Arama sonuçlarınız

1. ByWoLVes

KvasirNW yetkililerini arıyor!

Yaklaşık 1 haftalık bakımdan sonra tekrar sizlerleyiz... KvasirNW.batihost.net Mimar alımımız vardır, test etmemiz gerekmektedir.
  2. ByWoLVes

Sunucum için beta tester arıyorum.

Discordunuza bakabilir misiniz?
  3. ByWoLVes

Sunucum için beta tester arıyorum.

Selam, Minecraft'la ilgili güzel bir projem var. Eğer eklentilerden iyi anlıyor ve aktif olacaksanız sunucum için beta tester olabilirsiniz., Sunucuyu test amaçlı olarak aternos'dan açtım. Eğer katılmak istiyorsanız discord isminizi ve etiketini "isminiz#etiket" formatında yazabilirsiniz. (2...
  4. ByWoLVes

Real Hayat açıldı ip aşagıda

Kapalı sw
  5. ByWoLVes

Roleplay sunucusuna alım

Sunucuya 1 Polis 1 Köylü lazım 2 kişi ilk gelenler koşun theroleplayys.aternos.me theroleplayys.aternos.me theroleplayys.aternos.me theroleplayys.aternos.me
  6. ByWoLVes

Sonoyuncu - İkiz kılıçlar (Moonblade, Sunblade) skripti

Zaman Kıran ve Gümüş Keskinlik yolda bay nüğvem
  7. ByWoLVes

Ortak Aternos Sunucu açıcak kişi aranıyor

Discordumda emoji ver sen ver ben atıyım
  8. ByWoLVes

Ortak Aternos Sunucu açıcak kişi aranıyor

mesaj Discord : cout<<" CuteGhost "#4282
  9. ByWoLVes

Efekt verdiğim kişinin ölünce efektinin gitmemesini nasıl ayarlarım?

Kolay. on respawn: if player is "oyuncuismi": apply potion of strength of tier 3 to the player for 5 hours Ben burada efekti güçlülük level 3 ve 5 günlüğüne yaptım. Ayarlayabilirsin.
  10. ByWoLVes

Topluluk Ürünü ExperienceFormula - SkillAPI Experience System | Açık Kaynak

Yaparsan gerçekten başarılı bir çalışma olabilir. Başarılarının devamını dilerim. (Sen bu işi biliyorsun dostum :notch:)
  11. ByWoLVes

Mjolnir Skript [ALINTI]

O skript gerçekten kaynakta hatalı. Sana verdiğim skripti aşağıdaki pluginlerle birlikte çalıştırman gerektiğini söyleyebilirim. Tam aynı değil, ama sadece isimleri değiştirdim ve ses ekledim. UmbaskaJava7, SkStuff, Skript, skRayFall_v1.9.5, SkQuery, skDragon-0.14.0, SharpSK, RandomSK_2_7_1...
  12. ByWoLVes

Minecraft Bu Skript Çalışır mı?

Çalışır ama kick pek olmamış. Kick mesajı yapmaya çalışmışsın sanırsam ama o sadece oyun içi mesaj veriyor. Ve send "..." to players ile broadcast "..." aynı işlev görür. ama send kullanmanı öneririm, log dosyasını kabartmaz. Bunun dışında da herhangi bir garez göremiyorum. Başarılarının...
  13. ByWoLVes

Topluluk Ürünü ExperienceFormula - SkillAPI Experience System | Açık Kaynak

Başarılı ama pekte gerekli olmayan bir plugin. Ama yinede başarılı. Başarılarının devamını dilerim. İyi Forumlar!
  14. ByWoLVes

Eğer sunucunuz bir hostingden ise ip, eğer localhost üzerinden kurulmuşsa bana konsol hatalarını özel mesaj olarak atabilirmisiniz? Teşekkürler.
  15. ByWoLVes

Görüşünüzü bildirdiğiniz için teşekkürler. İyi forumlar.
  16. ByWoLVes

Selam, beni tanıyanınız vardır belki bir skriptimden. Hatırlarsanız bir Mjolnir skriptim vardı ve o konu çok ilgi görmüştü. Bende buna karşın olarak bir skript daha yazayım dedim, bence iyi de yaptım. Zaten diğer konuda da çoğu kişi hata var demişti. İkiz kılıçlar, Sonoyuncu adlı sunucuda ipeek...
  17. ByWoLVes

Mygs - Yetkili Alımı

Sunucuya koşun alım var; oyna.Mygs.co / com değil co
  18. ByWoLVes

> Ant Sky --- Her Zaman En İyisi ◀

Sununucumda 25 plug-in var ve hiçbir kasma yok dostum.
  19. ByWoLVes

Formu dolduranların e-posta adreslerine bakması rica edilir.
  20. ByWoLVes

Ant Sky Her zaman en iyisi Merhaba, sayın forum kullanıcıları. Sunucumun gerek olan tüm plug-in ayarlamaları, s(k|c)riptleri hazırdır. Tek ihtiyacım olan ışınlanma noktaları (warp)'larını yapacak 1 mimar, sunucumun düzenini sağlayacak 2 rehber, benim yardımcım olacak 1 asistan arıyorum...
  21. ByWoLVes

Özel üyelik ile yapılıyor. Eğer bir üyelik paketi alırsan profilinden erişebilirsin.

Özel üyelik ile yapılıyor. Eğer bir üyelik paketi alırsan profilinden erişebilirsin.
  22. ByWoLVes

Shadow Factions - Alımlar

Sunucumuzda alımlar başladı gel ve yerini kap! İp aşağıda ShadowFactions.serv.gs