Arama sonuçlarınız

1. ChiaX

Portal DEV REHBER - Minecraft İçin Eklenti Nasıl Yazılır? - Geliştirme Programları Nelerdir? - Artık Siz de Kolayca Eklenti Yazmaya Başlayabilirsiniz.

Minecraft İçin Eklenti Nasıl Yazılır? - Geliştirme Programları Nelerdir? - Artık Siz de Kolayca Eklenti Yazmaya Başlayabilirsiniz! :papağan: Giriş Herkese merhabalar, bu konuda sizlerle Minecraft için nasıl eklenti yazıldığını paylaşacağım. Ayrıca; Minecraft için eklenti nasıl yazılır? Hangi...
  2. ChiaX

Miting 5. Dönem Seçimleri - Başkan Adayı ChiaX

Öncelikle herkese merhabalar, İlk olarak, size meclisteki tecrübelerimden ve şu ana kadar yaptıklarımdan bahsetmek istiyorum: "3 ayı aşkındır meclis başkanıyım. Yönetimimde, ne üyeler ne de yönetim tarafından bir sıkıntı görülmedi. Düzenli toplantılar ve bunun gibi istatistikler yönetime...
  3. ChiaX

Uzaktan Eğitim Uygulaması

Uzaktan Eğitim Uygulaması (#TatilDeğilUzaktanEğitim) Herkese merhabalar sevgili forum üyeleri. Bugün sizlerle, son zamanların en yaygın salgını olan ve talihsiz bir şekilde tüm Dünya'yı saran Koronavirüs nedeniyle kapanan okulların yerine gelen uygulamadan bahsedeceğim. Genel Durum Özeti...
  4. ChiaX

Eşsiz Türk Kahvesi Sanatı

Eşsiz Türk Kahvesi Sanatı Merhabalar, Eşsiz kahve sanatı serimin üçüncü bölümü ile sizlerleyim. Fakat bu konu, ilk açtığım iki konunun aksine; espresso bazlı kahveleri anlatmayacağım. Bugün ki konumuz Türk Kahvesi! Özel istek üzerine açtığım bu konuda sizlere Türk kahvesini A'dan Z'ye anlatmayı...
  5. ChiaX

Eşsiz Kahve Sanatı (İleri Seviye)

Eşsiz Kahve Sanatı (İleri Seviye) Merhabalar! Eşsiz kahve sanatı konumun ikinci bölümü ile sizlerleyim. Önceki konumda sizlere kahveler ve yapımları hakkında temel bilgiler vermiştim. Tabii; aradan 6 aydan fazla süre geçti. Ben de bu süreçte oldukça bilgi ve tecrübe edindim. Ve tekrardan...
  6. ChiaX

PUBG Mobile 12. Sezon

PUBG Mobile 12. Sezon Herkese merhaba sevgili okurlar. Bugün sizlerle birlikte bu yıl içinde gelecek PUBG Mobile sürümünün 12. sezonunun bizlere getireceği yenilikleri hakkında kısa bir şekilde bahsedeceğim. PUBG Mobile Son yılların en popüler mobil oyunu olan PUBG Mobile, yeni bir sezon ile...
  7. ChiaX

Forum Oyunu Benim Üyem Sensin

Eveet, sevgili forum üyeleri, Bu konuda çok güzel şeyler olacak! İstediğiniz bir üyeyi etkiketleyin ve yanına benim üyem sensin yazın. Örnek: Benim üyem sensin @ChiaX gibi. Site sahibi ve yönetici olanlar dahil değildir. Katılanlar listesi: @AtomyTR @Bernard @byElysion @Cranky @Cullen...
  8. ChiaX

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar

Call of Duty Mobil Sürümü'ndeki En İyi Silahlar Herkese merhabalar, bugün sizlere Call of Duty Mobile oyununun en iyi silahlarından bahsedeceğim. Öyleyse, konuya geçelim. Call of Duty Mobile Hakkında Evet, son zamanlarda, aktif olarak oynanan Call of Duty Mobile oyunu, kullanıcılarını mutlu...
  9. ChiaX

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları Herkese merhaba sevgili okurlar. Bugün sizler ile birlikte PUBG Mobil'deki hassasiyet ayarlarını inceleyeceğiz. Hazırsak, konuya geçiyorum. PUBG Mobil Hakkında Son zamanların en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobil sürümü, her geçen gün oyuncularını...
  10. ChiaX

CS GO Terimleri

CS GO Terimleri Herkese merhaba sevgili forum üyeleri. Bugün sizlerin karşısına uzun mu uzun, ayrıntılı mı ayrıntılı bir konu ile çıkmaya karar verdim. Son zamanların en popüler oyunlarında biri olan Counter Strike Global Offensive (CS GO) isimli oyunu, önce genel olarak anlatacağım; ardından...
  11. ChiaX

Forum Oyunu Kesik Resimli Kelime Bulmaca #1

Merhabalar, yepyeni forum oyunuma hoş geldiniz! Oyun çok basit; konuya koyduğum bir resmin ne olduğunu tahmin etmeye çalışacaksınız. Bilen kişilere benden sürpriz ödüller var. TEMA: DOĞA NOT: Bu yarışmadan toplam 7 adet olacaktır. Her yeni gelen yarışma daha zor olacaktır yani bu en kolayı :)...
  12. ChiaX

Ön Gösterim Minecraft 1.16 (Nether Update) Ön Gösterim

Minecraft 1.16 (Nether Update) Ön Gösterim Merhabalar sevgili forum üyeleri. Bugün sizler ile son zamanlarda kulaktan kulağa büyük bir coşku ile yayılan bu konudan bahsedeceğim: Minecraft 1.16! Çok fazla tahmin çıktı, beklenen çok şey var idi. Ancak Minecraft bu güncelleme ile kendini aştı. Çok...
  13. ChiaX

