Arama sonuçlarınız

1. xxresulxxaykanxx

Yardıma İhtiyaç Var Click Here

düzgün kopyaladığıma eminim ancak birde son sürümlerini deneyeyim tuskenın son sürümüm eminim ama skripti tekrardan y ükleyecegım
  2. xxresulxxaykanxx

Sizin Dediğiniz Yazdığınız Skripti Denedim Ancak Tuske skQyery skrayfall olması ragmen hata veriyor acaba yanlış mı yazdınız ? boyle bir hata alıyorum sizin yazdığınız skripti atınca denedim ve böyle bir hata verdi çözemedim acaba yanlış mı yazdınız gözünüzden kaçan bir yer olmuştur belki...
  3. xxresulxxaykanxx

Arkadaşlar Ben İleride Bir Skripter Olmak İstiyorum Ancak Bazı zamanlarda skript kodlarken benim mi hatam çıkıyor yoksa eklenti mi eksik anlayamıyorum bugun bi skript gordum sunucuma attım sorun: /adafly yazınca cıkan chest yeri açılmıyor command /adafly: trigger: open chest with...
  4. xxresulxxaykanxx

adakit skripti için yardım

toprak abi skript yazmaya yeni başladım 2 gün kadar oldu bu skript yeni başlayanlar için güzel bir skript mi ?
  5. xxresulxxaykanxx

Minecraft Bedava Server Kurma, Sınırsız

Arkadaşlar İyi Hoşta Ben Aternosa Mail attım cevap geldi benim mesajım şöyleydi lütfen aternosa ftp özelliği ekleyin plugin paketi yükleyebılelım seklınde idi bana gelen cevap maalesef bu mumkun değil zararlı dosyalar yüzünden özelliği getiremıyoruz gibi bir şey ah keşke aternosa plugin paketi...
  6. xxresulxxaykanxx

adakit skripti için yardım

arkadaşlar ben 2 gun once skripter olmak için skript yazmaya başladım ancak daha acemiyim canım sıkıldı bugun bir skript yapayım dedim yaptım ancak variable denen şeylerden bek anlamadıgım ıcın ıyı olmadı hatalarımı duzeltırsenız sevnırım #Yapımcı : Resul Aykan #Satmadığınız Sürece...
  7. xxresulxxaykanxx

SkyBlock Serveri İçin Yardım

dostum eğer musaitsen sunucuma gelebilrimisin olmuyor bir türlü
  8. xxresulxxaykanxx

söyledegın ıcın tesekkur ederım denıyorum
  9. xxresulxxaykanxx

hayır şimdi deneyeceğim
  10. xxresulxxaykanxx

Konsoldan Yazı Yazmama Skripti

Arkadaşlar ben konsoldan "say deneme" gibi komutla sunucuya mesaj gitmesini istemıyorum bana boyle bır skript yapıp atabılırmısınız emın olun 2 dknızı alıcaktır ben bılmıyorum
  11. xxresulxxaykanxx

gordugunuz gibi %askyblock_level% yazıyor bi çözemedim gitti şu işi ya
  12. xxresulxxaykanxx

Ben İnfo Board Reborn Pluginini Kullanıyorum ancak dedikleriniz olmuyor başka bir plugın onerebılırmısınız
  13. xxresulxxaykanxx

rahatsızediyorsam kusura bakmayın her board plugını feather board ınfıboard reborn title manager gibi plugınlerdede işe yara mı
  14. xxresulxxaykanxx

skyblock sunucuları için önerebileceğin bir board plugını varmı ?
  15. xxresulxxaykanxx

olmadı info board reborn için olan bir variable varmı acaba çözemedim
  16. xxresulxxaykanxx

arkadaşlar skyblock sunucum var ancak yandakı tabloda ada levelını yapamıyorum infoboardreborn plugınını kullanıyorum bunun variablesi nedir {island_level} %island_level% vs calısmıyor
  17. xxresulxxaykanxx

1.8.x SkyBlock Sunucusu Rehber.Builder.Admin Alımı Vardır

Sunucuma Buyrun Gelin MoodyCrafts.aternos.me Sunucuya bilgisine.adaletine güvenen kişileri beklerim. Sunucumda Builder,Admin,Rehber alımı vardır bazı warplarım eksiktir AdminShoptan anlayıp marketi yapacak bir admin arıyorum... Saygılar İlk Kez Forumda Bir Şey Paylaşıyorum Yasakmı Bilmiyorum...
  18. xxresulxxaykanxx

Plotme Plugin (yardım)

/rg flag [AlanAdı] blocked-cmds [istedıgınkomut]