızda bir eksiklik var gibi. Mr. Cherry'i ne zaman profil fotoğrafınız olarak...

Profil fotoğrafınızda bir eksiklik var gibi. Mr. Cherry'i ne zaman profil fotoğrafınız olarak göreceğiz?
  3. Airlove

FIFA 18 Rehberi: Taktik, ipucu ve bilgiler.

FIFA 18 Rehberi: Taktik, ipucu ve bilgiler. Baylar ve bayanlar, konuma hoş geldiniz. Bugün, yarın veya ondan sonraki günlerde eminim bu rehber bazı oyuncuların işine yarayacak. Bu rehberi okuduğunuzda ve eğer ki bu oyuna sahipseniz son kez bilgi sahibi olup oyunu daha da zevkli hale getirmeye ne...
  4. Airlove

Minecraft Silah Modları

Foruma uğramayalı yönetimde değişiklikler olmuş ama konuların kalitesi hiç düşmemiş, aksine artmış. Böyle güzel bir konu için teşekkür ederiz. Ben yalnızca birkaçını biliyordum fakat senin sayesinde birkaç tane daha öğrenmiş oldum. Beğendim bunu. :lol:
  5. Airlove

Forumun tek doktoru sen değilsin. ;)

Forumun tek doktoru sen değilsin. ;)
  6. Airlove

Gerektiği kadar eski, söylenmeyecek kadar yeni.

Gerektiği kadar eski, söylenmeyecek kadar yeni.
  7. Airlove

Adını okuyabiliyor musun?

Adını okuyabiliyor musun?
  8. Airlove

Bunu öğrenmeye ihtiyacın yok.

Bunu öğrenmeye ihtiyacın yok.
  9. Airlove

Portakalda nereye kayboldu?

Portakalda nereye kayboldu?
  10. Airlove

Gözüm bir yerden çıkarıyor ama sanırım admin. :para:

Gözüm bir yerden çıkarıyor ama sanırım admin. :para:
  11. Airlove

Kişilik Zıttınızı Oluşturun!

Forumun yeni bir üyesi, münzevi, insanları sevmez, şekerlerden nefret eder, tam bir HOUSE M.D düşmanıdır.
  12. Airlove

1'den 1000'e kadar sayıyoruz!

136
  13. Airlove

Forumun eski bir üyesi, dost canlısı, insanları sever, şekerlere bayılır, tam bir HOUSE M.D...

Forumun eski bir üyesi, dost canlısı, insanları sever, şekerlere bayılır, tam bir HOUSE M.D hayranıdır.