Arama sonuçlarınız

1. MertJP

Moon AntiXP | XP Gelmesini Engelleyin | Köylü Ticaret Desteği | V1.0

> Moon-Anti-XP: Gelişmiş XP Engelleme Eklentisi. > Discord: "MertJP"#9999 > /mantixp reload | Dosyaları yeniler. > /mantixp reload | mantixp.reload Indirme Linki;
  2. MertJP

Moon Right Click Armor | Sağ Tık Ile Zırh Değiştirin | Menü Desteği | Büyü Desteği | V1.6

> Moon-Right-Click-Armor: Sağ tıklayarak zırh giyme eklentisi. > Discord: "MertJP"#9999 >Büyüsüz (Video) >Büyülü (Video) >Menü (Aktif)(eski) >Menü (Deaktif)(eski) > /mrcarmor reload | Config'e reload atar. > /mrcarmor reload | mrcarmor.reload...
  3. MertJP

PLAY.CRAFTUNDER.PW | OPSKYBLOCK | 8 GB RAM | 1.8 - 1.13 | - Sanal Market Sistemi - Efsane Korumalı - Türkiye Lokasyon - Eğlence Sistemleri

Levelli Ve Hızlı + Bağlamadan Aktarmalı Huni Sistemi Taş Kağıt Makas Sistemi Sıkıldığınız Zaman Arkadaşlarınızla Oynıyabilirlisiniz YazıTura Sistemi Sıkıldığınız Zaman Arkadaşlarınızla Oynıyabilirlisiniz JackPot Sistemi Mevcuttur Düşük - Orta - Pahlı Sınıfları Mevcuttur JackPot...
  4. MertJP

Server Kapandı Kaldırın

Server Kapandı Kaldırın
  5. MertJP

JUSTPVP.MİNECRAFTTR.COM | FFA - ARENAPVP | 8 GB RAM -İ7 | 1.8 - 1.8.8 | -Market Sistemi - Efsane Korumalı -Türkiye Lokasyon

JustPvP.minecrafttr. com - Justpvp.oyna.tc JustPvP.minecrafttr. com - Justpvp.oyna.tc
  6. MertJP

Yardım Hitleri Değiştirme

Merhaba Arkadaşlar PvP Hitleri Falan Nası Değiştiririm ?
  7. MertJP

Yardım Atma Sorunu

Selam arkadaşlar son 1 haftadır timed out diyip oyuncuları atıyor ve bu tek opskyblockda oluyor tps 20 ms 70 - 75 konsolda hata yok
  8. MertJP

Yardım Bungee Vote

Selam Beyler Ben Hem Skyblock ve OPSkyblock aynı siteden vote kullanılsın gelmesini istiyorum nası yapılabilir
  9. MertJP

Yardım Crash Sorunu

beyler bir kaç gündür şu sorun yaşıyorum bi bakar mısınız 18:27:56] [PaperSpigot Watchdog Thread/ERROR]: The server has stopped responding! [18:27:56] [PaperSpigot Watchdog Thread/ERROR]: Please report this to PaperSpigot directly! [18:27:56] [PaperSpigot Watchdog Thread/ERROR]: Be sure to...
  10. MertJP

Yardım Aktarmama Sorunu

Selam Arkadaşlar 2 - 3 gündür sadece huni tuzaklı chest aktarmıyor ama normal chest aktarıyor yardım eder misiniz
  11. MertJP

Yardım Tps Sorunları

selam arkadaşlar ben 20 - 25 gündür tps sorunu yaşıyorum tps 40 - 50 kişi olunca 15 falan oluyor bazen 20 çıkıyor sonra tekrar 15 düşüyor ram 16 işlemci i7 6700 sürüm paperspigot 1.8.8 timings: Aikar's Timings Viewer
  12. MertJP

ChestCommands Bungeecord Oyuncu Gösterme

Selam Arkadaşlar Ben Mesela Adamlar Skyblock üstüne gelince chestcommands oyuncusu gözüksün istiyorum
  13. MertJP

Onaylı Tanıtım Lag Sorunu

Selam Arkadaş benim emek skyblock sunucum var tps 13 hatta azalıyor adamlar adalarına mob vs koyunca emek sunucusu diye mob yasak değil timings baktım askyblock mob var diye bi çözüm var mı
  14. MertJP

Yardım Ddos Koruma

Selam Arkadaşlar Ben Çok Fazla Ddos Saldırısı Yiyorum Yardım Edicek Var mı ?
  15. MertJP

Onaylı Tanıtım Oto Kayıt

Selam Arkadaşlar Ben Mesela Oyundan Adam Kayıt Oldu Direk Siteden oto kayıt olsun aynı şifre vs onu nası yapabilirim
  16. MertJP

İstek Admin Hesap

Herkese Selam Ben Mesela Oyuncu Benim Adım Giremesin Onun Plugini Varsa Yazabilir Misiniz ?
  17. MertJP

Onaylı Tanıtım AntiTab Plugin

Selam Arkadaşlar Antitab plugin var ancak M yazınca karakteri tamamlamıyor eğer elinizde varsa verir misiniz
  18. MertJP

Onaylı Tanıtım BungeeCord Slot

Selam Arkadaşlar Ben Bungeecord için mesela 1/2 yazıyor ya slot plugini istiyorum varsa atar mısınız
  19. MertJP

Onaylı Tanıtım CratesPlus

Arkadaş Selam Ben Server Reload atınca kasalar gidiyor
  20. MertJP

Onaylı Tanıtım Bungeecord Skin Sorunu

Arkadaşlar Ben Bungeecord Skinrestorer Indirdim plugins attım ancak /skin falan yazınca bir şey olmuyo ve skin gelmiyor
  21. MertJP

Yardım Galistener İtem Vermeme Sorunu

Selam arkadaşlar vote ve galistener 1.31 yükle ancak gine item vermiyor vote sayıyor yardımcı olur musunuz ?
  22. MertJP

Yardım Fly Kapatma

Selam Arkadaşlar Hileli Faction Kurdum Adamlar Fly Açabiliyor NoCheatPlus yükledim ondada fly açılmıyor speedde açılmıyor speed açılmasını istiyorum yada başka plugin önerir misiniz ?
  23. MertJP

Onaylı Tanıtım Crates Plus Hız Sorunu

Selam Brolar Ben Crates Plus direk sağ tıkla açılmasını eşya gelmesini istiyorum bulamadım bi yardımcı olurmusunuz ?