Arama sonuçlarınız

1. mojomi

Ücretsiz Hosting Dağıtıyorum

Reseller mahvolacak desene.
  2. mojomi

Skor tablosunda "10k" yerine "10B" yazmak ister misiniz?

SELAM - Selamlar millet ben mojomi, eskiden sunucu açmak zevk veriyordu artık tek başıma yapmaktan keyif almadığım için sunucu açmamaya karar verdim ancak öğrendiğim birçok şeyi burada adım adım paylaşacağım takip etmenizi tavsiye ederim ve konuya geçelim. Resimler - Yapımı - Bunu yapmak için...
  3. mojomi

Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Reklam olanaklarını düşünürsen Keyubu. Tabii ki size tavsiyem hiçbirini tercih etmeyin. Yerine Azure(ücretsiz 800₺) veya OVH tercih edebilirsiniz.
  4. mojomi

Lord Of Keçi Dolandırıcılık şüphesi

Ortada herhangi bir satış sözleşmesi olmadığı için yasal bir satış değildir. Polis bu tarz olaylar ile pek ilgilenmez sadece davanız açılır ondan sonra yeterli kanıt ve belge olmadığı için davanız düşer.
  5. mojomi

⇝ CRAFT TURK - Sunucu Ortağı (İçeriği oku!)

Selamlar - Ben mojomi, sunucum için ortak arayışındayım çünkü bazen çok üşengeç olabiliyorum ayrıca birçok şeyi tek başıma yaptığım için uyumak için zaman bulamıyorum bu yüzden sunucuyla ilgilenecek ve bana arkadaşlık yapabilecek bir dost arıyorum. Kendisi ile sunucu ücretini ortak ödeyeceğiz...
  6. mojomi

GizliSky Konu Tasarımı

Ayraç gibi olmuş.
  7. mojomi

> CRAFT TURK╽Koordinatör arıyoruz!

Selam - Büyülü sunucumuzda 'Koordinatör' olmak ister misin? Önce bazı alternatiflerimiz var mesela çok bilgili olmak zorunda değilsin ya da bir atlı bir şövalye ama senden istediğimiz bir şey var, adaletli olman. Güzel bir sunucu için bize gerekli şeylerden birisi adalettir. Adalet: Oyunun baş...
  8. mojomi

CRAFT TURK | 1.8 - 1.12 | Öz Puan | Kırıktaş Puan | Hızlı oluşturucu | İlk 30 dakika FLY hediye! (oyna.craftturk.tc)

Sunucu Adresleri - oyna.craftturk.tc mc.craftturk.tc play.craftturk.tc
  9. mojomi

Neden bir iğne ucu üret(e)miyoruz? Ekonomi'de karşılaştırmalı ve mutlak üstünlük teorileri

Eğer çözüm bulmak istiyorsan, kitap oku, okut ve anlat. 1987'de bi' yazar "Darbe nasıl yapılır?" (Dünya üzerinde yasaklı.) adlı kitabında ilk maddesinde "Bir ülkeye darbe yapılması için önce o ülkeyi cahilleştirmeniz." gereklidir yazıyor. Biz daha kendi dilimizi doğru düzgün yazamıyorken...
  10. mojomi

| PLUGİNPAKETİM & OLYMPOSBT | Tüm Yetkililerinden Özür diliyorum.

Yaptığın benzetme bile iğrenç açıkçası. Konuyu daha fazla havalandırmanıza gerek yok bence, sonuçta paylaşıldı yani olan oldu yapılıcak bir şey yok.
  11. mojomi

[Tartışma Konusu] Sadece 11 Yıl Kaldı.

"Ne olacağım" değil 'ne olacaklar' diye düşünmek lazım.
  12. mojomi

Play.MineBoxTR | OPSKYBLOCK | - YENİ AÇILDI - | (1.8 - 1.13) | - /adakit /adafly /pazar |

deathnoticecraft ile ne alakanız var?
  13. mojomi

Minecraft Çakma Lobi Plugin Paketi ve Map 1.8 - 1.12

Detaylı bir eleştiriye hazır ol, başlıyorum. NEDEN BU EKLENTİLER VAR? Essentials (Hiçbir işlevi olmaz ve sadece oyuncu kaydı tutar, sunucu bot yerse eğer açılış süresi uzar.) GroupManager (Hiçbir işlevi olmaz.) NametagEdit (Hiçbir işlevi olmaz.) NoWorldDownland (Bunun zaten hiç işlevi olmaz...
  14. mojomi

Play.GezginOyuncu.com | Gelişmiş OP-SKYBLOCK | Geliştirme - Worldedit - Bol Bol Event - Jackpot - Günlük- Otosat ve fazlası...(1.8 - 1.2.2)

Kendi sunucusuna "güzel sunucu" diyenden pek bir şey beklemem ama detaylı bir eleştiri yapıyorum hazır olun. HER ŞEY NİYE KARIŞIK? Gözlerim ağrıdı sunucuya girdiğim zaman. Hiçbir renk algısı yok. Özellikle /discord (bana ait ancak renklerini değiştirince çok kötü olmuş.) KLASİK. Türkiye...
  15. mojomi

İstek Minecraft Banner Gift Ücretli Yapıcak?

Kadir'i tavsiye etmem.
  16. mojomi

Alquist Team | Level Harcama Menüsü V0.1BETA

Şey... Değiştirir misin acaba?
  17. mojomi

Turkey Craft Reborn | Emek Faction | reborn.turkeycraft.network | HERKESE 1 AYLIK VİP BİZDEN ! /VİPOL | /Jackpot | /Piyango | KasaKırmaca Eventi |

GizliOyuncu'nun haritalarını ve sistemlerini kopyalamışsınız. Bir şey beklemiyorum.
  18. mojomi

oyna.craftturk.tc | FACTIONS 1.8 - 1.12 | ARSA YOK! | RÜTBE ATLADIĞINDA ÖZELLİK AÇILIR | 2019'UN EN İYİSİ.

İyi günler sorunu araştırdık ve bulduk. Çözüme kavuştu nihayetin de. Tekrardan deniyebilirsiniz.
  19. mojomi

oyna.craftturk.tc | FACTIONS 1.8 - 1.12 | ARSA YOK! | RÜTBE ATLADIĞINDA ÖZELLİK AÇILIR | 2019'UN EN İYİSİ.

Sunucu bilgi - Maks. slot: 250/250 Sunucu adresleri - oyna.craftturk.tc mc.craftturk.tc play.craftturk.tc
  20. mojomi

OYNA.CRAFTTURK.TC | OPSkyblock - Rütbe - AdaKit - Geliştirme - WorldEdit - 1. Sezon - (1.8 - 1.2)

İyi günler efendim, paketimiz @MitterWeaLs ve benim tarafımdan yapılmıştır. (Başlangıç tarihi: 07.08.2018 bkz.) Haritalarımız kendi mimarlarımız tarafından yapılmıştır eğer aksini idda ediyorsanız buyrun kanıtınızı gösteriniz. Kendi sunucunuzun reklamını yaptığınız için önce susturuldunuz...