Arama sonuçlarınız

1. Hutt3rPvP_

Son güncellemeden sonra oyun açıkken masaüstüne geçtikten sonra oyuna girmeye calısırken siyah ekran olması

Beyler Cs:go battle royale modunu getirdi son güncellemeden sonra biliyosunuz. Her neyse şimdi ben oyun bulana kadar video fln izliyorum onu yapıyorum bunu yapıyorum alt tab a atıyorum cs yi ama tekrar girmeye çalıştıgımda ekran siyah kalıyor tıklıyabiliyorum ama ekran siyah kalıyor ara sıra...
  2. Hutt3rPvP_

Kaç Maçta Bir Rütbe Atlarım ?

galibiyet sırası yakalamam gibi bişi gerekiyo yani. Peki kaç maç üst üste kazanırsam rütbem atlar ben 3 maç kazandım bi ara bi kere kaybetitm sonra gene kazandım senin demeye çalıştıgını anladım yanlış anlama beni kaç maç üst üste kazanırsam dedim ya kazanma ile kaybetme oranıma baglı oluyo onu...
  3. Hutt3rPvP_

aldım ilk 10 galibiyetimi almasınada ben her 10 maç kazanmada bir rütbe atlanıyor sanıyodum
  4. Hutt3rPvP_

ya beyler sabahtan beri bulamadıgım bişi var cs go da elo sistemi kullanılıyor elomuydu adı tam olarak bilmiyorum her neyse ona bakabiliyomuyuz bide kaç maçta bir rank atlarım ben 10 maç kazanmada bir sanıyodum ama değilmiş :/ nası çalışıyo bu sistem neye göre anlatırmısınız
  5. Hutt3rPvP_

GTA 5 kaldıran veya FORTNİTE kaldıran pc PUBG kaldırır mı ?

umarım teşekkür ederim
  6. Hutt3rPvP_

onu biliyorum denedim. Dying light kaldırırmı diye bakmıştım kaldırmaz gözüküyordu ama oyunu indirdim kaldırdı o yüzdende buraya sormak istedim yani
  7. Hutt3rPvP_

30 un üstüne cıkarmı yoksa 30 un altlarınada düşermi 30 yetebilir bana game boosterdan falan açarım başlatma seçeneklerini falan ayarlarım azda olsa fpsim artış gösterir bence
  8. Hutt3rPvP_

kaç fps arası alabilirim sence ? 40-50 arası yeter bgana zaten
  9. Hutt3rPvP_

sistem gereksinimlerini biliyorum sadece kaldırırmı diye sormak istedim genelde oyunlarda benim pcm yetmiyor mesala dying light en düşük ayarlara çektim kaldırdı orda kaldırmaz yazıyodu o yüzdende size sormanın mantıklı oldugunu düşündüm
  10. Hutt3rPvP_

grafik ayarlarını en düşüge çekersem nası bi sonuç olur ? malesef yükseltemicem :(
  11. Hutt3rPvP_

ihtiyaç olmaz diye söylemedim yhemen sistemimide yazayım : DDR3 8 GB RAM i5-650 işlemci Amd radeon R7 240 ekran kartı digerlerine ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum
  12. Hutt3rPvP_

beyler konuyu yanlış yere actıysam özür diliyorum nereye acıcagımı bulamadım her neyse gelelim konuya gta 5 da msaa acık degilken 60 70 arası fps alıyorum yani kaldırıyor fortniteda en düşük ayarlarda 60 70 fps arası alıyorum oda kaldırıyor ee peki fortnite ile gta 5 kaldıran pc'm pubgyide...
  13. Hutt3rPvP_

CS GO ortadaki tekerligi döndürünce zıplama sorunu

oyunu açıp kapattım gene aynı yani naısl desem oyun ilk başladıgında ana menüdeyken fps 60 50 falan oluyor ondan sonra git gide azalıyor ve 30 a sabitleniyor
  14. Hutt3rPvP_

gene aynı dostum bunu yaptıktan sonra oyunu açıp kapatmam gerekiyormu ?
  15. Hutt3rPvP_

Tamam sağol bu konuyla alakası yok ama senin bana cevap yazdıgın bi konu var ve kimse cevap yazmıyo oraya sorunu buldum galiba ee hani cs goda fpsim 30 a sabitlenmişti benim bugün amd ekran kartıma güncelleme geldi ve onu yaptım ve pcm mavi yazı verdi başka bi sorundan dolayı ee güncellemenin...
  16. Hutt3rPvP_

Ben öyle yazdım sadece biliyorum bunny yapmak icin o komutun kullanıldıgını eski haline nasıl getiricem söylermisin
  17. Hutt3rPvP_

CS:GO son güncellemeden sonra fps düşüşü

BEYLER sorunu buldum ama bi türlü düzeltemedim Ben amd ekran kartı kullanıyorum ve bugün güncelleme geldi onu yaptım sonra pcm mavi yazı verdi ve güncellemenin aktif olması icinde yeniden başlatılması gerekiyo bildiginiz gibi.Ondan sonra cs go girdim gene aynı sorun oldu bi ara düzelmişti ama...
  18. Hutt3rPvP_

Ya beyler arkadaşım bi ara singleplayerde yani kendi bi map açmıştı orda bunny yapıcaktı mwhelldown komutlarını falan yazdı o gitti şimdi ben bunu eski haline ceivrmek istiyorum tekerlegi döndürünce zıplıyor sinirim bozuldu yok mu bunun çözümü
  19. Hutt3rPvP_

Hayır anlamıyorsunuz ben genelde oyunda 70 fps civarı alıyorum son ayarlarda yüksek ayarlarda.Siliyorum yüklüyorum gene 70 fps ama bi süreden sonra o fps 30 oluyor bu güncellemeden öncesinde bi sıkıntı yoktu onla alakalı değildir diye düşünüyorum
  20. Hutt3rPvP_

Hayır sorunum ondan dolayı kaynaklı değil. ben bilgisayarı demiyordum oyunu başlatırken diyordum.Oyunu siliyorum tekrar yüklüyorum biraz oynadıktan sonra fps düşüyor. Yani bundan dolayı kaynaklı olamaz.Ve bilgisayarımın donanımları güncel.Ekran kartımın güncellemesi geldigi gibi hemen...
  21. Hutt3rPvP_

Merhaba arkadaşlar.Oyuna Mp5 geldi bilenleriniz varsa. O güncellemeden beri sorun yaşıyorum.Ben oyunda full yüksek ayarlarda 60-70 arası fps alırken son güncellemeden sonra fpsim 30a düştü. İlk girdigimde böyle bi sıkıntı yoktu oyuna giriyodum (güncelleme geldigi zaman) sonra bi kaç el attım...
  22. Hutt3rPvP_

Adamların adada fly açıp başka yerlere gidip flyının acık kalması

yok yanlıs anladın bende panel yok adamların command blocka bastıgında flylarının gitmesini istiyorum kurucular bunları yapmaz bu dedigini yapmıyolarda