Arama sonuçlarınız

1. peRfeKt

Bir gereksiz bilgi yazın.

Bu konunun altına aşırı gereksiz bilgiler serisi başlatmak istiyorum :d. Ben başlıyorum: Hızlı adım atarsak koşmuş oluruz.
  2. peRfeKt

Mağaralar Arasında | “Beni unutmanın bedelini ödeyeceksiniz!”

Ayın yansıttığı ışık ile karanlığın içinde yürüyorlardı. Çok sert esen rüzgar ile bir mağaraya sığındılar. Bir süre sonra mağaranın derinliklerinden gelen garip bir ses ile uyandılar. Uyandıklarında hava çok garipti. Mor renginde hava olur muydu? Lincoln ile Blura adındaki kardeşler...
  3. peRfeKt

Selamlar ben geldim!

Vay be! Uzun süredir uğramıyorum buraya çok değişmiş forum. Beni tanıyan tanımayan herkese selamlar!
  4. peRfeKt

Grup Etkinliği Türknet alınır mı?

Arkadaşlar Merhaba, Türknet almak isteyenler için bir konu oluşturdum bilmeyenler okusun istedim. yoruma deneyimlerini anlatsın Türkneti sorarken Müşteri hizmetlerine bağlanmanız imkansız ve bilgisiz.. Evimde kullanmadım dükkanımıza alacaktık fakat başka yerlerde denedim. Genelde sabah...
  5. peRfeKt

2011-2014 Yıllarında Minecraft

Minecraft, İsveçli geliştirici Markus "Notch" Persson tarafından geliştirilen, 2011 yılında Mojang tarafından yayınlanan ve 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınan sandbox oyunudur. Oyun, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanıza olanak sağlar. 3 boyutlu voxel grafiklere sahiptir.(Vikipedi)...
  6. peRfeKt

Survival oynayacak bir ekip arıyorum..

Merhaba arkadaşlar, Minecraft için ekip arıyorum, kişi sayısı farketmez. Eğlenip gülünebilecek, toxic olmayan bir ekip arıyorum.. Sunucuyu şu anlık düşünmedim. Büyük ihtimal free host'tan açarım. Discord isminizi aşağıya yazarsanız sizinle iletişime geçeceğim.
  7. peRfeKt

C# Nasıl Hızlı Öğrenebilirim?

Merhaba Arkadaşlar, ilerleyen zamanlarda artık yeni meslek sadece yazılım olacak. Bunlara ithafen, artık insan gücüne gerek kalmayacak. Örnek; fabrika sektörü, tekstil, sağlık sektörü gibi alanlarda az da olsa insan gücü kullanılıyor. Fakat tek bir tuşla artık; ilaç, kıyafet gibi ihtiyaçlar...
  8. peRfeKt

Yardım Asus X540LA WiFi Sorunu

Arkadaşlar merhaba 3 senedir Asus x540la laptop kullanıyorum ama sorun şu wifi gözükmüyor sadece ethernet bağlayınca oluyor.
  9. peRfeKt

Telefonum Acayip Isınıyor

Merhaba dostlarım, telefonum oppo ax7 telefonumda çizikler oluştu ve garantiye gönderdim. Telefon geldi fakat kullanırken örneğin 10dk discordda konuşsam çok ısınıyor. Pil lityum polimer. Tekrar garantiye gönder demeyin garantisi bitti.
  10. peRfeKt

Among Us (Aramızda)

AMONG US NASIL BİR OYUNDUR? Among Us, Türkçe'si Aramızda olan oyun 2018 yılında, Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilen ve yayınlanan ve 15 Haziran 2018'de yayınlanan çevrimiçi çok oyunculu bir "Katil Kim?" oyunudur. Mevcut Platformlar; Android , Windows, iOS. Among Us, 4-10...
  11. peRfeKt

Among Us alınır mı?

Arkadaşlar , alınır mı 10,50 ama bende 4tl var :D
  12. peRfeKt

Film "#ALIVE" | Netflix Filmi

#ALIVE Dijital çağ odaklı bir "NETFLIX" Filmidir. Güney Kore yapımı film. Zombi gerilimi ve hayatta kalmaya çalışan 2 kişinin pandemi'de nasıl hayatta kaldığını gösteriyor. Oyuncular ise Güney Kore'li ünlü Park Shin-hye (Kim yoo-bin) Yoo Ah-in(Oh Joon-woo) , Lee Hyun-wook(Lee Sang-chul)'dur...
  13. peRfeKt

Keşfedilmemiş Dünya B2 | Uncharted World E2

(Bu bölümde biraz NETFLIX'te yeni çıkan pandemi filmi "#ALIVE"dan alıntı yaptım umarım beğenirsiniz.) . Köylü sırtındaki kuşağı çıkarır ve şeytani bir sesle; Uzun zamandır açım ve artık dayanamayacağım. Ölmeye hazır olun. Ben "Yeraltı Canavarı Plump" Ordan bir köylü zar zor ayağa kalkarak...
  14. peRfeKt

Keşfedilmemiş Dünya Episode 1 (REUPLOAD)

