Arama sonuçlarınız

1. gamet

Ne oldu buralara?

Burdaki agalar beni gerçekten duygulandırdı ben de 4-5 yıllık üyeyim üzüldüm forumun haline beni dcden eklerseniz sizinle konuşup sohbet etmek iyi olur >>Ömer<<#7200 kendi dcnizi de bana yazaresanız iyi olur çok fazla arkadaşlık isteğim var bulamayabilirim.
  2. gamet

ElitraCraft - [ Discord Yetkilisi , Tasarımcı , Sosyal Medya Görevlisi ] ARIYOR

MSR yi tercih ettiğiniz için teşekkürler B )
  3. gamet

Yardım TLauncher Çöküyor

Ramin yetersiz kalıyor olabilir.
  4. gamet

Play.RyderNetwork.xyz En Kısa Sürede Sizlerle ! | EMEK SKYBLOCK! | | Yeni Nesil Ama Standartı Bozmuyoruz :) |

Emek op sevmem ama ileri de survival açarsanız gelip deniyeceğim başarılar
  5. gamet

Yardım Sistem Nasıl

agalar yeni sistem alıcam işlemci fln yeterli mi bi bakar mısınız uyumlu mu parçalar ?
  6. gamet

Discord Botumuza Sponsor Aranıyor!

tamamdır
  7. gamet

Dediğim gibi ilgilenenler dc gelsin detaylı bir şekilde konuşacağız ama yinede teşekkürler düzeltiyim
  8. gamet

Merhabalar efenim bu gün size botumuzdan bahsediceğim botumuz 280k kullanıcısı 250 sunucu ile hizmet veriyor. Bize sponsor olmak istiyenler lütfen discorddan ulaşsın >>Ömer<<#0001 aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz bilgilere (Botumuz Discord Tarafından Onaylıdır) Botumuza Sponsor Olacak...
  9. gamet

Taxperia Bot

Mga be neden ;( 2 saat once fln bot onaylandi
  10. gamet

Taxperia Bot

Merhaba, arkadaşlar size bir bir bot tanitmak istiyorum discordda gerçekten çok fazla özelliği olan bir bot. Adı Taxperia Tam olarak 206 sunucuya hizmet veriyor top gg tarafindan onaylanmis bir bottur googleye ztn Taxperia discord bot yazdiğınızda çıkıcaktır. Botumuzudaki bir kac özelliği hemen...
  11. gamet

Duyuru Forum Gamer Ücretsiz Kredi Etkinliği

Bu kadar işsiz var mı :d
  12. gamet

CsGo [Exend Fun] sunucusu !slotol !discord !ws !knife !gloves !donate

güncel +15 aktifliklere kadar çıkıyoruz
  13. gamet

Exend fun csgo sunucusu ile ilgileniyor

Exend fun csgo sunucusu ile ilgileniyor
  14. gamet

Gelip kendin görebilirsin ama +7 seviyesinde ilgili yönetim kadrosuyla Exend Fun deneyimini Keşfetebilirsiniz
  15. gamet

Hepinize Merhaba! Bugün Sizlerinde Oynamak İsteyeceği Bir CS:GO Sunucusu Tanıtacağız. Sunucumuz [Exend Fun]Sizlerin Toplanıp Keyifli Vakit Geçirmesini Amaçlıyor...
  16. gamet

Kurmakta Olduğumuz Minecraft Sunucusuna Yardımcı Arıyoruz

Reklam işleriyle ben uğraşabilirim
  17. gamet

Getirilen Kredi Olayı

Burdan Yöneticilere Sesleniyorum Güzel Bir Uygulama Ama Bir Kampanya Olabilir Ne Kadar Yatırırsan 2x gibi @AdexTR
  18. gamet

Konu Kılıt

normal sunuculardan fazla bir farkı yok ama geliştirilmeye müsait kurucuları çok ilgilenirse iyi yerlere gelme şansı var