Arama sonuçlarınız

1. oyunimparatoru

Lozan antlaşması hakkında merak edilenler

Arkadaşlar selamın aleyküm. Bu forumda hem muhabbet hemde bilgi paylaşma adına biraz konusacağız. Burada ben Lozan Antlaşması'nın çok sorular soruları yanıtlıcam ama tek tek yazmıcam siz sorun ben cevaplıyım tarzında yapcam. Öncelikle bilgim olmayan bir konuda zaten mesaj atmam eğer yanlış bir...
  2. oyunimparatoru

Sacmalama zamani

Bu konuda olabildiğince sacma hilayeler anlatıcaz Ilk ben Suleymen birgun eve gider yolda bir elmas bulir ve seker sanip azina atar sonradan kafası elmas olur ve suleyman olur Bu buraz kisaydi sizin marifetlerinizi gorelim
  3. oyunimparatoru

Ufak bir soru ( yetkililer )

bir discord sunucumuz var tabi amacı farklı okul ve ders süreçlerinde birlikte olmak ve birlikte sınavları aşmak yani bilgi sunucusu ben bunu burada tanıtmak istiyorum ama yasak olup olmadığını bilmiyorum eğer yasaksa tabii ki yapmıyıcam ama deyilse burada detaylarıyla tanıtarak eğitime +1 vermiş...
  4. oyunimparatoru

SINAV taktikleri

hepimiz okula gideriz ve sınavlara gireriz matematik fen LGS TYT ve fazlası ama hepimizin anısı vardır ki sınavda bir sorun çıkar başarısız oluruz uç biter silgi biter ve fazlası. işte sizlere bu konuda 8 önemli sınav taktiğini sizlere sunuyorum iyi okumalar. 8 HAZIRLIK hepimiz bilirizki sınava...
  5. oyunimparatoru

yüksek büyüler ench-hand komutu

arkadaşlar size kısaca keskinlik 100 büyüsünü felan basıcağınız kod şabnlonu vericem id kısmına sayı yazıcaksınız id lerini netten bulabilir veya deniyerek görebilirsiniz /give @p minecraft:<eşya adı> 1 0 {ench:[{id:<büyü id si>,lvl:<leveli>}]} işte şablon alanları doldurarak büyünüzü...
  6. oyunimparatoru

[forum oyunu] seyehat

MERHABA; bugün yeni bir forum oyunuyla karşınızdayım. bu oyunumuzun mantığı şu ben bir ülke söyliycem ve sizde o ülkeye kara bağlantısı olan bir ülke söyliyeceksiniz. örnek şablon !) rusyadan kazakistana yola çıktım 2)kazakistandan özbekistana yola çıktım kurallar; sayınızı yazın ve geldiğiniz...
  7. oyunimparatoru

(forum oyunu) kelime yuvarlamaca

merhaba arkadaşlar bu oyunumuzda forumda bizden önceki kullanıcımızın yorumuna bir kelime ekliyerek cümleyi uzatıcaz kurallar; 1 cümleyi bitirme 2-en fazla 1 kelime söyle 3-numaranı yaz örneğin 1-en sevdiğim oyun... devamı sizden