Arama sonuçlarınız

1. MustafaDogu

OtoSatSkripti

Kanka O Senden Kaynaklı Bir Şu Pluginleri Yükle Sonra Reload At Dene : skRayFall SkQuery WildSkript WolvSK
  2. MustafaDogu

OtoSatSkripti

Bendekinin Tıpa Tıp Kopyası Bi Denicem
  3. MustafaDogu

Günlük Ödül Skripti GUİ (Bana Ait Değil)

Arkadaşlar Bu Skript Bana Ait Değildir Fark Ettimki Bu Skripti Burda Paylaşmamışlar Siz Belki Ararken Bulursunuz Skript : ommand /günlüködül: trigger: {%player%.bekleme} is set: difference between {%player%.bekleme} and now is less than a day: open chest...
  4. MustafaDogu

Aternos serverde pluginlere yardım edicek kişi aranır!

Kanka DenizCanny> Yazıyor Ya Onu Essentials Chatten Düzelt Ortaklık İçin Demiryorum Hatanı Diyorum Bu Arada bukkit:me Gibi Komutları Engellersen Kimse Pluginlerine Bakamaz Sana Kolay Gelsin Zamanında Aternosunta 8 Migamesli Hubumuz Vardı Sana Tavsiye Kendi Pc ni Makine Kullan Bu Arada Kırmızı...
  5. MustafaDogu

Adakit item vermeme hatası

Büyük İhtimal Olucaktır :d Kendin Kullanıyorum Hem Çok Basit Yapcağın Şey execute console command "give %player% 52:99 2" Eklemek İtemler İçin Ve Sen Zaten Onu Billirsin
  6. MustafaDogu

Adakit item vermeme hatası

Kanka Ne Kadar Kısa Skript O kadar İyidir Bence Plugin Kullanmanı Tavsiye Ediyorum Ama İlla Skript Kullancam Dersen Bunu Kendine Göre Editle Ona Göre Skript : command /adakit: trigger: {aldi.%player%} isn't set: set {aldi.%player%} to true execute console...
  7. MustafaDogu

OtoSatSkripti

Kanka Benim Kendi Editlediğim Bi Skript Var Oda Madenleri Satıyor /demir sat /elmas sat gibi : command /demir <text>: usage: &cKullanim: &7/demir sat trigger: if arg-1 is "sat": if player has 640 iron ingot: remove 640 iron ingot from player...
  8. MustafaDogu

[ÜCRETLİ]OP SKYBLOCK Plugini İstiyorum!!

Kanka Kendin Yap Bence Hem Senin Yaptığın Daha Sağlıklı Olur Yani Zorlancağın Tek Şey İtemSpawner Siteye Bağlamak Bence İstesen Sana Gerekli Pluginleri Derim (Dolandırlmazsında)
  9. MustafaDogu

Konsoldan Yazı Yazmama Skripti

Demek İstediğin Galiba Bu /[tab komutları] bunları gizliyecek demi öyleyse bu plugini kullan : Ve Eğer Bug Komutları Ve Komutları Engellemek İstiyorsan (Yani /pl /bukkit:me Gibi Komutlar) Bug Kapatma Plugini : Ve İstediğin Komutların Engellenmesi İçin : KOMTULARI ENGELLEMEK BAZEN ZOR...
  10. MustafaDogu

Tag-Skript ayarlayacak pluginer lazım!

name tag edit yada stablist kullan nametag editin config te yetkileri ayarla group managere yetkilerini ver o oyuncu o grupa girdiğinde otomatik tab yetkisini verir
  11. MustafaDogu

İstek Minecraft İtem spawner plugini / skripti

Bu Skripti Kendim Yapmadım Ama Genelde Bu Kullanılıyor İstediğin Tür Spawner Yapa Billiyon Saniyesine Kaç İtem Verceğini Ayarlıyon Ama Tek Sorunu Site İçin Çalışmıyor Komutu /itemspawner get [spawneradı] İçine Koyduğum Spawnerlar Elmas Sp Altın Sp Demir Sp Zümrüt Sp Sünger Sp End Stone Sp...
  12. MustafaDogu

Op SkyBlock OTOSAT Yardım !(KİLİT)

Öncellikle Merhaba Ben Bir Skript Bulmuştum Emek Skyblockta /demir sat Komutu Yazılınca 640 Demir Satıyordu Ve Bende Geliştirdim /altın sat /elmas sat /zümrüt sat ekledim Çok Basit Bir Skript Kendinde Editleye Billirsin İşini Görür Bence : (AMA TAVSİYE SK BULMA PLUGİN ARA SK SUNUCUYU YORAR)...
  13. MustafaDogu

Minecraft Madenleri Çubuk İle Sandığa Tıklayarak Satmak

aynı hata var 1 tane chest eşya satıyoruz
  14. MustafaDogu

Minecraft Madenleri Çubuk İle Sandığa Tıklayarak Satmak

Siz Editleyip Atarmısınız Ben Denedim Ama Galiba Anlamadım Ve Olmadı
  15. MustafaDogu

İstek Spawndaki Suya Girince Komut Girme Plugin İstek

neyse ben senin skriptten yola cıkarak yaptım on walking on water: if player is in "Dünya Adıi": execute player command "Komut" bende çalıştı sıkıntısız :D az senden alıntı ama
  16. MustafaDogu

İstek Spawndaki Suya Girince Komut Girme Plugin İstek

yan lız bu bütün sular olmazmı
  17. MustafaDogu

İstek MiniGames Lobilerinde Komutlu İtemler Lazım

denedim item gelmiyor yetkide verdik olmuyor nasıl yapcağını anlatırsan sevinirim :d
  18. MustafaDogu

bi senin dediğini yapıcam :D inşallah olur
  19. MustafaDogu

kanka customjoini lobide kullanıyorum pl olursa daha iyi olur demek istediğim şimdi lobiden gidicen minigames lobisine orda elinde item olucak mesela lobi dönmek için şalter sağ tık yapınca gidicek
  20. MustafaDogu

Arkadaşlar benim bir sunucum var multiverseden hub gibi yapıyorum (bungenin yerini tutamaz) neyse 8 minigames oynum var ve lobilerinde istatislik ve lobi itemleri istiyorum anlıcağınız her dünyada farklı farklı minigamesler için tasarlancak skript lazım Custom İtem Join plugini kullanıyorum ama...
  21. MustafaDogu

İstek Bir Dünyaya Gidince Eline Komutlu İtem Verdirme

seninkide olmadı büyük ihtimal slotu koymadığınız için :D
  22. MustafaDogu

seninki çalışmadı galiba slotu koymadın :D
  23. MustafaDogu

itemi ne onu ayarlamam lazım da hem teşekürler