Keşfedilmemiş Dünya'ya hoş geldin. Burda dünyanın gerçek yüzü var. Burada neredeyse kimse yaşayamadı. En fazla yaşayan kişi 1 saat. Yani burada sen öldün (!) (Radyo) Jason : Sen kimsin? Kim konuşuyor lan burada? Buranın havasını zaten hiç beğenmedim. Heeey! Kimse var mı? Yankı : 900Metre...
  15. peRfeKt

Keşfedilmemiş Dünya! Episode I

Keşfedilmemiş Dünya'ya hoş geldin. Burda dünyanın gerçek yüzü var. Burada neredeyse kimse yaşayamadı. En fazla yaşayan kişi 1 saat. Yani burada sen s*çtın oğlum s*ıçtın (!) (Radyo) Jason : Sen kimsin? Kim konuşuyor lan burada? Buranın havasını zaten hiç beğenmedim. Heeey! Kimse var mı? Yankı ...
  16. peRfeKt

Her ay düzenli sunucu parasını ödeyebilecek ortak.

Merhaba, benim sunucum var fakat. Ortağım ayrıldığı için sunucuyu kendi başıma yönetemem. Eğer ortak olacak varsa dc'den konuşabiliriz. Sunucu durdulurdu ortak bulana kadar günden gitmeyecek. Discord: serkan#4451
  17. peRfeKt

Açacağım Sunucu için Profesyonel Kadro!

Herkese Merhaba; ARKADAŞLAR 6GB'LIK SURVIVAL SUNUCUSU AÇACAĞIZ SADECE MİMAR ARANIYOR. (DÜZENLEME 6.08.2020 19:49)
  18. peRfeKt

-| Genç Steve'in Günlüğü! | FINAL

19 MART 2005 Merhaba sevgili günlük! Yeni bir güne başladım ama ömrümden 1 sene daha gitti! Ama insan bir neşeli oluyor, yeni bir güne başlaması :) Nedense yeni doğmuş gibi. Fazla günlük tutasım gelmiyor bu aralar. Günün tadını çıkarmak istiyorum. Dertlerimi bir kenara koymak. Ne huzur verici...
  19. peRfeKt

- | Genç Steve'in Hayatı | S2E1

DİPNOT : Merhaba arkadaşlar. En son bu hikayeyi sene başında yazabildim. Çalışıyorum ve internet ile pek fazla ilgilenemedim. Season 2'den başladım. Umarım beğenirsiniz :) 15 MART 2005 Merhaba sevgili günlük. En son seni 7 sene önce yazabildim. Çünkü bu durum beni bezdirdi. Bir adama işkence...
  20. peRfeKt

CraftSpear Network | Hub Sunucu | 1.8x

Merhaba Arkadaşlar! Yeni bir sunucu açtık ve sunucuyla ilgilenecek birkaç yetkili gerekiyor. Saat 18:00'da alım olacaktır. Yardımcı ve Mimar Alımı. . Yöneticiler : Aze_Ilkin , AkinXL Bu Yetkililere ulaşınız. -| Play.CraftSpear.Network Discord : https://**********/yeH6hZ3
  21. peRfeKt

-| Genç Steve'in Günlüğü - S1E2

Önceki bölüm için tıklayın... Bu bölümde geçen her şeyi hayal gücümle anlattım öneriniz varsa yorumunuzu eksik etmeyin. :-) 17 Ocak 1998 Uzun süreden sonra baktım ki ağaçlar açmıyor. İnsanlar benden nefret etmiş gibi bakıyor. Bu benim için üzücü bir şey. Bir insan herkesi mutlu etmeye...
  22. peRfeKt

Genç Steve'nin Günlüğü

Merhaba Forum! Geri döndüm ama bu hikaye hakkında söyleyecek birkaç şeyim var. Genç Steve'in Acıları adlı başlıklı hikayem aslında "Genç Werther'in Acıları" adlı bir kitaptan alıntıdır. Johann Wolfgang von Goethe adlı yazar genç bir adamın günlüğünü anlatıyor. 1749-1832 yıllar arası yaşamıştır...
  23. peRfeKt

Minecraft Survival Oynamalık Harita (NewerDos)

BU MAP NEDIR? Bu map, Survival oynayacağınız maptır.(en iyisi) ormanlarda gizemli madenler v.s Sanki bir gerçekçi ormandasınız ve çok zor bir survival sizi bekliyor. Genellikle, bu mapı (BilmemneCraft) gibi serilerde kullanırlar. Bu mapı bulmak zordur ama ben çabalayarak buldum sizede...
  24. peRfeKt

Minecraft 1.7.2 Sürümü.. (Efsane)

Bilir misiniz eskilerden 1.7.2 sürümünü? Minecraft 1.7.2 sürümü ile aydınlanma yaşamıştı.. 2016 yılında Minecraft günde 53,000 adet satıyordu. Dünya genelinde toplam 160,000,000(milyon) kopya satmayı başarmıştır. Minecraft 2014,2015,2016,2017 senelerinde bir aydınlanma çağı yaşandı.. (en çok...
  25. peRfeKt

konu silinsin.

kilit