Arama sonuçlarınız

1. MariusBlack

IP: survival.minecraft.web.tr ( 1.12.2 ) Survival Sunucusu - Sade ve Minimalist

Neyi yanlış anlamışım ? Yorum yazmış olmak için yazıyorsun. Ve sanırım Türkçeyi düzgün kullanamıyorsun :d
  2. MariusBlack

IP: survival.minecraft.web.tr ( 1.12.2 ) Survival Sunucusu - Sade ve Minimalist

Survival bir sunucuda /warp ench olması biraz garip. Bence kaldırılırsa daha iyi olur. Oyuncular emek vererek büyü masası ve kitaplık yaparsa daha anlamlı olur. Ve Vipin verdiği özellikler biraz abartı olmamış mı?
  3. MariusBlack

Konu Kapansın

Sürekli açılıp kapanan sunuculardan hiçbir farkı yok. Ve bir cümlenin tüm kelimelerinin baş harfi büyük yazılmaz. Artı, hayatta kalma sunucusuna balıkçı eklemenin ne anlamı var? Survival bir sunucuda neden oyunculara kolaylık sağlanacak şeyler bulunuyor?
  4. MariusBlack

Play.ZenixCraft.com:25570 | Survival Server | 1.8.X-1.12.X | Sanal Market | Görevler | Takım Savaşları | Yetenek Geliştirme | Kasalar | Daha Fazlası..

Kelime oyununun ödülü 2 elmas, bu çok fazla bir ödül değil mi survival sunucu için? Ve sunucuda sadece 1 kişi olsa bile kelime oyunu geliyor, bu düzeltilirse iyi olur.
  5. MariusBlack

tatarcraft.batihost.com KONU KAPATILSIN

Hile serbest yazam da herkes gelsin xd
  6. MariusBlack

AnatoliankaCraft.batihost.net++Emek++Survival++Kıyasıya Mücadele 23.11.2018 saat 19.00 da Aktif

Diğer sunuculardan pek farklı olacağını sanmıyorum, konu düzeni göz rahatsız edici. Farklı olan hiçbir şey yok 1 2 hafta açık kalır sonra, "saldırıya uğradık", "ortağımız bize ihanet etti" denilip kapanan sunuculardan olacaktır.
  7. MariusBlack

Iptal - Kapatılsın.

Ormanın etrafına ya da çok uzaklara böyle küçük yapılar eklenebilir içinden yemek, maden ve zırh çıkan. Ve kelime oyunu gibi eklentiler olacaksa elmas demir altın vermek yerine, pasta, kumpir gibi yiyecekler verebilir ya da blaze tozu gibi şeyler. Oyuncuların ödüller için savaşacağı ganimet...
  8. MariusBlack

[- Y A K I N D A -] SepioliteCRAFT # Yaşamak için savaşmaya hazır mısın? # 1.8 - 1.13

Öncelikle bu tavrınız ne ? Ben sizin arkadaşınız değilim, sadece öneri sunuyorum biraz daha konuşmanıza dikkat ederseniz iyi olur
  9. MariusBlack

[- Y A K I N D A -] SepioliteCRAFT # Yaşamak için savaşmaya hazır mısın? # 1.8 - 1.13

Sunucuda balıkçılığa önem verilse iyi olabilir. Farklı eşyalar çıkma ihtimalini arttırırsanız ve oyuncuları balıkçılığa yönlendirecek şeyler yaparsanız daha farklı olur. Ve haritada böyle güzel eşyalar barındıran yapılar, deniz altında gemiler vs. bulunsa hiç fena olmaz. Ve bir sunucuda da vardı...
  10. MariusBlack

Konu Kilit_X

Siz dalga mı geçiyorsunuz .Ddd Survival sunucu demeye utanmıyor musunuz bu sunucuya. Madem bug yaptı adam bunu söylemek yerine neden sürekli sohbeti temizleyip durdunuz?? Ve arkadaşım bu nasıl survival sunucu yardım yapılıyor dediği için süresiz ban yedi. Kalitesizliğiniz belli oluyor :)
  11. MariusBlack

Konu Kilit_X

Sunucu gerçekten yetersiz. Ve gerçekten kötü bir sunucu. ImTippyBrB adlı kişiye yardım amaçlı Tavuk kasası anahtarı verilmesi mi dersiniz, günlük 5k para hediye edilmesi mi dersiniz. Aşırı alışılmış, emek verilmemiş bir sunucu. hiçbir yenilik yok çok sıradan.
  12. MariusBlack

Sunucu ne zamana açılır yaklaşık bir zaman verebilir misiniz?