Arama sonuçlarınız

1. CraftMax

Tek Kelime Alım Var ! | Mimar,Rehber,Reklamcı,YouTuber ==> ☪ RealLegends.Batihost.Com ☪ 1.8.X

Selamlar Sunucumuz'da Alımlar Başlatılmışdır Buyrun Sizde Katılın Alımlarımız Mimar,Rehber,Reklamcı,YouTuber,Ve Temsilci Bunlardır Gelin Test'di Geçin Yetkinize Başarıyla Sahip Olun Alınmamak Üzeri İyi Günler Saygılar RealLegends <== SunucuBilgi ︾ SunucuHost⇨ Batihost SunucuSlot⇨ Sınırsız...
  2. CraftMax

RealLegends >> Sunucumuz OpFaction Yeni > Sunucumuzu Kurmak İçin Ekibe İhdiyacımız Var Buyrun Gelin |RealLegends.Batihost.Com

Selamlar Sunucumuzda Alımlar Aktifdir Buyrun Gelin Bekliyoruz Yaş Sınırları +13 SunucuHost: Batihost SunucuRam: 4 SunucuSlot: Sınırsız SunucuIP: RealLegends.Batihost.Com Sürüm => 1.8.X SunucuSite: RealLegendsTR.Cf
  3. CraftMax

RealLegends>> Sunucumuza Builder Yani Mimar Aranıyor Kendine Güvenen Gelsin |OpFaction Batihost|

Selam Arkadaşlar Sunucumuza Mimar Aranmakdadır Sunucumuza Gelip Test Olmanız Yeterlidir Buyrun Gelin Bekliyorum =) SunucuHost: Batihost SunucuSlot: Sınırsız SunucuRam: 4 SunucuIP: RealLegends.Batihost.com 1.8.8 SunucuSite: RealLegendsTR.Cf
  4. CraftMax

Tek Kelime >> Alım Var

Alımlar Aktif Buyrun Gelin İyi Günler. Host:Batihost Ram:4 Site: reallegendstr.cf Ip: RealLegends.batihost.com
  5. CraftMax

RealLegends➽ Tek Kelime Tüm Alımlar Aktif Katılınız.

Sunucumuzda Tüm Alımlar Aktifdir Admin,Builder,Mod,Rehber,YouTuber,Reklamcı, Yaş Sınırı Yokdur Buyrun Katılı İyi Güneler Dileriz < RealLegends> SunucuBilgi ︾ SunucuHost⇨ Batihost SunucuSlot⇨ Sınırsız SunucuRam⇨ 4 SunucuBellek⇨ 2 SunucuIP⇨ RealLegends.Batihost.Com 1.8.X SunucuSite⇨...
  6. CraftMax

RealLegends➽ Sunucumuzda Alımlar Aktifdir Buyrun Katılın ➽| Batihost |

Selamlar Sunucumuzun Yetkililere İhdiyacı Vardır Buyur Sende Katıl İyi Günler. SunucuBilgi ︾ SunucuHost⇨ Batihost SunucuSlot⇨ Sınırsız SunucuRam⇨ 4 SunucuBellek⇨ 2 SunucuIP⇨ RealLegends.Batihost.Com SunucuSürüm⇨ 1.8.X Bildirim⇨ Yakında IP Play.RealLegends.Com Site⇨RealLegends.Mc.Tc...
  7. CraftMax

➽ Sizcede Yeni Ve BamBaşka Sunucuda Oynama Vakti Gelmedimi ? ➽ İçeri Gir Derim =)

****************************** ****************************** ****************************** Merhaba Arkadaşlar Hoş geldiniz, Sunucumuz Emekle Hazırladığımız Bir Sunucudur Aşağıdan Bilgilere Bakabilirsiniz İyi Günler ****************************** ******************************...
  8. CraftMax

☪CraftMax⇨ Yeni Kadro Kuruyoruz ⇨ Tüm Alımlar Aktif Katılın<

¯¨*•--.¸¸,.--* ¯¨*•--.¸¸,.--* ¯¨*•--.¸¸,.--* ¯¨*•--.¸¸,.--* ¯¨*•--.¸¸,.--* ¯¨*•--.¸¸,.--* ¯¨*•--.¸¸,.--* ¯¨*•--.¸¸,.--* ¯¨*•--.¸¸,.--* Selamlar Sunucumuzda Tüm Alımlar Aktifdir Buyrun Gelin Sizde Katılın Test Olun Yetkinize Sahip Olun Bekliyoruz İyi Günler =) ¯¨*•--.¸¸,.--*...
  9. CraftMax

DestRoyal Craft ➽ Yetki Alımı Sıfırdan Ekip Kurulmakda ░▐ >Batihost OpSkyBlock<

°•.¸.•°¯°•.¸.•°¯°•.¸ °•.¸.•°¯°•.¸.•°¯°•.¸ °•.¸.•°¯°•.¸.•°¯°•.¸ °•.¸.•°¯°•.¸.•°¯°•.¸ °•.¸.•°¯°•.¸.•°¯°•.¸ °•.¸.•°¯°•.¸.•°¯°•.¸ °•.¸.•°¯°•.¸.•°¯°•.¸ °•.¸.•°¯°•.¸.•°¯°•.¸ Selamlar Tüm Alımlarımız Boşdur Buyrun Sizde Katılın Test Olun Ve Test'den Başarıyla Geçerseniz Yetkinize Sahip Olursunuz İyi...
  10. CraftMax

DestRoyalCraft>> OpSkyBlock Alımlar Başlamışdır << >>Batihost<<

Selamlar Sunucumuzda Alımlar Başlamışdır Hangi Yetkiyi İstiyorsanız 1 Sefer Söylemeniz Yeterlidir Gerekenler Yapılacakdır Test Olup Yetkinize Sahip Olacaksınız İyi Günler =) SunucuBilgi SunucuHost:Batihost SunucuRam: 3 SunucuSlot: Sınırsız SunucuIP: DestRoyalTR.Batihost.Com SunucuSürüm: 1.8.8
  11. CraftMax

>> Sunucuda Tüm Alımlar Aktifdir Buyrun Gelin Bekliyorum <<

Alımı iptal ettim başka bir zamana efendim çünkü paket arızalı
  12. CraftMax

Evet Kapalı Küçük Bir Sorun Çıkdı Kırmızılı Altdaki Yazı Silinince Açılıcak İyi Günler =)
  13. CraftMax

Alımlar Başlatılmıştır Tüm Alımlarımız Vardır Buyrun Gelin =) SunucuBilgi ︾ SunucuHost⇨ Batihost SunucuSlot⇨ Sınırsız SunucuRam⇨ 3 SunucuBellek⇨ 2 SunucuIP⇨ DestRoyalTR.Batihost.Com 1.8.8