Arama sonuçlarınız

1. CakiMurat

Bilgi sahibi olmadan sunucu açanlar

Hiç açmaması gereken insanlar.
  2. CakiMurat

Symmetry - Özel client dedektörü!

Sunucular için yapılmış clientleri algılar ve kısıtlar. AntiCheat'e dönüştürülebilir.
  3. CakiMurat

Mod Önerisi

Bir client üzerinde çalışıyorum pvp odaklı klasik togglesprint , cps , keystrokes gibi modları ekliyeceğim önerdiğiniz güzel bir mod önerisi varsa fikrinizi almak isterim.
  4. CakiMurat

Port Yönlendirme

Bilgisayara format attıktan sonra modem'den port açarak açtığım minecraft sunucusuna local ip haricinde hiçbir ip ile giriş yapılmıyor. Windows konsoluna "netstat -na" yazıyorum local ip'min yanında 0.0.0.0 yazıyor kısacası anlıyacağınız üzere benden hariç kimse giremiyor. Windows firewall açtım...
  5. CakiMurat

SDJ Discord temalı hesap plugini

Biliyorsunuz ki sunucularda hesap çalma olayı çok fazla ve bazı pluginlerde şifreler sunucu sahibinin elinde olabiliyor bu da az da olsa güvenliği azaltabiliyor ama bu plugin sayesinde hem discord sunucunuza üye getirebilir ve oyuncu hesaplarınıda 1 gıdım daha güvende tutabilirsiniz. Pluginin...
  6. CakiMurat

Minigame

Bunge için bir minigame yapıcam hiç arena kurma gibisinden bir olay olmayacak arenayı kendi kuracak size sadece komutlarla lokasyonları ayarlamak kalıcak bunu paylaşsam kullanan olurmu sizce ?
  7. CakiMurat

sMusic

Yaptığım değişik bir plugin (Acele yüklediğim için görüntü kalitesi biraz düşük oldu - Programdaki log kısmında imla hatası yapmışım kusura bakmayın)