Arama sonuçlarınız

1. xMasterSemih

Bilgisayarım Gta 5 Kaldırırmı?

Asus SonicMaster Özellikler: 8 Gb Ram Nvidia GeForce 930MX 2 Gb Ekran Kartı Rami 2.71 Ghz DirectX12 Windows 10 64 Bit Kaldırırsa Kaç Fps Alır?
  2. xMasterSemih

Logo Yapılır!

Başlıktan gördüğünüz gibi logo isteyen kişiler yorum kısmına logosuna yazılcak ismi söylesin.Kendilerine bedava şekilde logo yapacağım Örnek olduğu için çok uğraşmadım. Logo isteyen kişilere yapılır.
  3. xMasterSemih

2018 Steam İndirimli 5 Oyun!

1-Vampyr Vampyr İndirimi: Normal Fiyat: 180,00 TL İndirimli Fiyat: 120,60 TL Son Tarih: 24 Eylül Steam Notu: 70 Link: store.steampowered.com/app/427290/ 2-Farming Simulator 17 Farming Simulator 17 İndirimi: Normal Fiyat: 70,00 TL İndirimli Fiyat: 21,00 TL Son Tarih: 24 Eylül Steam Notu: 91...
  4. xMasterSemih

Gel Tanışalım

Merhabalar ben Semih forumları sevdiğim için bu foruma katılmayı istedim.Katılalı bir kaç gün oldu.Bu bölümü görünce bende kendimi tanıtmak istedim.Ben Minecraft oyuncusuyum.Genellikle oyun forumlarında takılırım.Forum yazmayı ve yorumlamayı severim. Ev sevdiğim oyunlar 1-Minecraft 2-Zula...
  5. xMasterSemih

2018 Yılının En Popüler 3 Oyunu!

1-Dota 2 Dota 2 2003 yılında piyasaya sürülmüştür.2018 yılının en popüler oyunu olmuştur. Dota 2 Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7 or newer. İşlemci: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz. Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600...
  6. xMasterSemih

Euro Truck Simulator 2 MP (Önemli)

ETS 2 MP TÜRKİYE SUNUCUSU GELİYOR! Türk oyuncularının oyunda kural ihlali çok yaptığı için ve aynı zamanda da chatte spam,küfür ettiği gerekçesiyle Türklere ayrı sunucu açılacak ve Türk ipleri Europe sunucusundan sınırsız yasaklanacak! PEKİ TÜRKİYE SUNUCUSU İLE KİM İLGİLENECEK? Türk sunucusu...
  7. xMasterSemih

Minecraft Ram Vermek Gerekli midir (Cevap)

Öncellikle Minecraft ekran kartı isteyen bir oyun.Ama java üzerine kurulu bir oyun olduğu için ramede ihtiyacı var.Raminiz az olup ekran kartınız iyi olursa oynayabilirsiniz.Raminizde varsa minecrafta ram vermenizi öneririm. MİNECRAFTA RAM VERMEK NE İŞE YARAR Öncelikle minecrafta ram vermek...