Arama sonuçlarınız

1. J3yEfendi

Youtube Ortamına Bomba Gibi Düşüyoruz.

Adım Ayhan Samed 19 Yaşındayım İzmirde Oturmaktaktayım Meslek Olarak Halı koltuk Yıkama Fabrikasında Çalışmaktayım Mesai Sonrası Ve Tatil Günlerinde Oyun Videoları Çekmeye Ve Yayınlamaya Gayret Gösteriyorum Benimle Birlikte Eğlenmek Ve Oyun Oynamak İçin Kanalımı Takip Etmeyi unutmayın. Kanalım...
  2. J3yEfendi

BeyazSancak Hırsız Polis | #Yeniden | www.beyazsancakhp.com | 185.81.152.52

Eski proje hakkında Eski BeyazSancak projesini bilenler bilir. Bazı mod sıkıntılarından dolayı kapanmıştı.Ve bazı eski BS:HP ekibimden tekrardan açma kararı aldık.Eski BS:HP'de bazı sıkınıtlarımız vardı, modsal ve ekip içi sorunlar. Sunucu ismi hakkında Sunucu ismimiz BeyazSancak olarak devam...
  3. J3yEfendi

Oyun Hastası İle Oyunların Hastası Olmaya Hazırlanın.

Merhaba Arkadaşlar Ben Samed Her Türlü Oyun Oynamayı Severim Oynarken Sizlerinde İzlemesini istediğim için kanal açtım Abone Olursanız Sevinirim. Videolarımı mu Beğendiyseniz desteğinizi göstermek adına beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın. >instagram adresim: https://goo.gl/iDCQ1t...
  4. J3yEfendi

Askyblock Plugini Yardım

Bu Batıhost Yazısını Nasıl Değiştirebilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim
  5. J3yEfendi

Konu Kapatılsın.

Konu Kapatılsın.
  6. J3yEfendi

[CnR] > BeyazSancak Hırsız Polis | #Yeniden | www.beyazsancakhp.com | 185.81.152.52

Eski proje hakkında Eski BeyazSancak projesini bilenler bilir. Bazı mod sıkıntılarından dolayı kapanmıştı.Ve bazı eski BS:HP ekibimden tekrardan açma kararı aldık.Eski BS:HP'de bazı sıkınıtlarımız vardı, modsal ve ekip içi sorunlar. Sunucu ismi hakkında Sunucu ismimiz BeyazSancak olarak devam...
  7. J3yEfendi

MTA-SAMP Oynucak Arkadaşlar Arıyorum.

MTA-SAMP OYNAYACAK ARKAŞLAR ARIYORUM Yaşım 19 Lütfen Adam Akıllı Oyun Oynucaksanız Ekleyin Oynayalım Discord Adresim J3yEfendi#7065
  8. J3yEfendi

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Gelin Tanışalım

Merhabalar Ben Samed forumları sevdiğim için bu foruma katılmayı istedim.Katılalı bir gün oldu.Bu bölümü görünce bende kendimi tanıtmak istedim.Ben Metin2 oyuncusuyum.Genellikle oyun forumlarında takılırım.Forum yazmayı ve yorumlamayı severim. Severek Oynadığım Oyunlar 1-Metin2 TR 2-Metin2...
  9. J3yEfendi

Need For Speed Underground 2 %100 Bitirilmiş Save

Need for speed Underground 2 yüzde yüz tamamlanmış oyun kayıt dosyasıdır.Need for speed Undergroun 2 save dosyası ile oyundaki bütün arabalar açık ve bütün modifiye paketleri açıktır. Bu kayıt dosyası sayesinde bütün arabaları modifiye edebilir ve kullanabilirsiniz. Peki Saveyi nasıl yapacağız...
  10. J3yEfendi

Minecraft 1.8 Faithful 32x32 Texture packs

Minecraft Oynarken Severek Kullandığım Bir Texture Packs'Dir Kullanmanızı Tavsiye Ederim. Texture Pack'tan Görüntüler Texture Pack Kurulumu Başlat’a tıklayıp Çalıştır yazıyoruz. Açılan pencere %appdata% yazıyoruz. Karşımıza gelen pencereden .minecraft klasörüne tıklıyoruz...
  11. J3yEfendi

Metin2 Oynayan Ekip Arkadaşları Arıyoruz

Metin2 PvP Veya Metin2 TR Oynayan Arkadaş Arıyoruz Discord Adresim J3yEfendi#7065
  12. J3yEfendi

Dino Storm - Kovboylu, Dinozorlu ve Lazer Silahlı 3D çevrimiçi oyun

KOVBOYLAR. DİNOZORLAR. VE LAZER SİLAHLARI. — ÜCRETSİZ 3D ÇOK OYUNCULU ÇEVRİMİÇİ OYUN ÖZELLİKLER Dino Storm – Kovboylu, Dinozorlu ve Lazer Silahlı ilk MMO oyunu Yeni nesil 3D Grafikler senin tarayıcında Yüzlerce serüven Kendi Dinozoru’nu geliştir Haydutlar’a karşı kendini kanıtla Yenilikçi...
  13. J3yEfendi

Need For Speed Most Wanted %100 Türkçe Yama

Need For Speed Most Wanted oyununa ekleyeceğiniz bu Türkçe Yama ile oyununuzda ki bütün yazılar Türkçeleşecek’tir.Bu yama ile oyunun bütün bölümleri,hikayesi ve yazılarının %100 olarak Türkçeye çevrileceği bu yama ile NFS Most Wanted oyununu oynamanız daha keyifli bir hal alacak. Bu yama Aygün...
  14. J3yEfendi

ESKİ METİN2 1-99 ESKİ TR TİPİ eski metin2 geri döndü

ESKİ METİN2'Yİ ÖZLEYENLERE www.eskimetin2.org Genel Özellikler: ➤1 level Başlangıç 99. seviye Bitiş ➤ Otomatik kısaca oto eventler etkinlikler belirli saatler oyun içerisinde mevcut ➤ Simya, kuşak, lycan yok ➤Grup kutsama ➤Eski TR tip tarz görevler ➤Eski yıllara özel o senelere has grafikler...