Arama sonuçlarınız

1. Emristyy

SONMILAS [1.8X] | AÇILIŞIMIZ YAKINDA ! | Maden Tavuk - Süt İnekleri - NCP MineZ [Discord konu için'de!]

Sıkça Sorulan Sorular (SSS) 1- Nasıl bir sunucu bu neler yapmam gerekli ? 2- Nasıl kendi arazimi alabilirim ? 3- Nasıl claim atabilirim ? 4- Nasıl para kasarım ? 5- Sorunlarıma yardımcı olmadılar ? Kolaylaştırılmış sistemler ile daha kısa sürede bir macera. Türkiye'nin en...
  2. Emristyy

SonMilas

Sonmilas...
  3. Emristyy

BlondeCow Crash Fix | MonkeyCowFix by Overisty v0.1 | SUNUCU CRASHLEMEYE SON!

Merhabalar öncelikle direk konuya girelim @BlondeCow ve @TurkiyeQQ isimli 2 tane çocuk youtube da yüzlerce oyuncunun emeklerine göz dikerek sunucuları kapatıyor yada oynanmayan bir hale getiriyor , biz de @Overrated arkadaşım ile bunun fixini yapıp bu sorundan etkilenen dostlarıma yardımda...
  4. Emristyy

İstek Konu Tasarımı

Sunucum için konu tasarımı yaptırmak istiyorum. Discord - Emristy#2210
  5. Emristyy

İstek [Ücretli] Minecraft Survival Plugin Paketi | Bu işi iyi bilen arkadaşlar ücretli şekil de paket yaptırmak istiyorum.

Minecraft Survival Sunucusu hazırlıyoruz ve biz de test amaçlı güzel bir paket hazırlıyoruz , ve bunun yanında bir tane de ücretli yaptırmak istiyoruz karşılaştırmak için bu konuda iyi olan dostlarım discorddan bana ulaşsın. Discord - Emristy#2210