Arama sonuçlarınız

1. Ne1Q

HIVMC | Klasik Emek Skyblock Sunucusu | 1.14.4

Güzel eleştiriniz için teşekkürler. Bahsettiğiniz konularda eksikleri gidermeye çalışacağım.
  2. Ne1Q

Halledilmiştir iyi oyunlar.
  3. Ne1Q

Sunucuda küçük bir sürüm sorunu vardı onu çözüp hemen açtık girebilirsiniz. Umarım umutlarınızı boşa çıkarmayız.
  4. Ne1Q

Gecenin geç saatlerinde sunucum hakkında yapmış olduğunuz değerlendirme için çok teşekkür ederim. Eğer sunucuda herhangi bir açık veya hata mesajı görürseniz bana Discord Hesabımdan Ulaşabilirsiniz: VBetelgeuse#7799
  5. Ne1Q

Kopyalanabilir IP Adresi hivmc.minecrafttr. com Sunucu Sürümü: 1.14.4...
  6. Ne1Q

\ PrimalWorldMC / OPSkyblock Sunucusu - Kasalar - ItemSpawnerlar - Coin Kasma - Kredi Çevirme - /kit adakit [Sunucu Sıfırlandı!] <> [1.8.x-1.13.x]

- Kopyalanabilir IP - Play.PrimalWorldMC.Com
  7. Ne1Q

PRIMALWORLDMC | Sade ve Klasik Survival Sunucusu | Slot-Kasa-Banka-Oyunda Kal Kazan! | 1.8.x-1.12.x

Güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum. İyi dilekleriniz için ayrıyeten teşekkür ediyorum... <3 <3
  8. Ne1Q

PRIMALWORLDMC | Sade ve Klasik Survival Sunucusu | Slot-Kasa-Banka-Oyunda Kal Kazan! | 1.8.x-1.12.x

IP: Play.PrimalWorldMC.Com İyi Forumlar <3
  9. Ne1Q

PRIMALWORLDMC | Skyblock yerini survivala devretti BU KONU KALDIRILABİLİR

VIP üyelikleri geçici süreliğine sınırsız. Açılışa özel böyle bir jest yapmak istedim. Eğer fazla tepki olursa süreli yaparım o sıkıntı değil. İyi günler dilerim.
  10. Ne1Q

Whitelist kapatıldı oyuna girebilirsiniz
  11. Ne1Q

Kusura bakmayın dalgınlığımıza whitelist açık kalmış. Sunucuya artık giriş yapabilirsiniz
  12. Ne1Q

Sunucu Tekrar Aktif+ Birçok Yeni Özellik Eklendi!
  13. Ne1Q

IP : Play.PrimalWorldMC.Com SUNUCU ADI: PrimalWorldMC SUNUCU ADRESİ: Play.PrimalWorldMC.Com SUNUCU VERSİYON: 1.8.X - 1.9.X SUNUCU DURUMU: AÇIK Hazine Sandığı Spawner Sandığı Yabani Sandık Arkeolog Sandığı