Arama sonuçlarınız

1. eren3271

İstek Money Plugini

altını satıp kazandığın para miktarınamı bakmak istiyorsun?
  2. eren3271

Minecraft Sunucu Ekip Topluyorum

Pluginerim yardımcı olabilirim istersen
  3. eren3271

Sağlam bir sunucu projesine Sağlam kendine güvenen min yaşı 18 olan kişiler (ARANIYOR)

Adım: Eren Yaşım: 18 Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri: Faction - Skyblock Sahip Olmak İstediğim Yetki: Admin
  4. eren3271

Faction Sunucuya Alımlar Başlamıştır ! KAPANMIYOR ! 17:25 GÜNCEL !!

✔ Yaşınız ? = 18 ✔ İsminiz ? = Eren ✔ İstediğiniz Yetki ? = Admin ✔ Neden Biz ? = Sunucunuzu iyi bir yere getireceğimizi düşünüyorum ✔ Neden Siz ? = Daha önce 3 yıllık bir sunucum vardı ve yeni kapandı. Oldukça tecrübeliyim. ✔ İletişim Adresiniz ? (Discord daha güzel olur !) =...
  5. eren3271

ASISTAN v2.0 PRO | Sunucunuzun Biricik ve En Zeki Yardımcısı | Özelliklerini Anlatmaya Dilim Varmaz!

Gerçi bu kadar bekledikten sonra ücretli olması kötü bir şey :(
  6. eren3271

İsteyene ücretsiz minecraft sunucu logosu yapılır!

hypixelinkine benzer GG yazan bir logo yapabilir misin?
  7. eren3271

Sunucumda TPS çok düşük acil yardım! !

Sorun çözülmüştür. Autosell adlı plugini silince düzeldi.
  8. eren3271

Timings raporu verdim oraya bakmadiniz sanırım
  9. eren3271

Konuda belirttiğim gibi onceden +20 de bile tps 19-20 di ama son zamanlarda 9-10
  10. eren3271

Skriptleri komple sildim bir fark olmadı. Spartan orijinal, leaderheads silemem siralama icin gerekli. Önceden tps normaldi son zamanlarda dustu boyle
  11. eren3271

Skriptlerin hepsini sildim bir fark olmadı
  12. eren3271

Sunucum opskyblock onceden +20 kiside bile tps 19 dan aşağı inmiyordu fakat simdi sunucuda kimse yokken bile tps 9-10 larda geziyor. Sorunu tam olarak anlayamadim birde siz bakarmisiniz acil! TIMINGS REPORT https://timings.spigotmc.org/?url=uvozoqatox
  13. eren3271

KONU SİLİNSİN

KONUYU SİLER MİSİNİZ?
  14. eren3271

World Guard Polygon Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Yuvarlak bir yere wg atmak için //sel poly yamıştım ve polygan modu aktifleştirilmişti. Normal wg atamıyorum çünkü polygan modu açık. Nasıl kapatabilirim bu modu bilen biri söylesin lütfen! Ekran Görüntüsü: //sel poly yazdığımda bu çıktı Bir yeri seçince de böyle diyor.
  15. eren3271

Klan Savaşı Plugini

Özele yazmak yerine buraya yazsaydınız keşke
  16. eren3271

Minecraft PaperSpigot Nedir ?

Verdiğiniz linki düzeltmeyi düşünüyor musunuz? Konuya cevap yazıyorsunuz fakat linkiniz hala kırık ve konu işe yaramaz durumda. Lütfen linki düzeltin veya dosya elinizde mevcutsa bir siteye upload edip linkinizi güncelleyin.
  17. eren3271

Faction Map Yapacak Ücretli Builder Aranıyor!!!

Builder bulunmuştur. İlginiz için teşekkürler. İhtiyacım olduğunda sizlere başvurabilirim. Veya builder arayan arkadaşlar için yararlı olacaktır.
  18. eren3271

build fotoğraflarını pm den atabilirmisin bana
  19. eren3271

Ben ödeyeceğim builder neden ödesin az mantıklı ol :D
  20. eren3271

Faction serverim için map yapacak ücretli builderler aranıyor. Tanıdığınız builder varsa lütfen etiketleyin.