Arama sonuçlarınız

1. J

Beyler Efsane Builderim dır beni alabilirsiniz builder olarak sw nize ip atın mesaja

Serverime Builder Araniyor İlk Test Edecegim =} LifesNW.aternos.me İYİ FORUMLAR :) KENDİNE EMİNSEN GEL :) LifesNW.aternos.me
  2. J

Serverimize Harika Alimlar Var...

İlk Alim Admin Alimi (1 adet) İkinci Alim Moderatör Alimi (1 adet) Üçüncü Alim Builder Alimi (1 adet) Dördüncü Alim DenemeMod (2 Adet) VenusHub.aternos.me :co1::co1:İYİ FORMLAR :co1::co1:
  3. J

Mimar Alimi Vardir...

VenusHub.aternos.me Gelin 1 Mimar Alimi Vardir :) VENUS NETWORK
  4. J

Mimar ve birçok Alim Hub Serverimizde

VenusHub.aternos.me VenusHub Olarak İyi Bir Hub Sunucusu Olmaya Karar verdik :) Buildleri yapacak Discordlu Birisi Lazim Oyunculara Yardim Etcek Rehber , Mod araniyor Bize Discord Yapacak Araniyor İYİ OYUNLAR VenusHub Oyunculari
  5. J

Kurulcak Hub Serverimize Alimlar

VenusHub.aternos.me Builder : 1 Admin : 1 Moderatör : 2 VenusHub.aternos.me :zopa:SERVERİMİZDE BULUNCAK OYUNLAR:zopa: Çukur:epantolon: SkyBlock:demir: Faction:tçapa:
  6. J

birçok Alim İle Efsane Pluginler İle Aternos Serverine Alim := (YENİ İP GiveLJ.aternos.me)

Harika Aternos Serverimize Hosgeldiniz Server İp : LiteJustNW.aternos.me Üst Yetkili Alimlar İcin Discord Şart Alimlarimiz :) 1-Admin 2-Admin 3-Moderatör 4-DenemeMod 5-Rehber GÜNCELLEMELER /rutbe ' sistemi yakinda gelecek (/Rankup/)...
  7. J

Herşeyi Hazir Faction Serverimize Map Yapimcsii aranir

LiteJustNW.aternos.me LiteJustNW.aternos.me
  8. J

JestNetwork.aternos.me Gelin

JestNetwork.aternos.me JestNetwork.aternos.me
  9. J

Aternos'tan harika bir ekip araniyor Alt Ekip Server ip icerde

JestNetwork.aternos.me Discord Şart Adinizi Dc Adresi veya adinizi yazin whistliste eklenceksiniz
  10. J

%0 dan kurulcak Hub sunucusu İp İcimde

JustRedHub.aternos.me JustRedHub.aternos.me
  11. J

LifeJust.aternos.me Alim Basliyor := Gelin SKYBLOCK ve THE PIT Ekleniyor

LifeJust.aternos.me LifeJust.aternos.me LifeJust.aternos.me
  12. J

JustLite Alimda :) Devami icin tikla

Server Alimlari Devam Ediyor İste Alimlar -)1 Mimar -)1 Pluginer (Skript Bilme Zorunda ) -)1 Admin -)2 Moderatör SERVER SKYBLOCK OLCAK ONA GÖRE GELİN :) ALİMLAR İCİN DİSCORD ŞART Server İp : JustLiteNW.aternos.me
  13. J

SonDerece.batiosth.com gelin Skyblock Serveri Envent var

SonDerece.batiosth.com gelin +20 ' de sünger dagitilcak :)
  14. J

Paralı Sw Alım Var TosunT.mcnetwork.me

selam builder alimi icin geldim eklermisiniz whistliste adim RektReisYT
  15. J

Yeni Acilan Üst Pluginler ile SkyBlock Keyfi Host : Aternos Alimlar Vardir

Server Alimimiz Basladi ALİM KURALLARİ MODERATÖR ALİMİ KURALLARİ Moderatör Alimi icin DİSCORD ZORUNLUDUR En az 4+ pl bilmelidir Buildi Orta Derecede Olcaktir REHBER ALİMİ KURALLARİ Mute Pluginlerini v.b bilmeli Önceden Görev Yaptigi Sw Olmali ALİM'LAR İCİN...
  16. J

JustSkyNW.aternos.me Gelin Vip itemleri beles

JustSkyNW.aternos.me