Arama sonuçlarınız

1. J3yEfendi

Youtube Ortamına Bomba Gibi Düşüyoruz.

Adım Ayhan Samed 19 Yaşındayım İzmirde Oturmaktaktayım Meslek Olarak Halı koltuk Yıkama Fabrikasında Çalışmaktayım Mesai Sonrası Ve Tatil Günlerinde Oyun Videoları Çekmeye Ve Yayınlamaya Gayret Gösteriyorum Benimle Birlikte Eğlenmek Ve Oyun Oynamak İçin Kanalımı Takip Etmeyi unutmayın. Kanalım...
  2. J3yEfendi

BeyazSancak Hırsız Polis | #Yeniden | www.beyazsancakhp.com | 185.81.152.52

Eski proje hakkında Eski BeyazSancak projesini bilenler bilir. Bazı mod sıkıntılarından dolayı kapanmıştı.Ve bazı eski BS:HP ekibimden tekrardan açma kararı aldık.Eski BS:HP'de bazı sıkınıtlarımız vardı, modsal ve ekip içi sorunlar. Sunucu ismi hakkında Sunucu ismimiz BeyazSancak olarak devam...
  3. J3yEfendi

Oyun Hastası İle Oyunların Hastası Olmaya Hazırlanın.

Alakası Bile Yok Arkadaşım Kendisi ?
  4. J3yEfendi

Sizler Sayesinde Gelişmekteyim Yardımlarınız için Sağolun.
  5. J3yEfendi

Merhaba Arkadaşlar Ben Samed Her Türlü Oyun Oynamayı Severim Oynarken Sizlerinde İzlemesini istediğim için kanal açtım Abone Olursanız Sevinirim. Videolarımı mu Beğendiyseniz desteğinizi göstermek adına beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın. >instagram adresim: https://goo.gl/iDCQ1t...
  6. J3yEfendi

Askyblock Plugini Yardım

Bu Batıhost Yazısını Nasıl Değiştirebilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim
  7. J3yEfendi

a[SA:MP] Zero Hırsız-Polis [AÇILDI] / 176.98.42.21:7777

Sunucu Efsane Başarılar.
  8. J3yEfendi

Konu Kapatılsın.

Konu Kapatılsın.
  9. J3yEfendi

[CnR] > BeyazSancak Hırsız Polis | #Yeniden | www.beyazsancakhp.com | 185.81.152.52

Konu Güncel Turf Sistemi Eklenmiştir Discord Adresimiz Güncellemiştir.
  10. J3yEfendi

[CnR] > BeyazSancak Hırsız Polis | #Yeniden | www.beyazsancakhp.com | 185.81.152.52

Server Aktif Herkezi Beklerim Servere Ve Klanıma |Turk'm Klanı Suanda 14kişi Olmuştur.
  11. J3yEfendi

Eski proje hakkında Eski BeyazSancak projesini bilenler bilir. Bazı mod sıkıntılarından dolayı kapanmıştı.Ve bazı eski BS:HP ekibimden tekrardan açma kararı aldık.Eski BS:HP'de bazı sıkınıtlarımız vardı, modsal ve ekip içi sorunlar. Sunucu ismi hakkında Sunucu ismimiz BeyazSancak olarak devam...
  12. J3yEfendi

MTA-SAMP Oynucak Arkadaşlar Arıyorum.

Ekleyin Beyler 3arkadaş oynuyoruz suanda. J3yEfendi#7065
  13. J3yEfendi

MTA-SAMP Oynucak Arkadaşlar Arıyorum.

MTA-SAMP OYNAYACAK ARKAŞLAR ARIYORUM Yaşım 19 Lütfen Adam Akıllı Oyun Oynucaksanız Ekleyin Oynayalım Discord Adresim J3yEfendi#7065
  14. J3yEfendi

NiggaNW - Eski skyblock tadı yeniyle buluştu! Kaldığımız yerden devam!

Sonunda ;) Çok Başarılı Bir Sunucu Bu Arada Herkezin oynamasını Tavsiye Ederim Belki Vip alabilirim sunucuzda.
  15. J3yEfendi

NiggaNW - Eski skyblock tadı yeniyle buluştu! Kaldığımız yerden devam!

Başarılı Bir Sunucu Tek Sıkıntısı 1 Saat Sonunda Aktiflik Taşı Gelmiyor.
  16. J3yEfendi

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Gelin Tanışalım

Eğer Çok Konuşmak Faydalı olsaydı, Allah iki ağız bir kulak verirdi Onun İçin, Çok Dinleyip az konuşmak gerekir. Hoş buldum yorumun için teşekkürler.
  17. J3yEfendi

Hoş buldum yorumun için teşekkürler.
  18. J3yEfendi

SonsuzTurk.batihost.com | OpSkyblock | OtoEvent | Rütbeler | Şans Sandıkları | SUNUCU YAKIN ZAMANDA SIFIRLANMIŞTIR

Başarılı Bir Sunucuya Benziyor Konuya Bakınca Ama Girmeden Daha fazla bir şey Söyleyemem.
  19. J3yEfendi

20. J3yEfendi