Arama sonuçlarınız

1. BoynerCraft

1 iteme 1den fazla texture yapma, böyle bir şey mümkünmü, detaylar içeride.

ITEMLERE 1 DEN FAZLA TEXTURE YAPMA Böyle bir şey mümkünmü acıkcası bilmiyorum, yabancı forumlarda araştırdım galiba hasarlarına göre ekleniyomuş ama onuda tam anlamadım. hatırladığım kadarıyla bir sunucu konusunda 3D texture pack yapan arkadaşa sormuştum bir iteme fazladan texture yapılıyormu die...
  2. BoynerCraft

Minecraft sunucu saldırısı nasıl engellenir?

Sunucumuza saldırılar gerçekleştiriyolar, sunucuda tüm kişiler atılmasada bir bölümü atılıyor ve oyuncular bu durumdan çok şikayetci araştırma yaptım, çözmek için ama nafile fayda etmiyor. Yüklü Korumalar [+] AntiCow [+] AntiJigsaw [+] BookExploitFix [+] CustomPayloadFixer [+] UUIDSpoof-Fix [+]...
  3. BoynerCraft

arielcraft.minecraft.web.tr | 1.7/1.8 | Boss | Kasalar | Süt İnekleri | Nostalji Survival Server | Deterjanınız geri geldi :D | AKTIF 1.7/1.8 |

Ip Adresi: arielcraft.minecraft.web.tr Sürüm: 1.8.X/1.9.X/1.10.X/1.12.X Ram: 8 GB Kapasite: 90 Moblarımız 1000000X'e kadar iç içe girebilir böylelikle pc niz kasmaz. Bitkilerimiz 3X daha hızlı büyür. Hunilerden itemler 2X hızlı akar. Açık artırma ile itemlerinizi açık artırma ile...