Arama sonuçlarınız

1. HeliosNW

Yardım luck perms çift yetki yapma

luck perms de çift yetki nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz Örn. [imparator] [VIP] [isim] > [mesaj--------------------]
  2. HeliosNW

Yardım ClaimBan Plugini

Claim sahibi istedigi oyuncuyu claiminden yasaklıyacak ve yasaklanan oyuncu claime girmeye çalıstıgında geri atacak claimban olarak geçiyor ama bulamadım eklentiyi kullanan veya bilen varsa indirme linkini atabilirmi Sunucu sürümüm 1,8,8
  3. HeliosNW

İstek skript

3x3 Kazan kazma skripti yapabilecek varmı o kazma ile kırılan blok yanındaki bloklarda kırılcak 3x3 şeklinde Maden bloklarını kıramıyacak bu kazma
  4. HeliosNW

[ Play.Heliosnw.Xyz ] - [Emek SkyBlock] - AdaYükseltme | PubgDrop Sistemi | Haykırma Mesajları | Rütbeler | Hızlı Huniler | Ve Dahası!

5. HeliosNW

Item entity 244984 has no item?! Hatası.

Merhabalar 1,8 x 1,14,4 arası via versiyon ile yapılmıs sunucum var consolda bagzen bu hatayı alıyorum. Sebebi nedir nasıl çözebilirim [00:01:28] [Server thread/ERROR]: Item entity 239876 has no item?! [00:01:29] [Craft Scheduler Thread - 552/ERROR]: Item entity 239876 has no item...
  6. HeliosNW

Konu kapatılsın

Konu kapatılsın
  7. HeliosNW

Yardım Fps artıran plugin

Bu pluginin ismini biliyormusunuz fps artırdıgı söyleniyor particleleri fln kapatarak denemek isterim
  8. HeliosNW

Yardım ViaVersiyon Packet sorunu

Merhaba arkadaşlar viaVersiyon pluginin de Sunucuya yapılan crashları engellemek için bi ayar yaptım ama şimdide aura açınca atmaya başladı Hem auranın atmayacagı hemde crash engelleyecek bi ayar verebilirmisiniz. Benim Configim. max-pps: 800 max-pps-kick-msg: You are sending too many...
  9. HeliosNW

Yardım Sunucu Hatası java.lang.NoSuchFieldError

[15:10:35] [Server thread/INFO]: OmerTurkeS issued server command: /kill OmerTurkeS [15:10:35] [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerDeathEvent to EditDrops v1.0.6 org.bukkit.event.EventException at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:310)...
  10. HeliosNW

İstek Online Süresini sayan plugin / afk ları saymayan

Online Süresini sayan plugin / afk ları saymayan böyle bir online sure plugini vardı ama afk ları saymıyordu bulamıyorum atabilecek varmı
  11. HeliosNW

Yardım Shopguiplus

Shop gui plus a edit item nasıl eklerim Buna silk spawnerden sp eklemek istiyom. ss give %player% zombie 1 kodunu neresine yazmam lazım Normal config 5: type: item item: material: 311 quantity: 1 buyPrice: 15000 slot: 1
  12. HeliosNW

Yardım Kolsolda hata.

Konsolumda bi hata var neyden kaynaklı bakabilirmisiniz. [ paperspigot yazan yerler ]. Log [15:35:37] [Server thread/ERROR]: Cannot load plugins\AutoSell\data\e13c0a72-32d9-3057-b3a2-c3338c0f4b61.yml org.bukkit.configuration.InvalidConfigurationException: unacceptable character ' ' (0x0)...
  13. HeliosNW

İstek Minecraft silici skript

Stackmob kullandıgım için moblar iç içe giriyor ve stacklenmiş mobların isimleri degişmiş oldugu için. Şöyle bi skript yazabilirmisiniz /mobsil komutunu kullanınca &e&lx100 &6&lZombie adındaki mobları silsin istiyorum teşekkürler
  14. HeliosNW

Yardım Claim kitabı oyundan atıyor

Arkadaslar Grief Prevention Plugini Kullanıyorum pluginin verdigi kitap crash korumasından dolayı too many packets li birşeyler diyor ve oyundan atıyor. Claim plugininin kitap vermesini nasıl kapatabilirim
  15. HeliosNW

Yardım Timings Raporu

rapora bakıp lagın neyden kaynaklandıgını söyleyebilirmisiniz ara ara donmalar oluyor SpigotMC Timings Viewer biri girip çıkarkende extra lag oluyor
  16. HeliosNW

Yardım timings raporunu

Raporu inceleyip hangi pluginin lag yaptırdıgına bakabilirmisiniz. https://timings.spigotmc.org/?url=avawepesir Şimdiden teşekkürler
  17. HeliosNW

İstek SunucumİçinİstekSkript

Arkadaşlar Bot Koruması İçin Skript lazım Söyle olucak Sunucuya Aynı Anda 10 Kişi Girdiginde WhiteList Açıcak 10 Dk Boyunca White List Açık Kalıcak Sonra Otomatik Olarak WhiteList i Kapatcak. Şimdiden Teşekkürler
  18. HeliosNW

Minecraft Büyülü Coin Yapmak

Arkadaşlar Merhaba Sunucularda Altın Parçasına Ench Basıyorsun İsminide Örnek Veriyorum Coin Olarak Degiştiriyorlar Bunu Nasıl Yapıyorlar KOdu Varmı Bunun
  19. HeliosNW

GOKTURK NETWORK SURVİVAL - [ 1.8 ] | AntiHackKoruması - Sigara İçme - Madenci Tavukları - | Yeni Nesil Survival Sunucu |

Gokturknetwork.batihost.net Site : gokturk.mc.tc KAYITLAR SİTEMİZDEN...