Arama sonuçlarınız

1. BayAli

Şuanda Serveri Tasarlıyoruz Bitince Batihost Geçiceğiz Şimdiden Başlayalım Dedik :D

Server isimini Daha Belirlemedik Siz Den Tek Ricam Var 1Mimar Sadece 1 Mimar Deneneceksiniz Ve Bu PL Paketi Çalıntı Sadece Editleyik Kullanıcaz DC Adersimiz : https:// discord . gg/WTTFwA
  2. BayAli

MineTurk Network | V2020 | Tekrardan sizlerle |Mimar - Pluginer - Rehber |

Ad/Soyad; Ali İhsan Buran Yaş; 13 İletişim adresi (Skype/discord.) discord AliTycoonOS#6232 İstediğiniz Yetki: rehber Tecrübeniz: %98 Bilginiz: %95 WG: World Guard bir yerin sadece yetkililerin kırılmasına yarar ve wg atmayı biliyorum WE: World Edit mesela //set //br sphere //undo //hcyl //wand...
  3. BayAli

SaltanatSky.Aternos.Me | Güvenilir Sunucu | ItemSpawner , ScoreBoard | Alımlar !! |

aga ben bu servere kayıtlıymısım giremiyom şifremi bilmiyom denedim olmuyor ismim BaBaLos
  4. BayAli

Elice Network Çalışanlarını Arıyor!

ama acil dönerseniz iyi olur
  5. BayAli

Elice Network Çalışanlarını Arıyor!

İsim: Ali İhsan Yani 2 ismim oldugu için Ali yi tercih ederim Oyun için nick: BaBaLos Discord kullanıcı ismim(İSİM#0000 şeklinde): AliTycoonOS#6232 Kaç senedir Minecraft oynuyorsunuz: 5 Daha önce her hangi bir sunucuda yetkili oldunuz mu? (olduysanız kaç sunucu ve rütbeniz):baya oldum yeni...
  6. BayAli

Serverimizde bekleriz ip içerde

server kaplı
  7. BayAli

+GrillyCraft+ *OPSkyBlock* [BUİLDER Alımı 3 Kişi]*13GB* --->İçeri Gir <---

AD : Ali SOYAD : Zorunlu Deyil YAŞ : 14 OYUNDAKİ NİCK : BaBaLos MİKRAFON VARMI? : Var DİSCORD KULLANICI ADINIZ ( ornek#0000 ) : AliTycoonOS#6232 TECRÜBEN : Admin - Moderator - rehber WORLD EDİT BİLGİN : %85 WORLD GUARD BİLGİN : %80 VOXELSNİPER BİLGİN : Bilmiyorum YAPTIĞIN YAPILARIN RESİMLERİ ...
  8. BayAli

MegFaction Mimar(Builder) Alımı 3x

500 kişi çok 50 kişi yapsan yeterdi oyun kasabilir
  9. BayAli

MegFaction Mimar(Builder) Alımı 3x

knk server kapalı dc ekle BaBaLos#6232
  10. BayAli

Mimar alımı 2X 95.173.234.0

95.173.234.0
  11. BayAli

1.8.x SkyBlock Sunucusu Rehber.Builder.Admin Alımı Vardır

beni kick le çıkarsam lag da kaldım
  12. BayAli

BENİ Bİ KİCKLE lagg da kaldım
  13. BayAli

hızlı knk discord varsa ekle BaBaLos#6232
  14. BayAli

Mimar arayan varsa içeriye !

Server hiç sıkıntı deyil zamanım geçsin yeter ! //set //wand /copy /paste //walls //tempban //ban //cc //mute //hcyl //brush /invsee Vortex Sniper az VESAYRE komutlar biliyorum discordum : BaBaLos#6232 BENİ DENEYE BİLİRSİNİZ EN İYİ YAPTIGIM ŞEY Market VE Spawn
  15. BayAli

betterhs.mcnetwork.me (dc zorunlu tüm alımlar var !)

kanka banımı aç babalos dc BaBaLos#6232
  16. BayAli

içeriye girin alım var

2xMimar lazım YARDIM : ASkyblock bozuk mesela Diamond_Block 300 yazıor ama 4 lvl veriyor bana yardım edene admin vericeğim İP: 95.173.234.0
  17. BayAli

ALIM VAR GEL 7/24 açık Faction server gelll AÇIK SERVER geleni deniyorum

AD: Ali 2. adım İhsan = Ali İhsan SOYAD: Buran YAŞ:ÖNEMLİ DEĞİL 14 KOMUT BİLGİN % KAÇ: %95 KAÇ YILDIR MODERATÖRLÜK YAPTIĞIN: 3-4 OYUNDAKİ NİCKİN:BaBaLos Discord : BaBaLos#6232
  18. BayAli

Alım lar koş!!!!

dc : BaBaLos#6232