Arama sonuçlarınız

1. C

PLAY.MC-BLOCK.COM - Yeni Nesil Op Skyblock Sunucusu - SUNUCU AKTİF | Farkı Fark Et.

Eh her türlü kitleye hitap eden bir sunucu olmaya çalışıyoruz ki sizi de muhakkak sunucumuza bekleriz <3
  2. C

MC-BLOCK Sunucu Tanıtımı #1 - ( Oyunbaz )

MC-BLOCK Sunucu Tanıtımı #1 - ( Oyunbaz ) Hepinizin yakından tanıdığı Oyunbaz, sunucumuzu tanıttı. Bilgilendirme: Oyunbaz, isimli Youtuber arkadaşımız ile seri halinde anlaşma yaptık. Videoların devamı gelecek :)
  3. C

PLAY.MC-BLOCK.COM - Yeni Nesil Op Skyblock Sunucusu - SUNUCU AKTİF | Farkı Fark Et.

Merhaba, öncelikle var olan konu tasarımımızı beğendiğinize sevindim. Aynı zamanda da isteğiniz üzere resimleri de değiştirdik :)
  4. C

Öncelikle açmış olduğumuz bu sunucuyu beğendiğinize sevindim ki sunucu değerlerini en uygun seviyede tutmak için çabalıyoruz.
  5. C

Sunucudan Görüntüler:
  6. C

Royal Craft | Yetkili Alımları

İsmin: Yiğit Efe Okur Nickin: Yigit20 Yaşın: Şu an 15 yaşındayım. Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): Yaklaşık 1 yıldır oynuyorum. Sunucumuzu beğeniyor musun?: Uzun zamandır oynayan birisi olarak oldukça sunucunuzu beğeniyorum. Sence bu sunucu gelişir mi?: Zaten sunucunuz...
  7. C

Yeni İninal Kart Nedir? Son yapılan değişiklikler neyin nesi?

Konuyu direkt benden alıp kopyalamış. @AdexTR
  8. C

Onaylı Tanıtım Holagram yok oluyor.

Merhaba, benim bir sunucum var. Spawn bölgesinde birçok holagram var. Belli başlı holagramlar 10-30 dakikada bir yok oluyor. Bu NPC'ler içinde geçerli. /hd reload çektiğim zaman geri geliyorlar. Neden böyle oluyor?
  9. C

Yardım Minecraft Giriş Yapılıyor..

Türkiyenin en büyük sunucusuna kendi clienti ile girmeye çalışıyorum ve aşağıda olan hatayı alıyorum. ( Sunucuya giriyorum. Giriş yapılıyorda kalıyor ve disconnected. ) [00:25:50] [Client thread/INFO]: [OptiFine] [00:25:50] [Client thread/INFO]: [OptiFine] OptiFine_1.8.9_HD_U_I7 [00:25:50]...
  10. C

Onaylı Tanıtım Lav Su Akmıyor + Mob Doğmuyor

Merhaba, sunucuya bir nedenden dolayı restart atmak zorunda kaldık. Şimdi /stoplag ve /stoplag -c çekiyoruz ama su ve lav akmıyor. Hatta /mv monster animals true /rg __global__ true falan yapıyoruz hiçbir yerde yumurta çalışmıyor. Nasıl çözebilirim.
  11. C

Onaylı Tanıtım NPC + Plugman Sorunu

Merhaba, bir sunucum var. Plugman eklentisi diye bir şey var. Bu eklenti sayesinde oyundan reset vs. çekebiliyoruz. Her neyse ben herhangi bir plugine reset çekiyorum ve her zaman o eklenti çöküyor. Sunucu tekrar başlatıldığı zaman düzeliyor. Sunucumda 58-60 sabit oyuncu var. Nasıl yeniden...
  12. C

Play.GezginOyuncu.com | Gelişmiş OP-SKYBLOCK | Geliştirme - Worldedit - Bol Bol Event - Jackpot - Günlük- Otosat ve fazlası...(1.8 - 1.2.2)

Gayet ilgililer saat 2 veya 4'den önce aktif yetkili bulamaman gayet normal okula gidiyoruz.
  13. C

> Gezgin Oyuncu │ Yetkili Başvuru Açık!

Başvurunuzu en yakında değerlendireceğiz.
  14. C

> Gezgin Oyuncu │ Yetkili Başvuru Açık!

Selamlar Forum Gamer ailesi bugün sizlerle sunucumuzun yetkili başvuruları hakkında bahsedeceğim. Öncelikle sunucumuz bir kaç gün önce açıldı. Sunucumuzda bu yüzden başvuruları açmaya karar verdik. Sunucumuzun hedefi büyüktür. Skyblock sunucusu adı altında açtığımız sunucuya bir kaç takım ekip...
  15. C

| Fyaxis Network | Fyaxis.Batihost.Net | 1.8.X - 1.13.X | SKYBLOCK & FACTİON | YAKINDA : EGGWARS |

IP Adresi : Fyaxis.Batihost.Net Minecraft Hub Sunucusu - Alımlar Aktif! Sunucumuzda düzenli eventler yapılır. Kalitenin tek adresi hepinizi bekliyoruz. Konu tasarımları zaman içerisinde geliştirilecek. Sunucu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Sunucumuz hakkında ileride çok güzel projelerimiz...
  16. C

CraftRise Kurucusuyla Konuştum! - Minecraft

> Merhaba Ben Yiğit "CraftRise Skywars" İsimli Serinin 1. Bölümü İle Karşınızdayım. Oyun Konseptinde Eğlenceli , Komik Bir Video Oldu.