Forum Yetkilileri Hakkında İlginç Bir Gerçek

Merhabalar sevgili forum üyeleri, Bugün sizlere forum yetkilileri hakkında pek de göze çarpmayan, ilginç ama gerçek bir bilgiden bahsedeceğim. Bölüm moderatörleri ve üstü olan kişiler hakkındaki bu gerçek işte şimdi sizinle! Forum yetkililerini %43,75'inin forumdaki kullanıcı adı C ile...
  14. ChiaX

Duyuru Gamer Forum Meclisi: Örnek Konu Uygulaması

Gamer Forum Meclisi: Örnek Konu Uygulaması Herkese merhaba sevgili forum üyeleri, bugün sizlere Türkiye'nin en büyük oyuncu forumu olan Gamer'ye yeni gelen sistemden bahsetmek istiyorum. Sistemimizin adı: Örnek Konu! Uzun zamandır süregelen bu fikre, derin filtreleme işlemleri...
  15. ChiaX

Minecraft'a RTX Desteği Geliyor

Minecraft'a RTX Desteği Geliyor Herkese merhaba sevgili okurlar, Bugün sizlere biraz RTX'in ne olduğunda dair bilgiler, biraz da Minecraft'ın RTX desteği hakkında bilgiler paylaşmak istedim. Öyleyse, konumuza geçelim. Ray Tracing (RTX) Nedir? Ray Tracing teknolojisinin ışıma ile alakalı...
  16. ChiaX

Minecraft'ın Yıldan Yıla Gelişimi

Minecraft'ın Yıldan Yıla Gelişimi Su ve zaman... Aslında ne kadar ayrı ve aynı kavramlar değil mi? Bir bakımdan biri yaşam kaynağı biri de yaşamın süresi. Ancak zaman su gibi geçiyor, öylesine akıp gidiyor. Evet, çıktığı yıl 2009'dan bu yana Minecraft'ın gelişimini sizlere aktarmaktan onur ve...
  17. ChiaX

AppleMusic vs Spotify

Merhabalar, Genel olarak çevreme baktığımda tanıdıklarımın %50 si applemusic %50 si spotfiy kullanıyor. Siz hangisini kullanıyorsunuz? Veya şöyle sorayım, hangisini tercih ediyorsunuz?
  18. ChiaX

Forum Oyunu Hesabını Ver

Sana bir yetkili geliyor ve diyor ki: Artık hesabını birine vermek zorundasın ve düşünmek için 10 saniyen var. Birine vermez isen hayatının sonuna kadar internetsiz yaşayacaksın. Ama verirsen sadece hesabın gidecek. Kime verirsin? Unutma hesabını vermek için 10 saniyen var. (Yetkiliye vermek...
  19. ChiaX

Bilgeler Yarışta | Ödüllü Bilgi Yarışması

20. ChiaX

Turnuva Minecraft Solo Skywars Turnuvası

Minecraft Solo SkyWars Turnuvası Yarışma Tarihi: 27.07.2019 saat 16:00 Yarışma Kontenjanı: 48 kişi Yarışma Yer Sağlayıcısı: KonyaCraft Yarışma Ödülleri: Yarışmanın birincisine: 30 KonyaCraft Kredi + 3 Aylık Süper Üyelik + Süper Lig Şampiyonu Kupası Yarışmanın ikincisine: 20 KonyaCraft...
  21. ChiaX

Minecraft Asa ve Yetenek Skripti

Minecraft Asa ve Yetenek Skripti Herkese merhabalar sevgili okurlar, Bugün sizlere yapmış olduğum bir skript'i tanıtacağım ve konumun sonunda ise paylaşacağım. Umuyorum beğenirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyin. Yetenekler ve Asalar Skript'imin temelinde yetenekler bulunur. 6 adet yetenek ve...
  22. ChiaX

En Sevdiğiniz ForumGamer Yetkilisi | Yetkilileri

En Sevdiğiniz ForumGamer Yetkilisi | Yetkilileri Herkese merhabalar. Bugün sizlerle minik bir oyun oynayacağız. Bu foruma en çok şey katan ve bu forumda kendinize en yakın hissettiğiniz yetkili veya yetkililer kim? Oyunumuzda sadece bölüm moderatörleri ve üstünü yazabilirsiniz. İyi eğlenceler...
  23. ChiaX

Eşsiz Kahve Sanatı

Eşsiz Kahve Sanatı Herkese merhaba sevgili okurlar, Bu konumda benim de çok içinde olduğum bir içerik var: Kahve sanatı! Kimilerine göre saçmalık; ancak kimilerine göre eşsiz bir sanat olarak bilinen kahve sanatı, yıllardır çeşitli ülkelerde çeşitli şekiller ile karşımıza çıkıyor. O halde...
  24. ChiaX

Çok Az Bilinen 5 "Marvel" Karakteri

ÇOK AZ BİLİNEN 5 MARVEL KARAKTERİ Merhaba sevgili forum ahali, Sizler için çok az kişinin bildiği 5 Marvel karakterlerini, isim ve özellik konu başlığı altında derledim. Umarım keyif alırsınız. 1. ATTUMA Kahverengi gözlü olan bu kahramanımızın açık mavi bir teni bulunmaktadır. Kahramanımız...
  25. ChiaX

Metro Exodus İnceleme

Metro Exodus İnceleme Herkese merhabalar sevgili okurlar, Bugün hep birlikte Metro Exodus oyunu hakkında giriş düzeyinde ayrıntıları içeren ve bir oranda açıklayıcı bir olan inceleme yapacağız. Konumuza geçelim. Metro Serisi ve Tarihçesi Son jenerasyonda, beklemedik bir anda karşımıza çıkan...