Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Minecraft Sol üste kendi ismini koyma

S.a Minecrafta client yapmak istiyorum client dediğime bakmayın sadece sol üste istediğim bir ismi yazmam lazım yani client yazmıyacağım nickimin clientini yapcam örnek "yunus client" bunun gibi bilen var mı?
  2. E

GGPrem rezilliği

Arkadaşlar selam, bugün sizlere GGPrem reziliğinden bahsedeceğim. Aldığım premium hesap 2 hafta içinde elimden gitti ve 3 gün önce destek talebi açtım ne bakan var ne dönen. İşin peşine düştüm Discord sunucularına katıldım 2 gündür bizi bugün değişim yapıcaz bugün değişim yapıcaz diye...
  3. E

Teknoloji hakkında gelişmeleri paylaştığım İnstagram hesabı.

Arkadaşlar hesabımı takip edermisiniz? Belli bir kitleye ulaşmam gerekiyor 13 yaşındayım. GT vardır bu arada gelişmem gerekiyor lütfen takip edermisiniz? Kaliteli şeyler paylaşıyorum. https://www.instagram.com/teknoloji_gunlugu/
  4. E

Teknoloji kanalı abone olurmusunuz?

Arkadaşlar teknoloji kanalımızı açtık :) abone olurmusunuz? Sıradaki video sistem önerileri olacaktır. :)
  5. E

Yardımınıza ihtiyacım var :)

Arkadaşlar merhaba EarthMC diye TOWN serveri oynuyoruz bu serveri bilenler bilir zor bir server türklere çok düşmanlar var. Finnmark denilen ülkeyi yendik şu an bize diss saldırısı yapıyorlar sizden tek isteğim bu videoyu beğenmeniz şu an bize ağır küfürler ediliyor " TURAN NOOB" gibi lütfen like...
  6. E

Minecraft earthmc adam arıyoruz!

Herkese merhabalar EarthMc diye Town serverinde oynuyoruz serverde 3. dünya savaşı çıkmaktadır bize açilen adam lazım!! Gelenlere premium verilecektir (eğerki premium hesapı yoksa) gelenler yorumlardan bana ulaşsın. Ülkemiz:Turan
  7. E

EarthMC oynayacak varmı?

Herkeze merhabalar EarthMC diye dünya haritalı bir server oynuyorum ülkem şehirim herşeyim var sadece adamım yok bana adam lazım. Gelen kişilerin Presi olsa iyi olur Preli server. Server haritası Minecraft Dynamic Map Serverin sitesi Earthmc Wiki Server yabancıdır oyuncusu çoktur zaten...
  8. E

Yeni Pc Oyunlarında performans testi kanallım

Merhaba benim kanallım yeni diyemeyiz aslında ama 0 dan bir adım attım bu kanalda bisuru seri çekmiştim ama bunlar tutmadı artık yeni hedefim oyunlarda performans testleri beni desteklerseniz sevinirim kanallımı büyütüceğim suanda sadece GT 630M le video cekebildim 2 tane laptopum var bunlarla...
  9. E

Kanallımı Buyutuyorum

Merhaba Boş Oldugumdan ve yavaştan yaz geldiginden kanallımı buyutmeye karar verdim ama kanallım hic biliyonmiyor oyuzden paylaşmaya karar verdim sizde abone olup paylaşarak bana destek verebilirsiniz simdiden teşşekurler :) ZanborPVP YT ZanborPVP YT
  10. E

Yarım bıraktığınız hikayeli oyunlar hangileri?

bide gta vice city bırakma nedenim o lanet kucuk helikopterle inşaatı patlatma gorevini yapamadımdan
  11. E

Yarım bıraktığınız hikayeli oyunlar hangileri?

devil may cry 4 special edition bırakma nedenim cok karısık yolu bulamıyom buluncaya kadar aksam oluyo far cry 3 u aslında yarımda degil bitmesine az kala bıraktım bırakma nedenim gecemedigim bolum vardı crysis bırakma nedenim oyundaki buglar ve hatalar
  12. E

CSGO'da 40 rekabetçi galibiyetle nova olmamak normal mi?

nova ya 56 galibiyete cıktım
  13. E

minecraft 1.13 aclık sorunu

sorun cozuldu barıscıl la acıtıgımızdan bugda kalmıs
  14. E

arkadaşımla aternostan oynuyoz
  15. E

merhaba 1.13 de bitur aclık sorunum var aclık yerim full gosteriyor ama normalde acım anlayamıyorum ac oldugumu oyunda cozum lutfen yazın
  16. E

minecraft takılma sorunu

düzeldi kardeşim sorun yok
  17. E

logitech g29 kullananlar bi bakabilirmi

araba surme yetenegimi geliştirmek icin logitech g29 alıp bi tür yarış oyunu vb şelerde kendimi geliştircem ama bikac sorum varda debriyaj normal arabalardaki gibimi vites de normal arabalardaki gibimi bende bu leptop var Asus X541uv-go607 İ5 7200u 4gb 1tb Gt920mx 15. 6 Win10 Orjinal -...
  18. E

minecraft takılma sorunu

orjinal launcherde var pc emde onda daha kotu takılıyo gibi leptop 4 5 yıllık oldugundan kendisinden windows 8.1 yuklu alt tabda gorev yoneticisinde falam bir şey yok tertemiz kullandım leptopumu 1 hafta once bole bi sorun başladı
  19. E

minecraft takılma sorunu

merhaba son gunler minecraft launcherimde nedense bi takılma var anlamadım leptop dan oynuyom normalde takılmıyodu ama son gunler takılma var kasma yok ama 3 4 saniyede bi takılıyo oyun launcheri tekrardan acıyom geciyo 10 dk sonra gene başlıyor NOT:SonOyuncu Launcherden Oynuyom Sistem...
  20. E

son oyuncu oynayacak varmı ?

merhaba sonoyuncu oynayacak varmı mic im yok bu arada csgo dan sıkıldıgımdan biraz mc girem dedim pvp im iyidir 12 cps e kadar cıkarım
  21. E

csgo nun reziligi

malesef
  22. E

csgo nun reziligi

merhaba csgo profilim seckin hesapda ama 1 macta 2 hileye denk gelmek nedir bu nasıl seckin hesap sistemi adam kapıya cıkar cıkmaz vuruyodu gercekten cok rezil bi oyun olmaya basladı battle royale modu getirdikleri gibi hilelere bir şey getirirlerse oyun 2 kat daha cok oynanır
  23. E

CSGO'da 40 rekabetçi galibiyetle nova olmamak normal mi?

aslında yenildigim oyun sayısı baya az enf azla 10 dur ekiple oynadıgımızdan taktiksel falam oynuyoz ve her mac en dusuk 3. oluyom arkadaşlarımdada 40 galibiyet var hepsi nova bi ben silver kaldım oyun taşıyom :D